Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomasz wniosek z tego że ragga przed wczoraj się wody ochlał i wczoraj taaak go głowa bolała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, owocnych poszukiwań
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AHL] Wyświetlacz - co jest nie tak ?
jeśli masz pół fis_a (niepełny komputer pokładowy) to nic więcej poza temperaturą, rezerwą, kontrolką hamulcy, oleju, itd nie będzie Ci wyświetlać. pełny wygląda tak, chodź to na przykładzie starszych zegarów co do ABS_u to proponuje podłączyć vag_a i odczytać błędy, płyn hamulcowy jest ok?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek a nie 205/55/16....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragguś a może Ty mi coś napiszesz, pytałem o coś i....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stare
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idzie zima więc może sanki przyczepić i kulig zrobić :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już uj za tydzień siwka nie będzie ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nosfer lista została dawno temu zamknięta, musisz czekać na II turę :> http://pl.youtube.com/watch?v=TwzyBwBQuDs ale motyw, nikomu nie można ufać http://pl.youtube.com/watch?v=ncHdnuy98RQ&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie pochlastam ... do jutra kupiłem interface, będę się szkolił - kto mi udostępni jutro fure do testów zmienić mogę wszystko - no,.. poza kolorem lakieru ja zrobisz tak, żeby mi auto zgasło to będziesz miszcz Czukundurowi się udało :gwizdanie: spoko - wrzucasz 1-ke bez sprzęgła.... odrazu zgasnie :gwizdanie: mam być jutro na czczo ? rozumiem że test drive robimy tylko siwka nie rozwal bo ja też chce a jutro chyba nie będę na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak gęś z prosięciem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer nie obrażam...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na a4 klub.pl- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek przy moim bucie ta ryba wyglądała by jak karaś :polew: no ale jak się ma nr buta 23 to spoko poziek sprawdziłeś pocztę, doszedł mail- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho a wracając do tematu spotu 11lis to jeśli go nie będzie z jakiegoś tam powodu to może następny tj 18lis zrobimy wspólny z a3- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :> zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie na co ??? przyznać się kto siedział w wodzie i wam te rybki na haczyk zaczepiał [z tego co wiem to Malik ma kurs nurkowania, może on ]ps. prądem łowiliście czy jak? :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: - Nowicjusz - wątek powitalny