Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. to teraz na impreze :gwizdanie: już tu nie gwizdaj, bo na gadu mówiłeś, że idziesz bspać dziadku e tam moze sie jesdnak cos skroi nie mowie dokonca nie wiesz jak jest narazie nikogo tu nie ma oprocz nas
  2. to teraz na impreze :gwizdanie:
  3. siemano no i po robocie oczko zrobione
  4. ja nie niestety mam robotę jutro ;(
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ?? bidulek człowiek tyle się uczył i musi jeba*ać za darmo ale jaka kasa bedzie jak sie dostaniesz :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mniam mniam , ale 3ci komplet nie przejdzie u mnie do gofra do golfa to bbs'y
  7. stanley u niego na firmie
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tyś też jest dziwny ta co nas ratowało to słodki Jezu opisać się nie da :jerk: szkoda ze zdjecia nie zrobiles
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja niestety nad wode w sobote nie dam rady bo u ojca bede prawie nad woda musze mu folie w oczku wodnym wymienic ale jakbyście w niedziele jechali to ja oczywiscie sie pisze
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jaka :kox: przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek! żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! (a w szczególności MNIE) czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jaka :kox:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze nie... [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________ ale zdarzymy zajechac czy juz to zlewasz :gwizdanie: mam nadzieję, że tak
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam czeko po dłuższej przerwie dało radę, co prawda o samej coli ale było ok stary cale szczescie ze nic nie pilem bo by mnie dzisiaj odwiezli chyba karetka do szpitala ta ikonka oddaje moje zachowanie na dachu przy robocie dokladnie tak sie zachowywalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________krolu podaj mi linka do tego watku tygrysa o egrze odpialem wtyczke i dziala bez problemow wiec narazie tak bede jezdzil trzeba było 2 tigera zapodać nie zdarzylem kupic spoznilem sie 5 minut do roboty
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale zdarzymy zajechac czy juz to zlewasz :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na szczescie nic ale padalem na pysk tak mi sie spac chcialo
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam czeko po dłuższej przerwie dało radę, co prawda o samej coli ale było ok stary cale szczescie ze nic nie pilem bo by mnie dzisiaj odwiezli chyba karetka do szpitala ta ikonka oddaje moje zachowanie na dachu przy robocie dokladnie tak sie zachowywalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________krolu podaj mi linka do tego watku tygrysa o egrze odpialem wtyczke i dziala bez problemow wiec narazie tak bede jezdzil
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to akurat nic straconego dyski sa tam co srode wiec luz sie kiedys wybierzemy
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja tak wlasnie wczoraj mialem
  20. te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy a Kasia sobie smacznie spała no ale pytalem czy chce isc :> do czekolady to jej lepiej nie zabieraj no ale wczoraj bylo spoko bez zadym :gwizdanie: chociaz pare koksow sie przewinelo
  21. te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy a Kasia sobie smacznie spała no ale pytalem czy chce isc :>
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie: no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla niestety nic z tego narazie po lekach nie moge jechac... :/ a Magda będzie dopiero ok. 18... no czyli 50zł i na stacje :gwizdanie:
  23. te czarnulki i ta ruda - dodawały energii :heat: :heat: o jezu ale dobre byly a te ruchy
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba hehe u mnie też sucho w zapasach :gwizdanie: no to pakuj sie do auta i smigaj na pyskowice my ze stanleyem zaraz smigamy napoic nasze wozidla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.