Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi2028

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audi2028

  1. Witam mam pytanie do wszystkich fachmanów,mianowicie po wymianie rozradu zauwazyłem ,ze autko jakby delikatnie szarpie!?Najbardiej mozna to odczuc na 4biegu przy ok 2000obr/min Co to moze byc :mysli:
  2. Witam tez mam taki problem z temp byłem na kompie i wyskoczył błąd czujnika wymieniłem na org w ASO 82zł.błedu brak ale temp dalej niska chyba pora na ter. :wallbash:
  3. U mnie tez chodzi wentylator ale to juz chyba tak musi byc???
  4. audi2028 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam ja tez mam taki problem byłem na vagu i wyskoczył bład 16500 16518 wymieniłem czyjnik a teraz kolej chyba na ter.przed wymiana sada stała w martwym punkcie a teraz zaczeła falowac. Tylko temp na blacie sie nie zmieniła został chyba ter. Napisze po wymianie jaki był efek.
  5. Witam byłem ostatnio u mechanika i na vagu wyskoczył bład 16500 i16518 wymieniłem czujnik i tera temp stoi na 75 stopni chyba pora na termostat Co do tych wibracji to nie wiem czy te błedy maja cos z tym wspulnego wallbash wallbash
  6. Hello ja miałem astre na gazie potem bravo i juz sie wyleczyłem jak astra chodziła to bravo juz :thumbdown:tak ze :a4fan:zostawiam na :PB98:
  7. Szkoda ze to piatek bo ja pacuje o tej porze moze w soboty byłoby wiecej ludzi??? Ale na pewno bedzie trzeba poswiecic urlopik i wpasc!!! :punk:
  8. Witam mam problem hamulcami tylnej osi mianowicie podczas hamowania odczuwalne jest drganie z tyłu poj tezeli bym hamował recznym odczuc to jescze bardziej. Co radzicie nowe klocki mam na wszystkich kołach moze tarcze przetoczyc?
  9. zrobie to tylko musze za to płacic bo sam nie mam takiej mozliwosci moze poradzisz jak by to zrobic mniejszym kosztem niz warsztat
  10. audi2028 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jestem na etapie wymiany swie jakie wybrac i jakie to sa koszty? - po raz kolejny poprawiam Tobie nazwę wątku i zmieniam na małe litery - przeczytaj proszę regulamin forum - lukaszr
  11. U mnie taz sie pojawił ten problem jezdze na mobilu i co uwazacie zostawic ten problem Jaki moze byc koszt takiej naprawy
  12. Mam ten sam problem wymieniłem czujnik temp. i nic albo mechanik wsadził nieodpowiedni(złe parametry) albo jest inna przyczyna (moze własnie termostat) Oprucz tego wachania na wskazniku jakos mi lekko drży ten silnik podczas jazdy-u Ciebie tez tak jest?
  13. czujnik temperatury płynu chłodzacego
  14. wymieniłem czujnik ale chyba wsadzili mi zły (chodzi o parametry) bo nie ma roznicy napewno był błąd g62 i jakis odnosnie sady lambda
  15. Witam mam problem z moja a4 przy spokojnej jezdzie jakos dziwnie wibruje motor (drży) na desce temp cieczy to ok70 stopni nawet przy długiej trasie. Na kompie wyskoczyły błedy nie pamietam kodow Moze ktos mi jakos pomoc
  16. WITAM WSZYSTKICH STAŁYCH I NOWYCH KLUBOWICZÓW staraj sie pisac bez caps lock-a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.