Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. siemka z wieczora Kujawiaczki i Kujawianki
  2. Gratki fury btw Bartek załóż nowy temat albo popros jakiegos moda o przeniesienie
  3. no bez kitu kumpla Cupra po pogramie robi niskie 6 do setki to niby ten AFN 260 powinien łamac kark niutem na starcie
  4. ja pojade do nich bo jak oni AFN na 260 zrobili to 1.8T na 500 na seryjnej turbawce i bez kucizny
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192660 głosujemy
  6. Adrian tu masz ten topic co Ci mowiełem AFN 260 koni http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0
  7. dokładnie, w B5 był pakiet sport czy coś takiego... a to, że ma znaczki to ktoś sobie dokleił a opis w aukcji "s-line" tyczy się B6.. :gwizdanie: tak własnie tak był ten pakiecik sport w skład ktorego wchodziłą kiera eskowa i siedzenia te takie sportowe
  8. Było kunsztownie i zacnie
  9. siema pijaki
  10. Jessssst wkoncu urwa sucho jest traaakcja :>
  11. :polew: :polew: :polew:
  12. Blondi bo widze ze masz AVJ heble z przodu masz 288 czy 312 ??
  13. same dorezanie to nie jest chyba jakos duzo zachodu tylko pozostaje pytanie czy bedziesz chciał mies spryski jesli tak to rezanko i czy bedziesz chciał miec samopoziomowanie jesli tak to dalej rezanko btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ??
  14. No to czekamy na wykresik w nast tyglu
  15. zagadaj ze źrebakiem on rezał sobie bi zenona tu masz topic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73866.0
  16. bo wiesz rafi te diodowe to troche tka dziwnie wygladaja na samoachodzie moim zdaniem ni to pies ni wydra jak masz kase to zakupuj ori :gwizdanie:
  17. Widziałem wczoraj te nr 2 jakiejs tragedii nie ma :gwizdanie: ogolnie uwazam ze z B7 nie da rady zrobic b8 :tongue4: a nie myslałes o jakims ori zenonie ??
  18. Rafi przejzałem Twoja cała galerie ładne dziewczyny tam macie btw gdzie Wy macie taka fajna miejscowke do upalania ??
  19. :polew: :polew:
  20. Ja ostatnio jezdziłem Leonem CupraR po sofcie to pieknie to sie zbiera idzie jak złeee jak leciałem z kumplem spod swiateł to zastanawiałem sie czy jakis bieg mi nie wszedł i czy wszstko z A4 ok :polew:
  21. 2.4 objade ale słyszałm ze 2.8 sie owiele lepiej zbiera no i masz Q takze nie ma problemow ze startem
  22. a własnie jak z osiagami tego Twojego 2.8 ?? brałes sie juz z jakims 1.8T ??
  23. ooo ale mnie zaszczyt spotkał ktozto mi wysłał zaproszenie na FB :gwizdanie: btw Podtlenek LPG jesli załozony przez dobrego gazownika nie jest zły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.