Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Też wstałem tylko troche mnie głowa boli
-
Spoty Olsztyńskie
Widze zatorze sie integruje
-
Spoty Olsztyńskie
legenda? właśnie idę z nim na piwko Ale Ty amsz fajnie idziesz z legenda na piwo :> każdy by tak chciał :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki żeby Ci nie było smutno A tak wogole to juz sie trocha z moja furka wyjaśniło ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ja lece do Novo Grzesiu byłeś dziś u Pawła ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie martwie sie flaszke sobie już dziś kupiłem także jutro sie nap..... żeby zapomniać chwilowo ;( ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Jutro niestety nie bo pracuje do 18 ale Paweł ma do mnie dzwonić jak coś ale mozesz wpaść odsniezysz wjazd do Pawła :>
-
Spoty Olsztyńskie
Co z autkiem no zostało u Pawła i jutro Paweł bedzie sprawdzał ta wiązke
-
Spoty Olsztyńskie
To tak na przyszłość żebyś ludzi z Pieczewa źle nie wspominał
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu mam browarki dla Ciebie
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra kto mnie zabierze na spota w niedziele ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ogolnie w skrócie to te wiązki co ida do cewek to były przewody nadtopione i sie zwara robiła:( chyba dobrze napisałem a reszte dopisze Paweł jak coś
-
Spoty Olsztyńskie
Właśnie wróciłem od Pawła i....... niestety to nie cewki tylko co innego ;( shit happened :wallbash:
-
Spoty Olsztyńskie
Wkońcu PIECZEWO Dzielnica Władzy i Pieniedzy :>
-
Spoty Olsztyńskie
Też się Marek ciesze ze rośniemy w siłe swoja droga to tego niemca w ASO tez musieli wychu.... bo ja zmieniałem tylko 1 cewke :polew: Dobra lece do Pawła mu zawiesc stara cewke ktora pewnie jest też nie od BFB tylko AGB zawsze chciałem miec coś z S4 :polew: Marek na zapiekanki to Ty nie jezdzisz :> godz 9 zapiekanki zamkniete a Twoja fura jest na parkingu na Panasa
-
Spoty Olsztyńskie
Poprzedni właścicel serwisował w ASO w Niemczech A jesli chodzi o warsztat ktory mi cewke ostatnio wymieniał to pogadamy na spocie i troszke sie z tego powodu wku..... bo duzo ludzi ode mnie u nich samochody robi i nie mieli zastrzezen Ale jak to sie mówi człowiek uczy sie na błedach ;( Teraz już bede wiedział do kogo jeżdzic :gwizdanie: 4 pak a jakie lubisz?? :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:43_________________________________________________ SYPIALNIA NIE Falklandy hehehe, początek lat osiemdziesiątych, Pieczewo dopiero budowane, już stoi kilka bloków dla pracowników Stomilu i innych olsztyńskich państwowych firm. W tym czasie Margaret Tacher ówczesna premier Wielkiej Brytanii podejmuje decyzję o wysłaniu angielskich sił ekspedycyjnych na odległą o kilkanaście tysięcy kilometrów brytyjską wyspę na oceanie atlantyckim, wyspę Falklandy. Nie będę tu rozwodził się o genezie konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią a Argentyną o tę małą wyspę. Dość powiedzieć, że było o tej wojnie na tyle głośno w naszych mediach, że olsztyniacy nowe odległe osiedle ochrzcili Falklandy. I nie było wtedy jeszcze na Pieczewie Barona z zapieksami No to mówisz o Nagórkach bo nagórki 1sze powstawały Pieczewo i Jaroty pózniej
-
Spoty Olsztyńskie
Jest Q jest zabawa
-
Spoty Olsztyńskie
DWiP Dzielnica Władzy i Pieniedzy Bo jako jedyni w OLN mamy drapacz chumr w postaci wieży radiowo-telewizyjnej :radocha:
-
Spoty Olsztyńskie
Wożonko widze usprawniasz po mojej dzielni Wkonću to Baron to muszą być dobre zapieksy
-
Spoty Olsztyńskie
Marek to nie Twoja fura stoi na Panasa ?? bo już ja tam pare razy widziałem
-
Spoty Olsztyńskie
Mayhem no to teraz u Pawła mamy ceny w Euro za pojazd po zatorzu :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
A no tak zapomniałem ze Ciebie Paweł tez ostatnio odwoziłem na zatorze
-
Spoty Olsztyńskie
No to teraz Grzesiu pósci foszka albo zamknie sie w sobie bo pojechałeś mu po dzielni
-
Spoty Olsztyńskie
Właśnie wróciłem z NOVO i mam 2 nowe blondi bedzie 3ba casting zrobic :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Kochany tatuś płaci :>