Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no ja tez niestety ide spac troche niezadowolony ale co tam
-
Spoty Katowice i okolice
Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;( no wiem wiec szkoda cza bedzie odpuscic ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no to kto mnie podwiezie do tego spiza ale zlapalem smaki teraz masakra
-
Spoty Katowice i okolice
bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie: Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :gwizdanie: To miało iść w odwrotną stronę [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________Kusząca propozycja ale trochę nie bardzo mi pasi wylądować w spiżu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________ Ciągle mam nadzieję że tylko coś się rozłączyło :gwizdanie: dawaj bo jestes moja ostatnia deska ratunku nie badz taki ja juz wypilem i nie moge jezdzic a ci mnie tu mecza ze jest zjebiscie [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:17_________________________________________________a moze ty kezor bys po mnie podjechal
-
Spoty Katowice i okolice
Rafal nie chcialo by ci sie po mnie podjechac i zawiesc mnie do spiza bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie: Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bawia sie w spizu Gdybym nie musiał ran o wstać też bym się pewnie bawił no ja juz mam lekką banie jak juz pisalem wiec nawet jakbym chcial to i tak nie mam jak sie tam dostac
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki pany za zaproszenie ale mam lekką banie po mamy grilu i nie dam rady juz sie nigdzie ruszac wiec bawcie sie dobrze i uwazajcie na dziwne laski ktore maja za facetów duzych koksów [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________ bawia sie w spizu
-
Spoty Katowice i okolice
siema leniu dlaczemu leniu? wczoraj, przez Basie znowu musiałem pić piwo dlatego leniu bo nie poszedłeś do pracy dzisiaj i nie zatankowalem mojej fury ;( ale ze to sobota to wybaczam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucol musze sie pochwalic ze poszlem jakby w twoje slady i zrobilem sobie żółte halogeny raczej kezor z rafalem mi zrobili ale zawsze naogladalem sie jednego fajnego wozidla i to nie bylo twoje pucol ale mi sie spodobalo i mam no i raz jeszcze dzieki za regulaje klapy miron wkoncu to zaczelo wygladac na b7 a nie na srut :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema leniu
-
Spoty Katowice i okolice
no ja tez smaki mialem innym razem sobie odbijemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana no i cza sie pomalu zbierac zrobic wode u siorki później na grilla do mamy wiec zapowiada sie lekko zawiany wieczorek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic sie nie starej zadna impreza sie nie skroila posiedzielismy se na jednym piwku u mnie wlasnie sie ekipa rozjechala do domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem cos czester zgadywal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba tez juz stracilem ochote na wypady ;( chyba sie poprostu najebie i tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie co ja tu k**wa czytam nie będzie spiza ;( chyba was porąbało tyle gadania na nic niech was drzwi ścisną dajemy dzisiaj do spiza i bez dyskusji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooo nie ja jeden jutro tyram :gwizdanie: no mi sie tez czasami zdarza [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 23:21_________________________________________________dobra to nara
-
Spoty Katowice i okolice
te z lewej jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja tez spadam jutro do roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten znowu sie napina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eeee poleciałeś na łatwizne :gwizdanie: było z nami jechać dokladnie proponowalismy ci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta ikonka obrazuje moj faktyczny stan w tej chwili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli moment