Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. to jest ch*j.... stary po 4 sekundach na deskach ????????? przecież to jest rekord swiata w ŻENADZIE wg wiadomości w tv to leżał już po 3sek ale gość :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 17:39_________________________________________________a Tomaszust jak chce to dajcie mu status "uciszony" na weekend najdalej jutro wieczorem będzie dzwonił żeby go odblokować
  2. którego nie będzie ...
  3. dlatego dobrze Ci radzę
  4. pod 2din to -inny climatronik -inna popielniczka -inny kosz i inna obudowa lub trzeba przyciąć tą co jest(może wyglądać nieciekawie)
  5. Ragga pogadaj z modami bo jest podobno taka brązowa zajebiaszcza kropka, pasowała by CI
  6. Dzień 1. Dzisiaj była 10 rocznica naszego ślubu. Świętowania to tam za dużo nie było. Kiedy nadszedł czas, by powtórzyć naszą noc poślubną, Zdzisław zamknął się w łazience i płakał. > > Dzień 2. > Zdzisław wyznał mi swój największy sekret. Powiedział, że jest impotentem. Też mi odkrycie! Czy on naprawdę myślał, że tego nie zauważyłam już pięć lat temu? Dodatkowo przyznał się, że od paru miesięcy bierze Prozac. > > Dzień 3. > Chyba mamy małżeński kryzys. Przecież kobieta też ma swoje potrzeby! Co mam robić?! > > Dzień 4. > Podmieniłam Prozac na Viagrę, nie zauważył... połknął... czekam niecierpliwie... > > Dzień 5. > BŁOGOŚĆ! Absolutna błogość! > > Dzień 6. > Czyż życie nie jest cudowne? Trochę trudno mi pisać, gdyż ciągle to robimy. > > Dzień 7. > Wszystko mu się kojarzy z jednym! Ale muszę przyznać, że to jest bardzo zabawne - wydaje mi się, że nigdy przedtem nie byłam taka szczęśliwa. > > Dzień 8. > Chyba wziął zbyt dużo pastylek przez weekend. Jestem cała obolała. > > Dzień 9. > Nie miałam kiedy napisać... > > Dzień 10. > Zaczynam się przed nim ukrywać. Najgorsze jest to, że popija Viagrę whisky! Czuje się kompletnie załamana... Żyję z kimś kto jest mieszanką Murzyna z wiertarką udarową.. > > Dzień 11. > Żałuję, że nie jest homoseksualistą! Nie robię makijażu, przestałam myć zęby, ba - nawet już się nie myję. Na nic Nie czuję się bezpieczna nawet kiedy ziewam... Zdzisław atakuje podstępnie! Jeśli znów wyskoczy z tym swoim... "Oops, przepraszam", chyba zabiję drania. > > Dzień 12. > Myślę, że będę musiała go zabić. Zaczynam trzymać się wszystkiego, na czym usiądę. Koty i psy omijają go z daleka, a nasi przyjaciele przestali nas odwiedzać. > > Dzień 13. > Podmieniłam Viagrę na Prozac, ale nie zauważyłam specjalnej różnicy... Matko! Znów tu idzie! > > Dzień 14. > Prozac skutkuje! Przez cały dzień siedzi przed telewizorem z pilotem w ręce, zauważa mnie tylko kiedy podaje jedzenie lub piwo... BŁOGOŚĆ Absolutna błogość!
  7. my to w totka gramy, chcemy trafić sześć lub chociaż trzy (co niektórzy) a Tomek cichaczem wyrywa kropka, nie no
  8. spokojnie będzie następne losowanie, może wtedy los się do nas uśmiechnie
  9. ragga szkoda że nie trafiłeś ;( tak na marginesie to gratuluje pierwszej Trójki, ja trójkę to trafiam zawsze jak zagram
  10. http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,49931510,134631541,5753625,0,forum.html
  11. kufa Wy 2tyś to nabijecie do końca listopada to Malik dostanie premię :gwizdanie:
  12. ragga bo każdy facet widzi kolory jak "ustawienia domyślne windows" czyli 16kolorów :gwizdanie:
  13. Prawie jak mój ADR. no tylko bez eLpiGi power
  14. Ano może i tak Tylko trzeba uzbierać wiecej osób pierwszym razem było 600pln a ostatnio 900...
  15. przyznać się który bo po głosie nie mogę poznać http://pl.youtube.com/watch?v=qvQIXa12Q2Y
  16. Imponujące Trzeba bedzie kiedyś wpaść z opisu wychodzi że w środę mają spoty [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 09:49_________________________________________________ Pamiętaj o Turbawce http://moto.allegro.pl/item469027889_elektryczna_turbina_wzrost_mocy.html :polew: :polew: :polew: e tam jest jeszcze prostsze rozwiązanie http://stuff.swir.us/2008/10/30/mody_969.jpg
  17. ruszyła w wawie konkurencja ze spotami, aut na spocie z tego co wyczytałem było całe 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.