Treść opublikowana przez audi2028
-
[B5 AHL] Po wymianie rozrzadu delikatnie szarpie, PROBLEM
Witam mam pytanie do wszystkich fachmanów,mianowicie po wymianie rozradu zauwazyłem ,ze autko jakby delikatnie szarpie!?Najbardiej mozna to odczuc na 4biegu przy ok 2000obr/min Co to moze byc :mysli:
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
Witam tez mam taki problem z temp byłem na kompie i wyskoczył błąd czujnika wymieniłem na org w ASO 82zł.błedu brak ale temp dalej niska chyba pora na ter. :wallbash:
-
[ALL B5] Wskaźnik temperatury silnika chyba wariuje, o co chodzi ?
U mnie tez chodzi wentylator ale to juz chyba tak musi byc???
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Witam ja tez mam taki problem byłem na vagu i wyskoczył bład 16500 16518 wymieniłem czyjnik a teraz kolej chyba na ter.przed wymiana sada stała w martwym punkcie a teraz zaczeła falowac. Tylko temp na blacie sie nie zmieniła został chyba ter. Napisze po wymianie jaki był efek.
-
[B5 ADP] Wibracje silnika
Witam byłem ostatnio u mechanika i na vagu wyskoczył bład 16500 i16518 wymieniłem czujnik i tera temp stoi na 75 stopni chyba pora na termostat Co do tych wibracji to nie wiem czy te błedy maja cos z tym wspulnego wallbash wallbash
-
[ALL B5] GAZ
Hello ja miałem astre na gazie potem bravo i juz sie wyleczyłem jak astra chodziła to bravo juz :thumbdown:tak ze :a4fan:zostawiam na :PB98:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda ze to piatek bo ja pacuje o tej porze moze w soboty byłoby wiecej ludzi??? Ale na pewno bedzie trzeba poswiecic urlopik i wpasc!!! :punk:
-
[ALL B5] Cos drży z tyłu podczas hamowania
Witam mam problem hamulcami tylnej osi mianowicie podczas hamowania odczuwalne jest drganie z tyłu poj tezeli bym hamował recznym odczuc to jescze bardziej. Co radzicie nowe klocki mam na wszystkich kołach moze tarcze przetoczyc?
-
[B5 ADP] Wibracje silnika
zrobie to tylko musze za to płacic bo sam nie mam takiej mozliwosci moze poradzisz jak by to zrobic mniejszym kosztem niz warsztat
-
[B5 ADP] Jakie świece
Witam jestem na etapie wymiany swie jakie wybrac i jakie to sa koszty? - po raz kolejny poprawiam Tobie nazwę wątku i zmieniam na małe litery - przeczytaj proszę regulamin forum - lukaszr
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
U mnie taz sie pojawił ten problem jezdze na mobilu i co uwazacie zostawic ten problem Jaki moze byc koszt takiej naprawy
-
[ALL B5] Wskaźnik temperatury silnika chyba wariuje, o co chodzi ?
Mam ten sam problem wymieniłem czujnik temp. i nic albo mechanik wsadził nieodpowiedni(złe parametry) albo jest inna przyczyna (moze własnie termostat) Oprucz tego wachania na wskazniku jakos mi lekko drży ten silnik podczas jazdy-u Ciebie tez tak jest?
-
[B5 ADP] Wibracje silnika
czujnik temperatury płynu chłodzacego
-
[B5 ADP] Wibracje silnika
wymieniłem czujnik ale chyba wsadzili mi zły (chodzi o parametry) bo nie ma roznicy napewno był błąd g62 i jakis odnosnie sady lambda
-
[B5 ADP] Wibracje silnika
Witam mam problem z moja a4 przy spokojnej jezdzie jakos dziwnie wibruje motor (drży) na desce temp cieczy to ok70 stopni nawet przy długiej trasie. Na kompie wyskoczyły błedy nie pamietam kodow Moze ktos mi jakos pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH STAŁYCH I NOWYCH KLUBOWICZÓW staraj sie pisac bez caps lock-a