Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Dobra wszystko wiem Na pewno nic nie zrobie źle tak aby zaszkodzic napedowi. Tak więc kupuję felgi + wszystkie nowe opony i będę miał pewność, że za rok czy 2 nie wyskoczy mi jakaś niespodzianka w Quattro
  2. Czyli najlepiej kupić 4 opony A co przeszkadza jak przód bedzie miał bieżnik 5mm a tył 8mm? az takie duże znaczenie ma to na Quattro?? może się cos zepsuć?? nie sądzę bo gdyby tak było to każde Quattro by się psuło a tak nie jest
  3. Dlatego pytam bo nie wiem czy to mit czy prawda z tą ilościa bieżnika.
  4. W sumie tez bardziej RS6 mi sie podobają Muszę do kolesia napisać ile urwie z ceny za ta jedna rozwalona oponę [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 00:19_________________________________________________Mam jeszcze pytanie Czy przy Quattro robi dużą róznicę jak założę na przód opony 235/45 a na tył będę 245/45?? Chodzi mi o to czy nie zaszkodzi to napędowi bo wyczytałem, że przy Quattro wszystkie opony powinny byc identyczne??
  5. O jakich częściach mówisz?? bo cos mi się wydaje, że nie wiesz jakie róznice są miedzy zwykłą A4 a A4 z pakietem s-line
  6. Samo umycie szamponem wystarczy, przecież pisałem ci na PW
  7. Poszło PW A jakby zastosować opony 225/50/R17 to będą jakieś przekłamania, czy też będzie w porządku? Odpisałem na PWa co do opon 225/50/17 to nie wiem, nigdy takich nie miałem, Audi zakłada 235/45/17 więc na takich śmigam
  8. W sumie na aucie źle nie wyglądają. A co miały byc polerowane od wewnątrz też?? Felgi odebrał wypolerowane i wyczyszczone, że od środka wygladały jak nowe.
  9. lukaszR o tym napisał kilka stron temu jak go zapytałem dlaczego jest tak ciężko z dostępnością #16?? Jak napisał, że będzie wycofany z niewiadomych przyczyn bo jest dobrym woskiem to zakupiłem jeszcze na allegro bo nigdzie indziej nie było. Następny zakup to Ultimate Paste Wax Aha mam pytanie czy jak przykładowo dzisiaj nałożę NXT to czy za tydzień lub dwa moge nałożyć #16 czy musze przelecieć auto clinerem zanim nałoże inny wosk??
  10. Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże. Spokojnie można wypolerować taka korozję Dokładnie. znajomy miał identyczne felgi tylko, że 19" polerowane dokładnie 2 lata temu i skasowali go 150zł od sztuki i wyszły miodzio a miał tak samo poniszczone jak twoje Teraz felgi straciły cały urok i wygladaja jak kołpaki bo wszystko poszło w jeden kolor a jak sa ori to jest polerka a środki sa ciemniejsze i to robi robote a teraz... Takie jest moje zdanie ale jak tobie sie podobają to najważniejsze [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 00:14_________________________________________________gooralos zajmuje sie polerka profesjonalnie więc wie zobacz na jego podpis
  11. Opony 235/45 lub 225/45 A moze chcesz kupić oryginalne NIC nie zniszczone z nowymi oponami felgi 17"?? z mojego auta bo ja chce kupić 18"
  12. Najlepsze byłyby z ET 43 co?? Mozna jeszcze zainwestować w dystanse Może lepiej wybrac te koła http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-oryginalne-s-line-audi-i1615543321.html
  13. Panowie mam krótkie pytanie Będą pasować te koła do mojej furmanki?? http://moto.allegro.pl/alufelgi-18-audi-a3-audi-tt-vw-golf-5-i1625304928.html Czy ET 47 styknie do mojej B6 czy będzie to wyglądało kiszkowato
  14. Ile ludzi tyle opini Ja miałem przy Golfie IV GoogYear F1 i dla mnie te opony są za twarde i nic się nie kleiły do asfaltu czy było mokro czy sucho. Taka jest moja opinia
  15. Byle tylko się nie okazało, że Patrox zmieni program a dymił będzie dalej
  16. MNie odpycha i tyle, miałem wcześniej i jeszcze mam AVF FWD i tak nie jedzie a jak nim stanąłem na kresce z brata E46 2.0 150 konnym to jechaliśmy łeb w łeb. Pewnie za kilka tyg nie będę odczuwał, że auta lepiej przyspiesza bo się przyzwyczaje tak jak ty jestes przyzwyczajony do twojego ale jak zrobiłeś chip to pewnie czułeś różnicę _________________________________________________ Dobra czas zakończyć te przekomarzanie się Jak juz pisałem na 31 maja jestem umówiony w EcuProject z Patroxem na sprawdzenie co jest grane, ile tam jest teraz kucy no i wgranie nowego programu
  17. W nocy jak ktos za mna jedzie na światłach to widzę jak się zadymi w lusterku. W dzień nic nie widać żona jak za mna jechała i ja wypaliłem z ronda to sie mnie pytała dlaczego spod zderzaka mi czarny dym poszedł? Ja osobiscie nie jechałem za tym autem więc nie wiem jak bardzo kopci, moze troche przesadzam bo w poprzednim A4 jak przyspieszałem to w nocy jak ktos za na jechał to też było widać że dymek z rury wylatuje
  18. Ludzie czy ja piszę, że stoje w miejscu a koła się kręcą?? Nawet RS4 tak nie zrobi. Poprostu chodzi mi o to, że przy ostrym ruszeniu/zerwaniu to koło zapiszczy na dosłownie ułamek sekundy a jak zacznę jeździć w koło i dam w palnik to tył nadrzuci. Opony są nowe?? zrobić zdjęcie, żeby udowodnić?? Tak, to po co komu Quattro skoro mu nie zrywa trakcji?? Przy drugiej B6 miałem Dunlopy Sp sport i przy 130 koniach zrywało trakcję wieć proszę cie nie pisz takich rzeczy 1800-2000 Najczęsciej jak zmienię bieg z niższego na wyższy i wdepnę gaz ostro aby przyspieszyc wystarczają żebym mógł wrzucic kolejny bieg. No i rzecz jasna przy ostrym butowaniu i tu już nie ma znaczenia ile jest obrotów bo np. jadąc na 6-biegu 140-150 depne aby przyspieszyć to tez zakopci.
  19. No w sumie tak ale zawsze to jakies porównanie a poza tym w porównaniu do mojej B6 z tym samym silnikiem tylko bez Q jest masakryczna różnica.
  20. Na suchym asfalcie z miejsca potrafi okrecic kołami a jak ruszę z miejsca na skręconych kołach to d*pę nadrzuca tak jakbym był tylko tylni napęd Koksu pewnie jest dowalone i mi sie to podoba ale kopcenie mnie dobija więc wole wszystko sprawdzić na hamowni. Logów robił nie będę bo mi sie nie chce a poza tym za ponad tydzień jadę do PL i jestem umówiony z Patroxem na korekte tego co tam siedzi.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:44_________________________________________________ Miałem 2.5 TDI Q A6 z 2003 roku które miało 180 koni fabrycznie i tak nie wyrywało jakby co, tak więc mam porównanie Tam był automat co prawda ale wiem jakie A6 miało przyspieszenie a jakie to ma
  21. Ładna sztuka do rezania, plany masz ok! Dodałbym jeszcze do modów dołozenie RNS-e bo to duzo zmienia.
  22. No to musielibyśmy się zgadać i spotkać na McDonaldzie albo pod Trapezem czy jeszcze gdzies indziej Tzn?? chcesz zobaczyć przyspieszenie?? Jakoś masakrycznie nie kopci ale na pewno tak nie powinno być, sam jestem ciekaw co wyjdzie u Patroxa na hamowni. Patrox napisał, że po jego programie powinienem mieć około 170 koni i tyle ale przynajmniej bedę pewien, że wszystko bedzie zrobione jak sie należy.
  23. Zobaczymy bo jestem już z Patroxem umówiony na sprawdzenie itp Przyjedz do UK i możemy zobaczyć, chyba, że spikniemy się jak będę w PL czyli 29 maj
  24. Te konie i Nm są raczej realne więc ja nie rozumiem Ciebie?? Co ty myslisz, że ten wykres ktos sobie flamastrem narysował??? Zależy mi na tym, aby było zrobione wszystko konkretnie bo na tą chwile moc została podniesiona do granic możliwości bez zwracania uwagi na silnik tak więc chcę, żeby program był zrobiony tak aby silnik nie cierpiał. Teraz rozumiesz??
  25. Napisałem do Patrox-a żeby tu zaglądnął i się wypowiedział bo mam zamiar jechać właśnie do niego. Tak więc czekam na to co powie Guru [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 01:33_________________________________________________Wszystko wiem, jade to Patroxa i po wjeździe na hamownie dowiemy się co jest grane i jeśli będzie źle to wgrywamy serie i na bazie seri Patrox napiszę nowy program po którym jak to on powiedział nie powinno być nawet 170 bph. Troche mnie to załamało bo robic chip po to żeby mieć mniej koników niz dotychczas to troche dziwne ale z drugiej strony wole wiedzieć, że silnik będzie miał lżej i zrobione będzie wszystko tak jak należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.