Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Może być jutro mnie i tak nie będzie Ciebie nigdy nie ma obiecujesz zapisujesz sie i nigdy Cie nie ma
  2. też jestem za ale najbliższą wolną sobotę mam dopiero... 18 czerwca pussy :kox:
  3. ale ja wiem odp. brzmi jak najszybciej :drunk: :gwizdanie: Fioletowy Taktusiowy Vipie dawaj date
  4. kiedy robimy spota piwnego
  5. po 1 sze spieszylo sie po 2 nie ja płaciłem tylko kochany tatus po 3 knecht to nie mann po 4 nie napisze bo bedzie ogien zaraz :gwizdanie: po 5 tez nie napisze bo tak samo bedzie ogien
  6. ja płaciłem cos ok 150 w inter carsie
  7. ja brałem filtry knechta
  8. Czaja pomoze
  9. ja to rano znowu umierałem
  10. my nie mielismy
  11. siema z rana tylko szkoda ze mnie glowa napie.dala [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:59_________________________________________________POGODA ujowa zatem polecam teledysk [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:30_________________________________________________http://www.gtspirit.com/2011/05/14/police-chase-with-stolen-bugatti-veyron-grand-sport/ jestesmy najlepszym narodem na swiecie zapierdzielic Veyrona to nielada wyczyn
  12. co tu sie dzieje robaczki moj paziu widze cos zamula weekend jest trzeba imprezowac :cool1:
  13. hehehe adrian pierze w 90stopniach i z L sie zrobiła XS
  14. ja sie nie dba to tak jest :polew:
  15. Ej bandyci bedziemy robic jakas reedycje koszulek ??
  16. redsik malinowy na kaca to dobra opcja
  17. juz zyje
  18. łoo ku*** ale mnie baniak napitala :naughty: nie pije do nast tygodnia :polew: a tak wogole obok naszego kochanego pubu "po prostu" kawałek za impulem jest za***ista jadłodalnia :gwizdanie: wczoraj testowałem kebaba w tortili i była w pytke aaaa no i fajne d*py tam pracuja
  19. sie nie boje leszcze was napinam sie przez kabel od vectry i jestem osiedlowy kozak :polew: :polew:
  20. było kunsztownie i zacnie
  21. tylko k**wa nie 6k bo smierdzi remizowym tjuningiem
  22. nie wiem jaka masz zarowke zale jak u mnie z xenonem to z prawej strony trzeba wyciagnac ta obudowe filtra powietrza z lewej trzeba odkrecic ten zbiorniczek od wspomagania
  23. ja Ci dam łikend dawaj foty :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.