Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Heat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Heat

  1. Ktos sie orientuje czy takie LED'y jak na tej podanej aukcji mozna kupic gdzies w PL ?
  2. Wiadomosc z placu boju Jestem po wizycie , jedyne co na ta chwile ustalili to , ze 4 kwietnia tego roku wyszedl upgrade oprogramownia silnika , ktory podobno zmienia cos w systemie oczyszczania DPF (usprawnia caly proces) . Niby w jakis sposob powiazalo sie to z moimi wczesniejszymi przypuszczeniami , ze moze to miec jakis zwiazek z filtrem czastek stalych ale szczyt,szczytow to fakt , ze nie mieli plyty z tym upgrade'm a z netu nie potrafili sciagnac Musze czekac do wtorku a dzisiaj w nocy czeka mnie podroz do Wloch , ciekawe jakie bede mial srednie spalanie na trasie pewnie ponizej 8l nie zejde Paranoja , trzymali samochod prawie 8 godzin i jedynie oparli sie na tym update'cie oprogramowania , jestem w 100% pewien , ze nawet nie wysilili sie aby sprawdzic inne rzeczy... Ze juz nie wspomne o tym , ze popielniczka jak sie nie otwierala , tak nie otwiera sie dalej a z tego co czytam to chyba wystarczy sie dostac pod mieszek lewarka skrzyni biegow i odkrecic pare srubek a radio w ktorym utknela plyta CD postanowili mi wymienic na nowe Polecam...
  3. Tak . NOMA2 . Od zawsze tam serwisuje moje samochody i nie bylo wiekszych problemow... Do teraz... Mialem dobrego znajomego na serwisie ale wyemigrowal z reszta jak wiekszosc dobrych specjalistow , teraz mam niby kontakt z jego znajomym , ktory przyszedl za niego, ale mam wrazenie , ze wiekszosc serwisantow z tego serwisu dopiero uczy sie fachu
  4. Mam jeszcze jedno pytanie przed oddaniem w piatek samochodu na serwis . Wczoraj moim samochodem mial okazje przejechac sie znajomy i zauwazyl , ze na jalowym biegu samochod co jakis czas dostaje lekkich drgawek . Szczerze mowiac nie zwrocilem na to zupelnie uwagi gdyz podobne objawy mialem w poprzednim 1.9TDI i myslalem , ze po prostu "one" tak maja . Znajomy twierdzi , ze takie objawy pojawiaja sie gdy cos jest nie tak z wtryskami , przynajmniej w jego bmw tak bylo . Dzisiaj zauwazylem , ze gdy samochod jest zimny to te drgania sa czestsze . Czy moze byc tak , ze to wlasnie przez wtryski mam takie problemy ze spalaniem ze spadkami mocy itp ? Jestem zupelnie zielony jesli chodzi o mechanike samochodowa , chcialbym mniej wiecej wiedziec co to moze byc zeby pozniej prowadzic jakas sensowna rozmowe z ludzmi z ASO zeby mi znowu jakiegos kitu nie wciskali...
  5. Przepraszam pomylilem dzialy prosze o przeniesienie do dzialu "Silniki diesla" Od pewnego czasu zaczęły dziać się dziwne historie z moim samochodem . Co jakiś czas samochód dostaje dziwnej zadyszki , wszystko objawia się w ten sposób , ze do 2.5tys obrotów jedzie tak jakby w ogóle nie działało turbo i nagle dostaje kopa od 2.5tys przy czym sam silnik ma w tym momencie zupelnie inny odgłos niż normalnie . Najgorsze jest to , ze czasem ma zrywy od 2 tys nagle znowu opadaja mu sily i od 2.5 ciagnie normalnie :/ Calosc uzupelnia fakt , ze obecnie srednie spalanie na miescie mojego autka podskoczylo do 13-14l/100km To co zauwazylem to , ze dzieje sie tak przewaznie w sloneczne dni gdy na dworze jest powyzej 12-13C . Czytalem kiedys o problemie z oczyszczaniem sie DPF-a i w ten sposob sobie tlumaczylem cale te spadki mocy , ktore praktycznie zaczely sie juz z koncem poprzedniego lata , ale nadeszly dni zimowe i autko jedzilo normalnie . Teraz zalamuje rece bo serwis VW otrzymal ten samochod ale tak sie akurat zlozylo , ze w tym dniu kiedy mieli je na serwisie byla temperatura 8C i oczywiscie nic nie wykryli . Zero bledow na VAG-u ani jedna kontrolka na konsoli sie nie swieci , nie mialem ani jednego bledu na konsoli od poczatku jak ten samochod mam . Ludzie poradzcie cos bo niewiedza serwisantow ASO mnie zalamuje a chcialbym ich jakos nakierowac na to co to moze byc bo na ta chwile "specjalisci" nie wiedza w ogole jak sie do tego zabrac a ja nie mam czasu na to zeby mi ten samochod wiecznie u nich na serwisie stal bo jakos musze sie poruszac... Najsmieszniejsze jest to , ze nie bralem 2.0TFSI bo stwierdzilem ,ze mam podobne osiagi w ekonomicznym dieslu a teraz mam wyzsze spalanie niz benzyna ! Przeniosłem * Flyer
  6. Heat odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Dla mnie jedyna opcja z przodu , ktora pasuje a jednoczesnie powala na kolana to led-y od S6 w stylu ba$iora . Szkoda , ze "tunerzy" skupiaja sie na przodzie zamiast pomyslec o czyms do tylu, przeciez nie ma kompletnie nic co mozna wrzucic na dupke b7 zamiast seryjnych lamp
  7. Heat odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Nie , no po prostu polaczenie tych led'ow + full black front z tym zderzakiem... :slina:
  8. A jakie zamowiles jesli mozna wiedziec bo chyba podobne mamy ;]
  9. Super autko, mijalem takie ostatnio na drodze i zaparlo mi dech w piersiach Te reflektory po prostu powalaja... Ciekawe czy kiedys bedzie mozna kupic takie "zmodyfikowane" do mojego PS. z tym 280km/h na liczniku to chyba troche przesadzili
  10. Ja bym sie nie obrazil jakby tak przypadkiem robili akcje pt "sponsorujemy rope aby wyrownac Ci straty finansowe zwiazane ze spalaniem"
  11. W sumie jestem po rozmowie i podobno za 2200 da sie to zrobic No nic jak wroce z wakacji to moze wrzuce jakis wykresik
  12. Moim jest ciezko zejsc ponizej 9l obecnie przy 10tys km mam srednie spalanie 9.1l gdzie jakas 1/3 tych km zostala zrobiona na trasie . Cos sie zaczelo w ogole dziac z moim silnikiem , podpieli go pod komputer i nic nie wykryli ale podczas przejazdzki te objawy , ktore zglaszalem (czyli dziwne dziury pomiedzy 2.5-3k obr/min i odglosy samej turbiny) juz potwierdzili... Specjalisci... 2 sierpnia oddaje go na serwis (bo obecnie nie ma u nich specjalistow lol) ciekawe co w nim znajda...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2007, 14:34 _________________________________________________Przepraszam , ze jeden pod drugim . Czy w koncu wiadomo juz cos o chipowaniu tego silnika ? Tzn do kogo najbezpieczniej sie wybrac z tym silnikiem ? Najblizej mam copmsport ale oni niestety nie robia jescze tego silnika
  13. Ale wychodzimy z zalozenia , ze wczesniej Ci dzialalo ? Bo u mnie np w ogole nie dzialaja te przyciski od poczatku bo nie mam tej opcji zainstalowanej
  14. A od kiedy to wymiana tylnych lamp nazywana jest tuningiem ? Po prostu nie podobaja mi sie w seryjnych pomaranczowe kierunkowskazy a cale biale lub ewentualnie czerwone+biale beda wedlug mnie o wiele lepiej wygladaly... AndyN -> tak witam
  15. Witam . Szukam zamiennikow tylnych lamp do mojej a4 I teraz pytanie do Was -> Czy ktos juz widzial jakas oferte tylnych lamp do B7 ? Bo ja praktycznie od poczatku jak ja posiadam staram sie cos znalesc i nic Najchetniej kupilbym cale biale (cos w stylu tych , ktore maja niektore nowe BMW serii 5 zalozone) ale nie pogardze calymi czerwonymi lub czerwone + biale Tylko zeby w ogole gdzies takie byly w sprzedazy...
  16. Witam , mam na imie Adam mieszkam w Katowicach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.