Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. No przeciez to 2 irlandia miała byc Irlandia legła no to czas na Tuskolandie smutne ale prawdziwe
  2. no a zarobki k...... w miejscu :bicz3: :bicz3: :bicz:
  3. Wszystko za 5 zł paliwo, chleb, cukier
  4. uuu to milusio bedzie czyli wniosek jest jeden: Pic, Ruchac nie załowac Bida Musi Pofolgowac :polew:
  5. Jak bedziesz dziadkiem to beda juz tylko eco samochody na prad czy inne gowno i RS6 bedzie zabytkiem
  6. ale dziwkowoz i w pakiecie black miooodzio a najlepsze jest to ze normalny kowalski nie odroznia A6 od RS6 ot takie rodzinne kombi i 700 kuca pod maska :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 22:21_________________________________________________
  7. Rozowa koszuleczka z lateksu to jest to
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    ale odgrzałes kotlecika sorki za OT
  9. Siemka Kujawiaczki
  10. takze moj paziu zwany Adrianusem bedze mnie zastepował
  11. no i tu Cie zaskocze bo zaleczka nie bedzie bo ide na urodziny
  12. :polew: :polew: ja na pisalem ze a jestem na liscie
  13. Ładnie, ale trochę allroad wyszedł... na nasze drogi jak znalazł
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurna juz 60 stron prawie natrzaskaliscie koksy z a4 klubu Ja mam taka propozycje zeby ktos kto ogarnia ten temet konkret podpiał temat i na samej gorze kazdej strony powinno byc: 1. jakis trening rospisany przykładowy (na tydzien) 2. jakies odzywki co z czym najlepiej brac takie zestawy np dla poczatkujacego itp itd (wraz z nazwami produktów) :) Bo duzo jest juz zawarte w tych 60 stronach tylko szkoda tak ciagle wertowac te strony
  15. Bo jest UWM ale ja na kortowie zadko baluje wole starowke [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 00:36_________________________________________________dobra lece kimac jeszcze tylko na fejsa na chwile i sprawdzic farme
  16. no niestety nie wiem jak u was ale w OLN to smierdzi komuna jesli chodzi o muze same komercyjne gowno eskowe hity z satelity
  17. No raczej Amnesia Ibiza [bEST MUSIC] tam to jest impreza :blink:
  18. bo zycie singla jest piekne :kox: poker face i do przodu
  19. ee to lipa myslałem ze sie poznamy
  20. no szkołe niestety mam ale po egazminie pewnie wpadne na pare godzinek bo w niedziele kolejny egzam bede miał ale piwko jak najbardziej aaaaaa manny to czemu sie nie zapisał do kaletki ??
  21. no ale jak facet by powiedział kobiecie ze zapomniał o 8 marca to bym miał taki ogien w szopie ze huhuhuh :polew:
  22. Pewnie jakas niespodzianke szykuje
  23. Siema z wieczora chłopaky i dziewuchy Ciekawe czy kobity beda o nas pamietac 10 marca :naughty:
  24. ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.