Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/471ebb043118d917.html wczorajsza lodoweczka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej no bylbym zapomnial cycki :kox: no i dzieki stanley za podwozke do domu :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
podziekowania dla calej ekipy ktora uswietnila nam ten weekend no i oczywiscie dla seskich za przyjecie nas pod dach co zlego to nie my :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 20:19_________________________________________________ a mnie brzuch
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic nie wyrezalismy poniewaz u mnie padly zebatki ktore sa odpowiedzialne za otwieranie sie tego zaworu a u ciebie one sa dobre ale nie da sie ich przelorzyc bo jedna jest na stale wspawana i nie wymienna wiec cza wymienic niestety caly egr ;( a te zawory co wkleiles to juz obserwuje na allegro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
stare b6 mirona
-
Spoty Katowice i okolice
i co się chwalisz... ? myślisz, że lepszy przez to jesteś a za***ać ci wp***dol?? :polew: :polew: lepszy nie ale pojedzony :> to chyba też sobie pójdę zrobić :gwizdanie: to zrob wiecej wpadne cos podjesc
-
Spoty Katowice i okolice
zgadnij :gwizdanie: POGORIA :kox: :kox: :>
-
Spoty Katowice i okolice
zaje....bista bym powiedzial coś proponujesz?? nie nie dzisiaj nie dam rady musze pare spraw opanowac
-
Spoty Katowice i okolice
zaje....bista bym powiedzial
-
Spoty Katowice i okolice
siemano degustatorzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano w ta piekna sloneczna sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko jak zeby wszystko dzialalo i nie wywalalo bledu krolu juz mi temat rozeznaje wiec moze sie tym zajmiemy jest tyle zwolenników co przeciwników zaślepiana EGR-u... na forum oficjalnie największe mózgi mówią NIE temu zabiegowi... ale skoro się wysypał no to nie ma za bardzo wyjścia.. e tam nie ma wyjscie kupie nowy trudno kolega wlasnie mi wyslal pw ze moze zalatwic egr'a z aso po kolezensku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko jak zeby wszystko dzialalo i nie wywalalo bledu krolu juz mi temat rozeznaje wiec moze sie tym zajmiemy
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano no my z krolem jedziemy ratowac mojego egr'a wiec nie wiem czy bedziemy moze pozniej na chwile mam od majka zalatwionego jego starego egr'a i bedziemy reanimowac mojego przelorzymy ten silniczek napedzajacy klapka i zobaczymy czy cos to poradzi a jak nie to aso i 1000 ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam wiem czy pecha i tak dobrze sie spisuje i jestem ogolnie z tego wozidla zadowolony a czesci sie zuzywaja i cza je czasem wymieniac wiec luz ;( ;( ;( może jeszcze ożyje... tak jak pod koniec no mam taka cicha nadzieje jutro bede wiedzial jak sie przejade do roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z wieczorka no i BLB omowilo posluszenstwa dzieki Krolowi wiemy ze to EGR sie wysral i znowu wydatki sie pojawily nieoczekiwane wiec chyba cza bedzie z imprez niestety zrezygnowac egr rozebralismy lekko zasyfiony ale nie najgorzej czyszczenie i spowrotem wmontowany ale nadal sie zacina wiec do wymiany sie nadaje cena ASO 945 zł ;( a tu w tym miesiacu jeszcze filry i olej do wymiany 500 zł wiec juz niezla sumka sie uzbierala nie jest to 5000 zł mirona ale zawsze wydatek no i oczywiscie podziekowania dla rezacza Krola za pomoc w wagowaniu i rozbiorce :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
no i teraz sie zacznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
Spoty Katowice i okolice
no i mnie tez zabraklo ale to i moze dobrze bo za czesto sie widujemy cos ostatnio widze was czesciej niz kaśke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wal do bakusia z jastrzebia on sie tym zajmuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano jak zawsze ostatnimi czasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy rozumieć że ty w piątek stawiasz alkohol wystarczy , że postawi każdemu wstęp do spiża i będzie robił za kierowce Taką opcję możemy ostatecznie przyjąć @ Dimek Jak wyjeżdżałem do ciebie to kasowałem licznik, a jak wróciłem do domu w niedzielę to miałem 250km zrobione po Śląsku i promieniu co ma 50km Tak jak mówiłem Tour De Śląsk :> A co do stówki to już nie musisz szukać, znalazła się. Okazało się że ją komuś dałem, a sam nie pamiętam to dobrze ze sie znalazla bo ja cala chate przekopalem i nie znalazlem ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano co tu sie dzieje tu juz nikt nie gada masakra jakas musimy ograniczyc imprezy bo nie ma o czym gadac na forum :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja od jutra na dwa baty zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam ja tez sie rozgladam Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;( no to staraj sie o dotacje z uni europejskiej