Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to teraz na impreze :gwizdanie: już tu nie gwizdaj, bo na gadu mówiłeś, że idziesz bspać dziadku e tam moze sie jesdnak cos skroi nie mowie dokonca nie wiesz jak jest narazie nikogo tu nie ma oprocz nas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to teraz na impreze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano no i po robocie oczko zrobione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie niestety mam robotę jutro ;(
-
Spoty Katowice i okolice
?? bidulek człowiek tyle się uczył i musi jeba*ać za darmo ale jaka kasa bedzie jak sie dostaniesz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mniam mniam , ale 3ci komplet nie przejdzie u mnie do gofra do golfa to bbs'y
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
stanley u niego na firmie
-
Spoty Katowice i okolice
tyś też jest dziwny ta co nas ratowało to słodki Jezu opisać się nie da :jerk: szkoda ze zdjecia nie zrobiles
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezle swista
-
Spoty Katowice i okolice
no ja niestety nad wode w sobote nie dam rady bo u ojca bede prawie nad woda musze mu folie w oczku wodnym wymienic ale jakbyście w niedziele jechali to ja oczywiscie sie pisze
-
Spoty Katowice i okolice
jaka :kox: przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek! żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! (a w szczególności MNIE) czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jaka :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze nie... [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________ ale zdarzymy zajechac czy juz to zlewasz :gwizdanie: mam nadzieję, że tak
-
Spoty Katowice i okolice
jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam czeko po dłuższej przerwie dało radę, co prawda o samej coli ale było ok stary cale szczescie ze nic nie pilem bo by mnie dzisiaj odwiezli chyba karetka do szpitala ta ikonka oddaje moje zachowanie na dachu przy robocie dokladnie tak sie zachowywalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________krolu podaj mi linka do tego watku tygrysa o egrze odpialem wtyczke i dziala bez problemow wiec narazie tak bede jezdzil trzeba było 2 tigera zapodać nie zdarzylem kupic spoznilem sie 5 minut do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
ale zdarzymy zajechac czy juz to zlewasz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
na szczescie nic ale padalem na pysk tak mi sie spac chcialo
-
Spoty Katowice i okolice
jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam czeko po dłuższej przerwie dało radę, co prawda o samej coli ale było ok stary cale szczescie ze nic nie pilem bo by mnie dzisiaj odwiezli chyba karetka do szpitala ta ikonka oddaje moje zachowanie na dachu przy robocie dokladnie tak sie zachowywalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________krolu podaj mi linka do tego watku tygrysa o egrze odpialem wtyczke i dziala bez problemow wiec narazie tak bede jezdzil
-
Spoty Katowice i okolice
no to akurat nic straconego dyski sa tam co srode wiec luz sie kiedys wybierzemy
-
Spoty Katowice i okolice
jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam
-
Spoty Katowice i okolice
no ja tak wlasnie wczoraj mialem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy a Kasia sobie smacznie spała no ale pytalem czy chce isc :> do czekolady to jej lepiej nie zabieraj no ale wczoraj bylo spoko bez zadym :gwizdanie: chociaz pare koksow sie przewinelo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy a Kasia sobie smacznie spała no ale pytalem czy chce isc :>
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie: no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla niestety nic z tego narazie po lekach nie moge jechac... :/ a Magda będzie dopiero ok. 18... no czyli 50zł i na stacje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie: no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla