Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest ch*j.... stary po 4 sekundach na deskach ????????? przecież to jest rekord swiata w ŻENADZIE wg wiadomości w tv to leżał już po 3sek ale gość :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 17:39_________________________________________________a Tomaszust jak chce to dajcie mu status "uciszony" na weekend najdalej jutro wieczorem będzie dzwonił żeby go odblokować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
którego nie będzie ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego dobrze Ci radzę
-
[ALL B5] Co i czy warto montować ?
pod 2din to -inny climatronik -inna popielniczka -inny kosz i inna obudowa lub trzeba przyciąć tą co jest(może wyglądać nieciekawie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga pogadaj z modami bo jest podobno taka brązowa zajebiaszcza kropka, pasowała by CI
-
Strefa Śmiechu
Dzień 1. Dzisiaj była 10 rocznica naszego ślubu. Świętowania to tam za dużo nie było. Kiedy nadszedł czas, by powtórzyć naszą noc poślubną, Zdzisław zamknął się w łazience i płakał. > > Dzień 2. > Zdzisław wyznał mi swój największy sekret. Powiedział, że jest impotentem. Też mi odkrycie! Czy on naprawdę myślał, że tego nie zauważyłam już pięć lat temu? Dodatkowo przyznał się, że od paru miesięcy bierze Prozac. > > Dzień 3. > Chyba mamy małżeński kryzys. Przecież kobieta też ma swoje potrzeby! Co mam robić?! > > Dzień 4. > Podmieniłam Prozac na Viagrę, nie zauważył... połknął... czekam niecierpliwie... > > Dzień 5. > BŁOGOŚĆ! Absolutna błogość! > > Dzień 6. > Czyż życie nie jest cudowne? Trochę trudno mi pisać, gdyż ciągle to robimy. > > Dzień 7. > Wszystko mu się kojarzy z jednym! Ale muszę przyznać, że to jest bardzo zabawne - wydaje mi się, że nigdy przedtem nie byłam taka szczęśliwa. > > Dzień 8. > Chyba wziął zbyt dużo pastylek przez weekend. Jestem cała obolała. > > Dzień 9. > Nie miałam kiedy napisać... > > Dzień 10. > Zaczynam się przed nim ukrywać. Najgorsze jest to, że popija Viagrę whisky! Czuje się kompletnie załamana... Żyję z kimś kto jest mieszanką Murzyna z wiertarką udarową.. > > Dzień 11. > Żałuję, że nie jest homoseksualistą! Nie robię makijażu, przestałam myć zęby, ba - nawet już się nie myję. Na nic Nie czuję się bezpieczna nawet kiedy ziewam... Zdzisław atakuje podstępnie! Jeśli znów wyskoczy z tym swoim... "Oops, przepraszam", chyba zabiję drania. > > Dzień 12. > Myślę, że będę musiała go zabić. Zaczynam trzymać się wszystkiego, na czym usiądę. Koty i psy omijają go z daleka, a nasi przyjaciele przestali nas odwiedzać. > > Dzień 13. > Podmieniłam Viagrę na Prozac, ale nie zauważyłam specjalnej różnicy... Matko! Znów tu idzie! > > Dzień 14. > Prozac skutkuje! Przez cały dzień siedzi przed telewizorem z pilotem w ręce, zauważa mnie tylko kiedy podaje jedzenie lub piwo... BŁOGOŚĆ Absolutna błogość!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my to w totka gramy, chcemy trafić sześć lub chociaż trzy (co niektórzy) a Tomek cichaczem wyrywa kropka, nie no
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie będzie następne losowanie, może wtedy los się do nas uśmiechnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga szkoda że nie trafiłeś ;( tak na marginesie to gratuluje pierwszej Trójki, ja trójkę to trafiam zawsze jak zagram
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,49931510,134631541,5753625,0,forum.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa Wy 2tyś to nabijecie do końca listopada to Malik dostanie premię :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga bo każdy facet widzi kolory jak "ustawienia domyślne windows" czyli 16kolorów :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawie jak mój ADR. no tylko bez eLpiGi power
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano może i tak Tylko trzeba uzbierać wiecej osób pierwszym razem było 600pln a ostatnio 900...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyznać się który bo po głosie nie mogę poznać http://pl.youtube.com/watch?v=qvQIXa12Q2Y
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Imponujące Trzeba bedzie kiedyś wpaść z opisu wychodzi że w środę mają spoty [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 09:49_________________________________________________ Pamiętaj o Turbawce http://moto.allegro.pl/item469027889_elektryczna_turbina_wzrost_mocy.html :polew: :polew: :polew: e tam jest jeszcze prostsze rozwiązanie http://stuff.swir.us/2008/10/30/mody_969.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ruszyła w wawie konkurencja ze spotami, aut na spocie z tego co wyczytałem było całe 3