Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze ten spiz nas jeszcze raz przyjmnie a i panowie pomalu zaczynam z kaska gadac wiec cos moze jutro z tego wypadu bedzie Ty jej kup kwiaty, bo darłeś się jak pojebany :gwizdanie: jesteś facet czy baba? kto powinien dostać po pysku? :> zadnych kwiatow nie bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze ten spiz nas jeszcze raz przyjmnie a i panowie pomalu zaczynam z kaska gadac wiec cos moze jutro z tego wypadu bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie normalni normalnie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakby ktoś film nakręcił to by tylu pytan nie było :> chcieliśmy ale w biegu się źle kręci :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: to ten koleś (masyw górski) tez był ciotą bo walił z plaskacza gdyby nie to ze byl jak to mowicie ciota to bym teraz bez glowy chodzil :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co wyście ku***a jumbo jeta w klubie zobaczyli czy jak nie to byl airbus A380
-
Spoty Katowice i okolice
a co? chciałbyś pogrzebać w tej drugiej ? chcesz żeby w ciąże zaszła ? :polew: :polew: :polew: wy jestescie nie normalni te zdanie uznajemy jak komplement :banan3: no i bardzo dobra interpretacja :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
a co? chciałbyś pogrzebać w tej drugiej ? chcesz żeby w ciąże zaszła ? :polew: :polew: :polew: wy jestescie nie normalni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A może byś się zdziwił wątpie Nie będę mówił bo nie widziałem ale jeszcze nie spotkałem nikogo kto byłby mi w stanie natłuc (no chyba że ich 6 było) no sie nie dziwie ze nikogo nie spotkales jak ty sie tylko z kuplami twoich braci zadajesz a wracajac do tego ilu ich bylo to wlasnie szesciu jeden masyw gorski i kilka mniejszych szczytow :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on wogule wygladal jak masyw górski tatry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A może byś się zdziwił wątpie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie jak zawsze ale czy Arena czy Forum to musisz czytać na bieżąco wątek (zależy od pogody) koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic Aha akurat cos ci nie pasuje krolu stanal na lini ognia jak do mnie koks wyskoczyl wiec jak tylko pocwiczy to zobaczysz tak i modliłem, się o życie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie jak zawsze ale czy Arena czy Forum to musisz czytać na bieżąco wątek (zależy od pogody) koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic Aha akurat cos ci nie pasuje krolu stanal na lini ognia jak do mnie koks wyskoczyl wiec jak tylko pocwiczy to zobaczysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kiedy będzie rewanżyk ? :gwizdanie: nigdy jak go spotkam raz jeszcze to od razu daje noge :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoty sa zawsze niezaleznie od wyjazdow ludzi wiec wpadaj na arene
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to te dymy co to wcale ich wczoraj nie było tak nie było dymów... ale ja od dziś do czekolady nie chodzę :gwizdanie: e tam dobra impreza byla tylko wczoraj duzo ludzi bylo a tak jest wporzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to te dymy co to wcale ich wczoraj nie było tak moglbyś kolego opuscic ten lokal juz
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal ja grzeczny jestem :> ale myślę, że szybki z otwartej i tak Ci się należy, żebyś się czasem nie rospędzał z bajerą... :polew: a i krolu o otwartych nic nie mow uraz mam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal ja grzeczny jestem :> i dlatego jeszcze mozesz tu wchodzic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty sobie żartuj a kark był dwa razy taki jak ty :gwizdanie: przecież Miron mu groził :gwizdanie: e tam grozil kazal opuscic lokal