Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ALBINEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ALBINEK

  1. Zderzak przedni B7.Odkręcić nadkola ,w nadkolach po dwie nakrętki M6 na klucz 10mm na każdej stronie + wkręt gwiazdka .Z dołu mocowanie zderzaka na wkręty .Z góry 3 wkręty i zderzak wyjeżdża.Po zdjęciu zderzaka na czołówce są dwie śruby do regulacji.
  2. Nie wiem dopiero co kupiłem wewnatrz bagażnika nic nie widać wnęka na koło zapasowe nieruszona boki też ok. troche tylny zderzak porysowany.Nie wykluczam że mogło coś się wydarzyć poprzedniemu właścicielowi.Tylna klapa z jednej strony odstaje 2-3 mm.
  3. Nie wiem sie dzieje ,mam zaparowany lewy reflektor czy da się coś z tym zrobić?
  4. Mam to samo wymieniłem rozrząd ,spieszyłem sie widocznie żle ustawiłem przedni panel i teraz jest za duża szpara między maską a grilem.Na przedniej belce są śruby do regulacji (ustawienia) zderzaka może trzeba je wykrecić .Ale do nich dostęp jest po zdemontowaniu zderzaka. Ja jednak stawiam na przedni panel.W sobote będe próbował to poprawić dam znać jak wyszło.
  5. Woda zbiera się we wnęce na koło zapasowe i jak wyjme coś co przypomina mały otwarty schowek po lewej stronie w bagażniku.Jest tam wnęka pomiędzy błotnikiem a nadkolem wewnętrznym.Może ktoś z kolegów wie jak sobie poradzić z tym przeciekiem.
  6. Do nagrzewnicy wogóle nie idzie płyn po zdjęciu i odpaleniu silnika nic się nie dzieje.podejrzewam pompe wody auto ma 160 tys.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 17:34_________________________________________________Faktycznie masz racje temat klimatronika jest dobrze opisany ale do modelu B5 to nie dotyczy B7.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 19:58_________________________________________________Problem rozwiązany.W autku jest już ciepło!!!.Tak jak podejrzewałem problem tkwił w pomie wodnej.Wirnik pompy był lużny na ośce.Przy okazji wymieniłem rozrząd.Wirnik jest plastikowy i się wyrobił na osi,latał lużno. Wirnik troche musiał się kręcić bo płyn się nie gotował,jednak było za małe ciśnienie żeby podać płyn do nagrzewnicy.Po złożeniu wszystkich części odpaleniu nie działał alarm z pilota.Nie było reakcji otwórz zamknij.Przekręciłem pare razy kluczykiem w stacyjce i ponaciskałem pilota i zaczął działać.
  7. Audi 2.0 TDI 2005 r.nie działa ogrzewanie.Zdjełem węże od nagrzewnicy odpaliłem silnik wogóle nie idzie płyn tak jakby pompa nie podawała ale auto jak jeżdzi to się nie grzeje trzyma temp.90st.Podejrzewam pompe ale może to coś innego ?
  8. Nie wiem gdzie sprawdzić te błedy i jak.Tak mam climatronic.Przewody które ida do nagrzewnicy nie są gorące.
  9. Mam problem z ogrzewaniem ,nie mam go wcale! jest to Audi B7 2.0 tdi 140 KM rok 2005.Wyjąłem termostat ale to też nic nie dało nadal jest zimno.Nie wiem co robić prosze o pomoc!
  10. Mam 42 lata od 4 lat mieszkam w UK.Kupiłem kolejne AUDI w moim życiu.Z zawodu jestem mech.-kierowca.Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.