Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bede myslec narazie musze to porozbierac i gonic do rzeczoznawcy zeby mi to wycenil jeszcze co nie jest wycenione najlepsze troche poczytalem ta wycene pozycja z reflektor z kierunkowskazem kpl do b7 cena 96,36zł :laghing2: dla porownania cena w serwisie kosztuje 1000zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie jak bedziecie na alegro lub na innych aukcjach grzebac to szukajcie mi zderzaka z s lina albo z s4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to serio jest jakas masakra no i ja juz tez w domku i pucek jeszcze zostal bo najdalej ma do chaty oby dojechal szczesliwie [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:36_________________________________________________ no to ladnie ze wypad wam sie udal koledzy pomozcie, co to oznacza? Arek albo sprawdz poziom oleju albo czujnik cisnienia padł, ale u mnie sie to zapala jak jest za niski stan oleju w misce, doraźnie i na krótką mete pomaga zwykłe otwarcie maski bo jest to połączone z krańcówką że niby otwieasz maske i dolewasz oleju i sie kasuje na desce, ja mam tak niekiedy że na bagnecie jeszcze troszke brakuje do min a już sie zapala. A i dzieki Arek tak mijalismy sie koło Norauto własnie jechałem prosto ze szpitala no i musiałem zawitać na spota :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 15:14_________________________________________________Przybyła nam nowa klubowiczka narazie bedzie niestety jezdzić audi ale z tyłu sliczniutka jeszcze raz gratulacje a moja sie pyta jak ma na imie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana czas sie spakowac jak pucek rzucil cza byc przygotowany na pewne ewentualnosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
8.30 na bp w knurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra teraz to juz spadam narazie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moj juz wisi na biglu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i z tym onyxsem to nie gupi pomysl ale mysle ze na tym weselu sie zabawimy i bedzie noc poslubna z pania mloda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam spac bo jutro cza wczesnie wstawac bede czekal na bp pucek o 8.30 dzieki do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no rudi mowila ze odpada a krolu nie wiem moze zadzwonie do niego ale nie wiem czy to nie zapozno juz[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:07_________________________________________________no to spoko to ja odmawiam fure od brachola niech se ja w d... wsadzi nie spoko maszyna tylko strasznie slaba a i jak z nami pojedziesz to se na paliwie zaoszczedzisz [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:10_________________________________________________guru przedzwon do krola bo ja gdzies nr posialem zapytaj czy jutro jedzie z nami czy dojedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester byl i dojedzie sam bo musi jeszcze na szkole zajechac[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:02_________________________________________________to podjedz na bp ja tam bede czekal ale co ty bys mnie zabral swoim wozidelkiem bo ja niestety musze moje odlozyc na parking az go zrobie ale jakby cos to ja mam pozyczone wozidlo od brachola takze nie ma problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to spoko ale gdzie sie spotkamy bo nie wiesz przeciez gdzie ja mieszkam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok to podjedziemy na to miejsce do ciebie to o ktorej bedziesz u mnie pucek w knurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie ktos napewno bedzie mial vaga zawsze ktos ma no i troche moje padlo gruntowniej poogladalem i cholera prawdopodobnie caly pas przedni do wymiany a napewno chlodnica klimy napewno pompa wspomagania kierownicy bo kolo napedowe dostalo niezlego szczala krzywe jak cholera wentylator od klimy wiec ;( ubolewam troche zwarzywszy ze kase mi skąpą dali no i chyba bede musial prosic pucka zeby mnie zabral [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:24_________________________________________________no napeno na spota sie pojawie jakims pozyczonym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu masz racje gnojowki to duzo nie spali a kucy ma co nie miara :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kawalek jest tylko nie mow ze sie nie oplaca przy tym jaki masz wozek sama przyjemnosc z jazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron tu masz linka do strony od nich http://www.osrodekzielona.pl/oferta,wypoczynkowa.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nawet jakbym chcial moja zabrac to nie da rady pracuje do 21 w sobote wiec nici ale co tam samemu tez sie bede niezle bawil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wlasnie cza bedzie ich pomeczyc niech sie nie wygupiaja tylko kase wyplacaja jakas normalna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3.339zł za przod a za tyl 721zł ale to tylko po ogledzinach zewnetrznych nie wiem co tkwi w srodku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a co do imprezy to bedzie niezly czad a oczywiscie dostalem dyspenze od mojej ukochanej zonki i jade sam :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam w poludnie wycena zrobiona smiesznie mala mi sie wydaje cza bedzie im jakies kosztorysy poprzestawiec bo to co mi zaproponowali starczy na czesci na allegro a gdzie tam robocizna ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wynajmijcie cos co wypijamy za te moje smutki jo pojada rozwalonym dobre dziewczyny jo spadom spac jutro cza miec swiezy umysl do negocjacji z rzeczoznawca dozobaczenia na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie spokojnie rudi jeszcze nie czas na forum jutro ma byc fajna pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman cholera jasna co za szkda naprawde bardzo szkoda fajana fura ;( ;( u to niemilo szkoda samochodu i wspolczucia niby nic ale zawsze jest szkoda wiem jak rok temu audi tylko przyrysowalem dzwi:( jak Ci malo wycenia to jedz do prywatnego rzeczoznawcy i z wycena do adwokata mialem juz takie cos w PZU wyliczyli ojcowi za passka 1750zl a adwokat wyszarpal od nich ponad 6 tys no narazie zobaczymy co mi zasadza