Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
pussy nie martw sie tez tak miałem przyszła jakas chwila słabosci i zajrałem 1 potem 2 i poszło teraz znowu 3 tydzien nie pale btw Rzucanie fajek jest banalnie proste robiłem to juz 100 razy :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
jedz bo w tym roku Urlich powiedzial ze wygraja :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
i po rak kolejny widze na mapie start z gorki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wypną na sie na klienta nawet na gwarze tak jak to zrobił Kulczyk Tradex tylko w niemcowni w miare robili te wady na gwarze :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czytałem to juz niezła beka aaaa miało byc tak pieknie takie dobre silniki bi em dablju miały byc
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
no niestety nawierzchnia tam nie jest jakas reweleacyjna a o tej mecie nie wspomne :polew: moj kumpel leciał z Toba w parze Leonem Cupra to tak samo zbytnio nie wiedział gdzie meta :polew: :polew: mam nadzieje ze bedziecie ekipa na Street Wars III na nowej ulicy Witosa tam jest lepszy troche asfalt a w nagrode co dostałes ?? drukarke czy co ?? :gwizdanie: a ten czas reakcji to mistrzostwo swiata wystrzeliłes jak szatan
-
Spoty Olsztyńskie
tak to my loza szyderców [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 09:49_________________________________________________http://www.44tuning.pl/masz-samochod-bmw-z-silnikiem-20-d-204-km-czy-30-d-306-km ahahaa a smiali sie z audi :polew: a Bi em Dablju tez fake upy robi [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 10:07_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
tak Karol masz racej isf potrafi odejsc tylko w tym wyscigu chodziło o co innego:) bo znam chłopaka od corka i pamietam jak w kwietniu wkładał silnik i mowil ze jego marznie to stanac na kresce z isfem bo jakies tam zaszłosci ma z włascicielem isfa i w 3cim przejezdzie staneli na kresce i wiadomo kto ma szybsza fure btw z tego co wiem to jak testowali tego corka to 6ke zapinali przy 240 takze nie jest zle :gwizdanie: silnik R36 daje rade :decayed:
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
ładnie zapierdzielało na Night Power tylko szkoda ze organizacja była do bani no i pozniej awaria btw graty za czas reakcji :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
corek był prze uj
-
Spoty Olsztyńskie
no tyle mogło sie przewinac to policz 30000 wejsciowek po 5 zł
-
Spoty Olsztyńskie
Rozgłosnione było ok marketing tez ok sponsorow było w uj tylko zabrakło wielu rzeczy i ogol ogołow była lipa za rok jak by naprawde wzieli sobie wszytsko do serca moze byc dobra impreza ale nie ma co ukrywac 1sza edycja całkowita lipa
-
Spoty Olsztyńskie
ten koles to w sumie płotka trzymał kiedys z typami co robili Street Wars ale jest jeb ana złotowa i sie chłopaki wypieli na niego a on chciał sie wypromowac na tym ze cos tam organizował a kase dała mu podobno ciotka jakas dziana tak slyszałem [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:17_________________________________________________bry
-
Spoty Olsztyńskie
Czysta kasa reszte pokryli sponsorzy :)
-
Spoty Olsztyńskie
wydaje mi sie ze organizatorzy duzo krzyczeli poszli w PR zeby jak anjweiecejludzi przyszło a co za tymidzie jak najwiecej wejsciowek sprzedac czyt. jak najwiecej zarobic
-
Spoty Olsztyńskie
wiesz jak ktos ogarnia temat 1/4 to c**joza maniakalna byla i tyle dla laika to zajebuiscie bylo Ogolnie tak : 1. zero organizacji 2. ochrona nie ogarniałą latajcych butelek + wpuszczali najebanych 3. za długi okres oczekiwania 4. nie widac czasu przejazdu w polowie dystansu 5. brak wyraźnego oznaczenia linii mety 6. krótka droga hamowania czego wynikiem bylo przyjebanie corvettki w palete 7. obsówa czasowa zawodnicy musieli byc o 15 na bad technicznych a klasa AWD jechała dopiero o ok 2 w nocy :shocked: Jednym słowem festyn i uj ;( wstyd mi było przed niektorymi znajomymi ktorych znam z roznych for i poprzyjezdzali sie "poscigac" Mam nadzieje ze Street Wars III da rade bo bedzie to 3 impreza w OLN w tym roku niestety Dajtki nie dały rady, night power tez nie mam nadzieje ze Sw III da rade
-
Spoty Olsztyńskie
o ja jeb.. impreza porazka zero ogarniecia ;(
-
Spoty Olsztyńskie
tez bede naturalnie w klubowej koszulce
-
Spoty Olsztyńskie
bedziemy takich imprez micha$ nie odpuszcza a pozniej after party w pinezce :kox: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 00:36_________________________________________________Widzieliscie siusiaki :gwizdanie: kowala ese http://sportaud.vot.pl/viewtopic.php?p=14096#14096 to patrzyc i sie brendzlowac :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
hello
-
Spoty Olsztyńskie
buziaczki
-
Spoty Olsztyńskie
dałem Ci zacząć
-
Spoty Olsztyńskie
ROBACZKI MAMY 600 STRON :)
-
Spoty Olsztyńskie
bry
-
Spoty Olsztyńskie
niczym nie zajechałem bo piłem ale nie am tego zlego co by ...... mam 3 nowe nr do jakis dupeczek albo pierd ol e robie kariere :decayed: :decayed: a nie tam bede sobie zakrzątał głowę d*pami :gwizdanie: