Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś w tym jest ograniczył mnie trochę syn który chciał iść spać
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    P.S. ale nie powiem że nie ma smaków niedosyt jakiś czuje
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 Dim...zależy od ustawień no chyba że tak bo myślałem że mi się pier....doli w bani od alko
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500
  5. o w piz*ę ale torpeda :kox:
  6. ja odpadam urodziny bratowej mam więc już sobie coś dziabnę
  7. Spox, nie ma problemu, Mirek coś zorganizuje to sobie nadrobimy. Dałeś znać Gregorowi? no właśnie nie kurde dopiero się ogarnąłem i nie wiem czy nie za późno już trochę może wejdzie na forum
  8. przykro mi panowie jutro nie dam rady dziabnąc nic jak podjadę na spota to z małym na chwilkę
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny Jak zamówie tą nową turbinke z ASO to nie będzie problemu z domowieniem tego tłumika? Dobra cena tej turbiny z gwarancją i nowa - to do mnie przemawia. a kto bogatemu zabroni :kox:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    P.S. Akjam a reszta bo zapomniałem dodać p&p
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :grin: fachowo pomierzone a jakże przez samego fachurę
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra laski się pojawiły więc spadam ida spac narka
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- :grin:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak to wygląda u mnie <br /><br /> <br /><br /> a tak już zmontowane ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? no wszystko jest w tym wątku co ci podałem przestudiuj na spokojnie a wszystko tam znajdziesz jeszcze parę podrzucę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59308.0 Nowe turbiny z A4 B8 2.0 TDI CR 143 i 170 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- one różnią się właśnie tłumikami jeden jest plastikowy a drugi jak u mnie metalowy i częścią zimną turbiny czy jakoś tak
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w tym drugim linku są również coolery
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu masz tą firmę od rur RENTRANS - STAL NIERDZEWNA, STALE NIERDZEWNE, ARMATURA, ARMATURA NIERDZEWNA, ARMATURA SPOZYWCZA, STAL SZLACHETNA, stal, nierdzewna, nierdzene, stal nierdzewna, stal szlachetna, armatura, armatura spożywcza, armatura nierdzewna, stal kwasoodporna, kwa a tu od złączek re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc.
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bier i rezamy jeszcze tylko cooler i orurowanie hurtownia jest dobra w sosnowcu niedaleko trasy 86 złączki pochytasz na allegro i gro
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł czyli jednak się znasz A Ty też brałeś ten tłumik ? tak niestety w mojej też go nie było ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł Jakbym miał szukać nowej to może się opłaca tą brać nawet jak trzeba dokupić ten tłumik o którym mówisz? fajna cena ja za używkę w tedy dalem 1200zł a tu masz nówke szt
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dziwie się, że nie wypowiedziałeś się w wątku nie znam się na tym żeby się wypowiadać
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu masz jakąś jak coś TURBINA 03L145701E 2.0 TDI CAHA CAHB AUDI A4 A5 A6 (2622129656) - motoAllegro
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja korzystałem z tego wątku http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.