Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B7] Silnik z A4 2008 r.
Próbuje się dowiedzieć wysłałem e-mail do tej firmy która go sprzedaje z zapytaniem o kod silnika ,czekam na odpowiedż .Jak dadzą znać to napisze ,dzięki.
-
[ALL B7] Silnik z A4 2008 r.
Czy slinik z A4 2.0 tdi S-line 2008 r będzie pasował do A4 B7 2005r 2.o tdi ???.Nic więcej nie wiem o tym silniku bo dopiero co znalazłem ogłoszenie o tej audi.Jest mocno porozbijana .Przebieg ma 23ooo mil.Chciałbym go wsadzić zamiast mojego BLB .Zadzwonić i zapytać o szczegóły co to za silnik już nie moge bo maja zamknięte ale może ktoś się orientuje czy będzie pasował .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spotkanie się odbyło szkoda tylko że tyle ludzi się oferowało że będzie a nie pokazali się.Ciesze się ze mogłem poznać tych którzy byli.Naprawde mieli do przejechania kawał drogi i byli a ci co mieli rzut beretem nie pokazali się.Ciesze się ze was poznałem licze że teraz będziemy mieli większy i częstszy kontakt.Pozdro dla Domjenick ,Szkopek ,Lysaglaca .
-
[B5 AFN] Czym odkleić znaczek Audi ?
Spróbuj użyć benzyny ekstrakcyjnej.
-
[B5 ADP] Wymiana przegubu czy tylko osłona ?
Te na śrubokręt /kluczyk mogą haczyć bo będą za duże na obwodzie ,przegub się kreci więc może być problem .Załóż zwykłe plastikowe te które się zaciąga ,zaciąg na koniec sczypcami lub kombinerkami a reszte wystającą odetnij.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Super tylko podajcie godzine !
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Skoro Auto Świat opisuje wady i usterki to może ich poinformować o typowym problemie silników BLB.Może się zainteresują problemem na tym forum i coś w końcu ruszy z tym tematem.Niech się dowiedzą jak traktowani są posiadacze Audi przez głównego przedstawiciela tej marki.
-
[ALL B5] Kontrolka AIRBAG
N153 zapalnik napinaczy pasów bezpieczeństwa od strony kierowcy.Oporność za duża ,oporność za mała.Zwarcie z potencjałem plus.Zwarcie z masą.
-
[ALL B6] Listwa podświetlenia rejestracji
Trzeba je rozwiercić tak żeby łebki odpadły wtedy wyjmiesz plastik i pozostanie wykrecic reszte szczypcami lub kombinerkami ,popsikaj dobrze WD40 żeby pusciły.
-
[B5 1Z] Jeśli nie sprzęgło to co ?
Prawdopodobnie to wina docisku.Czeka cie jeszcze raz wymiana ,kup cały kpl. i stój przy mech.jak mu nie ufasz do momentu kiedy założy skrzynie i ja dokreci będziesz miał pewnośc że założył kpl. który mu dałeś.
-
[A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
Racja możesz wstrzyknąc olej lub WD40 na jakiś czas pomoże,póżniej powróci.
-
[B7 BLB] Ślizga się pasek wspomagania i ciężko działa wspomaganie
Jak wymieniłeś napinacz i pasek to kolej chyba na pompe .
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
Zacznij od najprostszych sprawdzeń,jedż na wulkanizacje i niech sprawdzą wyważenie kół,może coś nie tak z którąś z opon ? Może wzmocnienie opony puściło .Powiedz im co się dzieje bedą szukać.
-
[B5 1Z] Problem z odpowietrzeniem hamulców
Spróbowałbym wymienić ten zacisk o którym piszesz że w nim jest zawsze powietrze.
-
[B5 1Z] Problem z odpowietrzeniem hamulców
Musi gdzieś łapać powietrze .Może robiłeś coś przy zaciskach i tam tkwi problem.?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
21 marca to odległy termin więc można sobie zaplanować wszystko do przodu.Do tego czasu zrobisz ten wachacz.Co dwa tygodnie to chyba za często .
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Może miałeś wymienianą szybe i przy wycinaniu dodrapali się do blachy .Ja kiedyś w VW wycinałem szybe ,wydarłem wszystko do gołej blachy ,położyłem podkład ,pomalowałem i wkleiłem szybe ponownie .Dopiero po wycięciu szyby zobaczysz jak daleko posuneła sie korozja.Bedziesz nie mile zaskoczony.
-
[B5 AFN] Sprzęgło po wymianie na nowe nie wysprzęgla się całkowicie
Chyba pozostaje ci włożyć inny zestaw.Przed wymianą było ok.
-
[ALL B5] Jak zdemontować próg zewnętrzny
Jest klejony na dwustronną taśme samoprzylepną ,prawdopodobnie idą trzy paski tej taśmy wzdłuż progu.Ciężko go się ściąga .Jak będziesz podgrzewał próg to plastik może się odkształcić.Ja moczyłem pędzel w benzynie , podważałem szpachelką i smarowałem pędzlem moczonym w benzynie to co podważyłem,troche to zajeło czasu ale się udało.
-
[B5 AFN] Sprzęgło po wymianie na nowe nie wysprzęgla się całkowicie
Jak masz taką możliwość to porównaj z innego auta długość tego bolca,(pręta)który wychodzi z wysprzęglika.Może jest krótszy, wytarty i do końca nie wyciska.Obejrzyj dokładnie łape która wyciska łożysko czy nie jest gdzieś popękana.
-
[B6 AMB] Schodzi powłoka na tunelu środkowym
To jest jedna z wielu wad w Audi czy to B6 ,B7 problem jest ten sam.
-
[B5 AFM] Problem ze złożeniem skrzyni biegów
Będzie faktycznie lepiej jak złoży ją szpec od skrzyń biegów,zweryfikuje co jest do wymiany i złoży jak należy.Jak w końcu uda ci się ja złożyć to i tak pewnie będzie wyła.Może lepiej kupić drugą?.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak to nikomu nie przeszkadza to może po 8 marca ,8 marca wracam z Polski.
-
[B7 BLB] Instrukcja obsługi
Masz auto za paredziesiąt tysięcy 80 zł.to naprawde nie dużo kup ją na Allegro.
-
Problem z samochodami z Angli
Zależy kto to robił ,jak taki fachman naprawiał lodówki a teraz zmienił branże to nic dobrego z tego nie będzie .Znam pare aut przerobionych z anglika jak należy i jak wam nie powiem że to akurat to autko to w życiu się nie kapniecie.Autka smigają bez żadnych problemów.Ja swoja też zabiore do polski i przerobie.