Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie przesadzaj z tymi butami bo mnie jeszcze beda po knurowie ganiac i zabiora mi kluczyki[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:40_________________________________________________no ja wstaje o 5.30 to tez sie musze juz ewakuowac narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zebys wiedzial tez mam stracha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no spoko nie mialem sily sie z nia klocic i to olalem takze jest spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mosze jeszcze z autem na parking gnac a tu juz 23.30 sie zbliza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak ja pojde spac to i tak sie nic nie zmieni wiec do jutra narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ubieraniu sie w moje ulubione ciuchy robocze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie nadrobilem ale i tak po ostatnich wypowiedziach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wam dam sie smiac z ludzi czynu mendy jedne juz do was nie przyjade za te podsmiewanie [br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 06:21_________________________________________________dobra to do pozniej cza spadac do roboty zarobic na jakies lepsze ciuchy zebyscie sie nie smiali milego dnia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja juz tez jestem jeszcze na machoczek musialem skoczyc sie okapac no i sie troszke zeszlo [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________a teraz jeszcze odwiesc wozidlo na parking i wolne do wyra spac jutro jeszcze szychta sie trafila to do jutro spamerzy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie przywitam ino i wale do roboty tez sie dzisiaj pojawie ale pewnie bede pozniej do zobaczenia wieczorem milego dnia zycze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
audi to tylko sciema zawsze lubilem hondy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam w aparacie funkcje rozpoznawania Hondziarzy i automatycznie zamazuje twarze :polew: siemacie no nie wiem jak jest z tymi twarzami bo ten kto jest prawdziwym fanem hondy na tym zdjeciu to jest tylem obrocony :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja sie przywitam i spadam do roboty cza na ten stop zarobic dzieki pitek info o sklepie zapytam milego dnia zycze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra nie chcecie pomoc do spadam nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sklepie to wiem ale w ktorym :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wy mi lepiej powiedzcie gdzie ja moge ten stop kupic bo mi ciagle piszczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek niestety to nie bezpiecznik bo napiecie na kabelki dochodzi oczywiscie stopu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cze ponownie i d*pa z tego mojego stopu wyciagnalem wszystkie plastiki z tylnej klapy stop wyciagniety na zewnatrz i co i nie dziala cza nowy prad dochodzi a stop ani drgnie pany i tu nasuwa sie pytanie gdzie kupie taki stop oprocz ASO jest moze jakis sklep pomozcie jakis nr tel czy cos- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam panowie z wieczorka buczek w liczniku zrobiony znowu sa sygnaly z fisu i slynne piiiiiiip jak sie cos zaswieci na fisie czyt. kontrolka jeszcze na dodatek szlak trafil tylni stop bo sie pierwsza kotrolka juz oswiecila i cza sie tam pokwapic i naprawic oczywiscie caly tyl do rozebrania a mowia ze audi sie nie psuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witojcie widze ze wszyscy na ta gielde pojechali bo nikogo tu nie ma ja smigam kompa oddac na gwarancje moze cos wykombinuja zostalo jeszcze 2 miesiace to cza to wykorzystac do wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no na pewno tez mialem juz pic ale z szafa sie zeszlo i juz mi sie nie oplaca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jeszcze jakby tego bylo malo to laptop mi padl dobrze ze starego kompa nie sprzedalem bo bym musial do kafejki smigac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety nie mam juz jakies grosze jeszcze ale to cie nie uratuje sorry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam jeszcze raz juz z wieczorka szafa juz wbudowana no i niezle jestem padniety ale co tam takie sa uroki remontow no ale pucek mi sie wydaje ze nici z tego wozidelka od gregora chyba nie posci za te 22 tyś - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE