Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to widze ze sie spotkam z kanarem gdzies w kolejce tez ide do kina moja mnie naciagla no ale nie moglem odmowic bo zaduzo sam ostatnio wychodze :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    żarciki a potem ból nad rozlanym płynem ustrojowym
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakby bral to naserio to pewnie bym juz w szpitalu wyladowal
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A pisałem wczoraj do Oka że bardzo się lubicie nie no oko czai ze to wszystko to zarciki
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to nie bedzie chyba problem bo oni w poruwnaniu do was nie spamuja nic :> :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy No dobra nie będę ch..em i przypomnę Mam ksywę ogólnie Buła i w pracy zawołał na mnie jeden koleś Bulczas no i tak wymyśliłem że sobie zmienie tutaj tak :gwizdanie: dzieki za wyjasnienie spoko ma to jakis sens nie tak jak oko :nabijasie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakbym miał kasę to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie: cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie ja dopiero doszlem do siebie wiec sie u was przywitam i podzikuje za odwiedziny a o reszcie to pogadamy na spocie u was powyjasniamy se pare spraw
  11. no to ja sie przywitam bo wczoraj juz nie bylo sil do tesciowej nie pojechalem wiec mialem troche luzu na odpoczynek ten tiger mnie niezle nakrecil oczy otwarte do 22.30 a sil nie bylo nawet na otwarcie kompa masakra ale impra spoko :notworthy: [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 08:31_________________________________________________a i arek mialem ta wodeczke dla ciebie od somesa a ciebie nie bylo wiec nastepnym razem ci ja przywioze
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko wedle zyczenia
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe chodź chodź Diman się ucieszy dawac dawac do nas biegusiem ja jakos nie licze kilometrow jak do was jade medy jedne a jestem co tydzien
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.zoomgirls.net/wallpapers/sexy_lingerie_girls_wallpaper-1440x900.jpg ty ja normalnie jedna znam ciekawe skad :gwizdanie:
  15. no jeszcze nie :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no musialem nadrobic spam witojcie pany
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam narazie pany
  18. dobra spadam spac bo jutro wazny dzien
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko staram sie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wielkie dzieki kezor juz zainstalowalem :notworthy:
  21. i po co Ci to było :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:39_________________________________________________Dziadek Diman, nadrabiasz??? :> no nadrabiam ku***a 15 stron co to ma byc alr ja sie chwalij furami nie bede zbyd dumny to z nich nie jestem wiec wybaczcie :gwizdanie: wybaczamy kto by chciał oglądać daewooooo :gwizdanie: to nie daewoo tylko zlota strzala :gwizdanie:
  22. i po co Ci to było :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:39_________________________________________________Dziadek Diman, nadrabiasz??? :> no nadrabiam k**wa 15 stron co to ma byc alr ja sie chwalij furami nie bede zbyd dumny to z nich nie jestem wiec wybaczcie :gwizdanie:
  23. Somes chyba chciał przesyłke bezpośrednią - prawda ? A Rafał87 to nie jest ktoś z SK ? nie chciał przesyłki zbiorowej ? Krolu wiesz coś ? somes chcial swoja przesylke bo chcial miec szybciej :gwizdanie: a rafal87 jest z katowickiej ekipy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.