Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siemka z wieczora Kujawiaczki i Kujawianki
-
[ALL B8] B8 Allroad
Gratki fury btw Bartek załóż nowy temat albo popros jakiegos moda o przeniesienie
-
Spoty Olsztyńskie
no bez kitu kumpla Cupra po pogramie robi niskie 6 do setki to niby ten AFN 260 powinien łamac kark niutem na starcie
-
Spoty Olsztyńskie
ja pojade do nich bo jak oni AFN na 260 zrobili to 1.8T na 500 na seryjnej turbawce i bez kucizny
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192660 głosujemy
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
- Spoty Olsztyńskie
Adrian tu masz ten topic co Ci mowiełem AFN 260 koni http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie, w B5 był pakiet sport czy coś takiego... a to, że ma znaczki to ktoś sobie dokleił a opis w aukcji "s-line" tyczy się B6.. :gwizdanie: tak własnie tak był ten pakiecik sport w skład ktorego wchodziłą kiera eskowa i siedzenia te takie sportowe- Spoty Olsztyńskie
Było kunsztownie i zacnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema pijaki- Spoty Olsztyńskie
Jessssst wkoncu urwa sucho jest traaakcja :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Blondi bo widze ze masz AVJ heble z przodu masz 288 czy 312 ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
same dorezanie to nie jest chyba jakos duzo zachodu tylko pozostaje pytanie czy bedziesz chciał mies spryski jesli tak to rezanko i czy bedziesz chciał miec samopoziomowanie jesli tak to dalej rezanko btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ??- [INNE] Ford S-MAX AD 2011
No to czekamy na wykresik w nast tyglu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zagadaj ze źrebakiem on rezał sobie bi zenona tu masz topic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73866.0- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo wiesz rafi te diodowe to troche tka dziwnie wygladaja na samoachodzie moim zdaniem ni to pies ni wydra jak masz kase to zakupuj ori :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widziałem wczoraj te nr 2 jakiejs tragedii nie ma :gwizdanie: ogolnie uwazam ze z B7 nie da rady zrobic b8 :tongue4: a nie myslałes o jakims ori zenonie ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi przejzałem Twoja cała galerie ładne dziewczyny tam macie btw gdzie Wy macie taka fajna miejscowke do upalania ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja ostatnio jezdziłem Leonem CupraR po sofcie to pieknie to sie zbiera idzie jak złeee jak leciałem z kumplem spod swiateł to zastanawiałem sie czy jakis bieg mi nie wszedł i czy wszstko z A4 ok :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2.4 objade ale słyszałm ze 2.8 sie owiele lepiej zbiera no i masz Q takze nie ma problemow ze startem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a własnie jak z osiagami tego Twojego 2.8 ?? brałes sie juz z jakims 1.8T ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ooo ale mnie zaszczyt spotkał ktozto mi wysłał zaproszenie na FB :gwizdanie: btw Podtlenek LPG jesli załozony przez dobrego gazownika nie jest zły - Spoty Olsztyńskie