Treść opublikowana przez vokotibi
-
Domykanie szyb- jak podłączyć?
nie czaruj już... masz normalne domykanie szyb, koles z drugiego postu wprowadził cie w błąd
-
Domykanie szyb- jak podłączyć?
np ASE :: przekaźnik czasowy 1TP1500 ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- wydaje mi sie że carprotect bx50 na domykanie szyb, taki jak masz
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
tak
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
pompka moze byc zalana
-
Domykanie szyb- jak podłączyć?
najtańsze przekaźniki czasowe są w cenie nowej centrali, więc się nie opłaca
-
Brak oświetlenia kabiny
to jest siłownik/pompka zamka tylnej klapy. Jeżeli poczytałeś sobie na forum ze pompka c.z. jest w bagażniku a ty rozebrałeś poszycie tylnej klapy to chłopie.... Oddaj to komuś a nie trac swego czasu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
np ze strony 119 lub 5.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
znalazłem kilka rozpisek i w zadnym nie ma nic o poziomie płynu spryskiwaczy. Pin 9 w kostce fis to poziom plynu chlodzacego-wedlug tych rozpisek.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Powiedzcie jeszcze gdzie sie wpiąc w licznik w przedliftach
-
Brak oświetlenia kabiny
A co to jest na zdjęciu, bo na pewno nie pompka.
-
Brak oświetlenia kabiny
Czy ja niejasno to napisałem???? Jak nie rozumiesz wyrażeń sygnał lub masowy to powiedz, a nie pisz głupot. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- a teraz jak chcesz mieć naprawione oświetlenie wnętrza to czytaj ze zrozumieniem: Pod tylną kanapą masz wiązke kabli, interesuję cię z niej przewody umieszczone po prawej stronie, koloru brązowo białego (albo. brązowe, nie pamiętam ), jest ich kilka. 3 z nich to sygnały z krancówek: 2 tylnych i przednich kierowcy. Musisz je zlokalizować. Czwarty sygnał masz w przednim słupku od pasażera ( tam gdzie tak dużo kostek) Te 4 przewody musisz tylko polączyć z brązowo-białym(albo brązowym) idącym do pompki. W ten sposób stworzysz nowy kawałeczek wiązki od 4 drzwi do pompki
-
Brak oświetlenia kabiny
we 4 to raczej niemozliwe ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- do pompki idą 3 brązowe kable. Jeden z nich to sygnał masowy z 4 drzwi. Probówka zaczepiona do masy i wkuwasz się po kolei, jak lampka się zapali (przycisk musi być w odpowiedniej pozycji) tz. ze wiązka.
-
Brak oświetlenia kabiny
albo wiązka w aucie
-
Dodatkowe gniazdo zapalniczki
jak masz el szyby z tyłu to we wiązce jest stały + po bezpieczniku. Wiązka jest pod tylnym progiem. Albo z pompki, tam też jest stały +
-
odblokowanie radia GAMMA
Żartujesz, czy pytasz poważnie???
-
Montaż lamp diodowych do jazdy dziennej
a jak się podepniesz pod przewód przy sterowniku pompy, który biegnie do bezpiecznika, na którym jest napięcie po zapłonie, to też zakłócisz proce pompy??? pomyśl
-
chłodnica klimatyzacji
Witam! Mam pytanko. Mam adr 96r. Czy ktoś wie, jak są ze sobą połączone żeberka w chłodnicy? Teoretycznie czynnik w większości chłodnic przepływa przez co 4 połączone ze sobą żeberka od góry do dołu. Tylko że u mnie jest 37 żeberek, więc liczba nie podzielna przez 4.
-
Montaż lamp diodowych do jazdy dziennej
pompa abs
-
Wstawienie stewrownika na pilot z allegro do A4
osobno bagaznik nie otworzysz z pilota, tylko c.z.
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
od 95-98 t30 99,00- nie wiem
-
Różnica w fotelach przednich A4B5 i A6 krótkie pytanie
Można. Trochę przeróbki i masz całe fotele z pełną elektryką z c5.
-
Gdzie szukać wiązki do czujnika na rurze od klimatyzacji?
w srodku pod kokpitem, może jak schowek zdezontujesz to uda się ja zlokalizować. Pod tym plastikiem na zdjęciu jest przelotka i miejsce na idące z wnętrza kable.
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa po włączeniu świateł postojowych.
o o o jakie opinie. U mnie jest tak od 5 lat... a paliwo normalnie wskazuje. A na dole masz może napis UK-NSI?
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa po włączeniu świateł postojowych.
no to rzeczywiście masz problem
-
Monitor kamery cofania , stałe zasilanie?
wszystko powinno pisać w instrukcji...