Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. O kim mowa??
  2. ta jasne :> tematy do rozmow sie skonczyły :polew:
  3. :polew:
  4. Nie taki młody :decayed:
  5. dekielki to nic U mnie jakis podpalacz grasuje bo juz 2 fury podpalił na dzielni i 2 na hamburgu
  6. 100 lat Mareczku :wink4: :drunk:
  7. Grzesiu wita $wierzaków
  8. Grzesiu jeszcze 1 post i 1000 bedzie mial
  9. ahahaha :polew: :polew: ale Tyle ustawiania było Chłopaki az czapki z glow sciagneli do fotki
  10. Marek daj te prawdziwe foto gdzie w tle hondziarze ze swoimi wydmuszkami
  11. No i mamy kalendarze :a4fan: :a4fan:
  12. Tak, Taktu$ :>
  13. Zbyszek ma chyba 73.... a 63..... to nasz VIP :a4fan: :a4fan:
  14. Mi pasuje z Pieczewka daleko nie bede miał
  15. Jaki post ?? Weekend bez imprezy to weekend stracony
  16. ale za to byli chłopacy z audi coupe co do rowu prawie polecieli :polew:
  17. Dobrze rośniemy w siłe
  18. Jak bym miał Q to bym pojechal ale FWD to tak niezbyt
  19. tylko proszę cie bez kwiatów............ :polew: :polew: Lizaka Ci kupie :polew: :polew:
  20. a no to jak konto premium no to full speed Widze spot w wale w tynki bedzie :gwizdanie:
  21. Jeśli chodzi o zasysanie to bedzie spoko o ile serwer z ktorego bedziesz sciagał wydoli a jesli chodzi o gry to Vectra ma ping z d*py wziety :thumbdown: Ja mam 8MB i dzieci Neo na ałczach 1MB maja mniejszy ping niz ja
  22. Net 24MB bedzie Ci słuzył tylko do zasysania czy do grania??
  23. Tak tez myslałem ze 3ba napad na bank zrobić zeby kupić S-line No to jak już ebdziesz miał 180-190 to już bedziesz wymiatał
  24. o kur.... :gwizdanie: A mogłbyś mi w Etce sprawdzić ceny pakietu S-line zew ?? Pewnie cena tez z kosmosu Czy zawias 1BE to jest ten S-line ??
  25. a po ile sa?? pewnie bez worka pieneidzy nie podchodz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.