Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Może być jutro mnie i tak nie będzie Ciebie nigdy nie ma obiecujesz zapisujesz sie i nigdy Cie nie ma
-
Spoty Olsztyńskie
też jestem za ale najbliższą wolną sobotę mam dopiero... 18 czerwca pussy :kox:
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
ale ja wiem odp. brzmi jak najszybciej :drunk: :gwizdanie: Fioletowy Taktusiowy Vipie dawaj date- [ALL B6] Termostat B6 1.8T AVJ 2002r
- Spoty Olsztyńskie
kiedy robimy spota piwnego- Spoty Olsztyńskie
po 1 sze spieszylo sie po 2 nie ja płaciłem tylko kochany tatus po 3 knecht to nie mann po 4 nie napisze bo bedzie ogien zaraz :gwizdanie: po 5 tez nie napisze bo tak samo bedzie ogien- Spoty Olsztyńskie
ja płaciłem cos ok 150 w inter carsie- Spoty Olsztyńskie
ja brałem filtry knechta- Spoty Olsztyńskie
Czaja pomoze- Spoty Olsztyńskie
ja to rano znowu umierałem- Spoty Olsztyńskie
my nie mielismy- Spoty Olsztyńskie
siema z rana tylko szkoda ze mnie glowa napie.dala [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:59_________________________________________________POGODA ujowa zatem polecam teledysk [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:30_________________________________________________http://www.gtspirit.com/2011/05/14/police-chase-with-stolen-bugatti-veyron-grand-sport/ jestesmy najlepszym narodem na swiecie zapierdzielic Veyrona to nielada wyczyn- Spoty Olsztyńskie
co tu sie dzieje robaczki moj paziu widze cos zamula weekend jest trzeba imprezowac :cool1:- Spoty Olsztyńskie
hehehe adrian pierze w 90stopniach i z L sie zrobiła XS- Spoty Olsztyńskie
ja sie nie dba to tak jest :polew:- Spoty Olsztyńskie
Ej bandyci bedziemy robic jakas reedycje koszulek ??- Spoty Olsztyńskie
redsik malinowy na kaca to dobra opcja- Spoty Olsztyńskie
juz zyje- Spoty Olsztyńskie
łoo ku*** ale mnie baniak napitala :naughty: nie pije do nast tygodnia :polew: a tak wogole obok naszego kochanego pubu "po prostu" kawałek za impulem jest za***ista jadłodalnia :gwizdanie: wczoraj testowałem kebaba w tortili i była w pytke aaaa no i fajne d*py tam pracuja- Spoty Olsztyńskie
sie nie boje leszcze was napinam sie przez kabel od vectry i jestem osiedlowy kozak :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
było kunsztownie i zacnie- Spoty Olsztyńskie
tylko k**wa nie 6k bo smierdzi remizowym tjuningiem- Spoty Olsztyńskie
nie wiem jaka masz zarowke zale jak u mnie z xenonem to z prawej strony trzeba wyciagnac ta obudowe filtra powietrza z lewej trzeba odkrecic ten zbiorniczek od wspomagania- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja Ci dam łikend dawaj foty :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: - Spoty Olsztyńskie