Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no witka katowiczanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra musze spadac do pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najlepsza jest pierwsza pozycja niby robi ale nie robi :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadaj snieg bedzie jeszcze lepszy niz we wtorek [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:40_________________________________________________ ja na nartach jezdzilem dwa razy w sumie moze 8 godzin wiec jestem zawodowcem teraz chcialbym zostac zawodowcem w jezdzie na desce ( nie klozetowej ta juz mam opanowana) czyli 8 godzin styknie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:38_________________________________________________Tak a pro po to ciągle rozważam ten wtorkowy wyjazd , tylko muszę moją żonkę przekonać , bo coś marudzi ostatnio wiec muszę się starać do niedzieli tak liz dupe moze umyj okna to cie posci :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no na nartach twierdzi ze jezdzil i se radzi wiec nie ma co mu wiezyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapomnialem pucek przeciez ty zawodowiec jestes a co do wyjazdu to sobota ale przyszla wiec jak ktos chce jechac to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek deska bo na tym jeszcze nie umi jezdzic i chce zebysmy sie smiali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale na sobote bedzie wiecej wiec dajcie se spokoj z tym wtorkiem i dawajcie w sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to narciarzom wtorkowych pasi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana a ja rowniez zaraz do siorki na chate podwiesic suficik zeby nie zapomniec jak to jest pracowac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zgadza sie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dzieki jutro tam zadzwonie i sie zobaczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ja chce tylko te 200 a to starczy mi te turbine zmienic i cooler wiekszy zalozyc [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:57_________________________________________________dobra spadam spac dzieki pucek za pomoc do jutra nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czytaj i szukaj bo ja niewiem nawet gdzie tego szukac jak cos natrafisz w dobrych pieniadzach daj znac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co ty sie zawiesiles[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:48_________________________________________________10 tysi nie dam nie ma c**ja max 3-3.5 tys
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skad to jest cholera[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:43_________________________________________________dobra wszyscy poszli spac to i ja pojde narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty a ile dales za ten twoj cooler ale chodzi mi o ten nowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czyli zapowiada sie ciezki projekt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.allegro.pl/item871315163_03g253014k_turbo_2_0tdi_audi_a3_golf_passat_170km.html myslisz ze to jest ta brd bo tam jest 170KM no aj napewno nie pojde w gwint bo raz ze to jest kurewnie drogie a pozatym to strasznie twardo a to nie dla mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie tez patrze i nic takiego nie ma chyba pojde w te co ci pokazywalem jak cos ma sie sypnac to trudno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to sa te 1BE i 1BV nara miszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zostaje przy 17'' narazie bo szkoda mi tego komfortu sie pozbywac no i mowisz ze do ori amorow tylko -30 [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:13_________________________________________________ oki dajesz [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:13_________________________________________________a co im bedzie jak sie wieksze obnizenie na sprezynach da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
firma OK, ale lepsza jest Eibach, fakt, sprężyny raz droższe Diman, a ile Majki dał? kup może tam gdzie on no bede musial z nim gadac i sie obaczy to sie da zauwazycz ze sie nie znasz nie mam co rezać wiec za bardzo mnie takie sprawy nie interere ty tez sie nie znasz bo pytasz, gdybys się znał napisałbyś np: patrzcie chłopaki co zakupiłem a nie z zapytaniem :tongue4: :tongue4: no widziasz rozgryzles mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
firma OK, ale lepsza jest Eibach, fakt, sprężyny raz droższe Diman, a ile Majki dał? kup może tam gdzie on no bede musial z nim gadac i sie obaczy to sie da zauwazycz ze sie nie znasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadaj chodzi mi firme