Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. domyślam się misiek z suszarką schowany za znakiem to normalnie
  2. witaj, zapraszamy na spoty warszawskie
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/brak_lacznosci_z_modulem_08_klimatronik_rozwiazanie-t5997.0.html
  4. jak było to sorrka za powtórkę http://www.smog.pl/wideo/21916/nie_stac_cie_na_auto_kup_polowe/
  5. dobrze że siwego puścili bo misiek już coś o lawecie wspominał [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 18:51_________________________________________________ragga a tu masz kontrast przód :> - tył kuchenka gazowa - super paździoch
  6. Robił ktoś zdjęcia? chyba robili, ja mam tylko dla raggamana "kontrasty"
  7. moje bezcenne wrażenia po Ułęży: autka fajne nawet kuchenka gazowa daję radę, tor reszta to -100pln +1pkt termin płatności 7dni
  8. wyżej masz :gwizdanie:
  9. Zablokuj go na gg :kox: będziesz miał spokój no tak dobry pomysł a na NK też można :gwizdanie: :laghing2:
  10. mógłby ktoś odblokować Tomaszust a bo mi żyć nie daję na gg, mówi że już ma dosyć "ban_anowych wakacji" :polew: :polew:
  11. :polew: nie wytrzymał do dziś tak jak pisałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:07_________________________________________________ :polew: To to chciał na Naszej Klasie :D:D:D to to chciał na gg tomaszust (7-11-2008 22:16) Panie, jezdeś tomaszust (7-11-2008 22:21) PANIE, POWIEDZ ZE JESTEŚ!![br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:09_________________________________________________to już chyba desperacja była bo i na NK się dobijał [br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:14_________________________________________________właśnie rozmawiałem z Tomaszust_em i jest zadowolony z bana, powiedział że w następną sobotę jak już go odblokujecie podzieli się z nami wrażeniami jak to jest "bez forum" :gwizdanie:
  12. czyli już wiemy jak Tomaszust wczoraj wyglądał więcej info w spotach
  13. Sofia to taki inny parking dla wtajemniczonych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.