Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Tomasz wniosek z tego że ragga przed wczoraj się wody ochlał i wczoraj taaak go głowa bolała
  2. witaj, owocnych poszukiwań
  3. jeśli masz pół fis_a (niepełny komputer pokładowy) to nic więcej poza temperaturą, rezerwą, kontrolką hamulcy, oleju, itd nie będzie Ci wyświetlać. pełny wygląda tak, chodź to na przykładzie starszych zegarów co do ABS_u to proponuje podłączyć vag_a i odczytać błędy, płyn hamulcowy jest ok?
  4. Tomek a nie 205/55/16....
  5. ragguś a może Ty mi coś napiszesz, pytałem o coś i....
  6. idzie zima więc może sanki przyczepić i kulig zrobić :gwizdanie:
  7. to już uj za tydzień siwka nie będzie ;(
  8. nosfer lista została dawno temu zamknięta, musisz czekać na II turę :> http://pl.youtube.com/watch?v=TwzyBwBQuDs ale motyw, nikomu nie można ufać http://pl.youtube.com/watch?v=ncHdnuy98RQ&feature=related
  9. ja sie pochlastam ... do jutra kupiłem interface, będę się szkolił - kto mi udostępni jutro fure do testów zmienić mogę wszystko - no,.. poza kolorem lakieru ja zrobisz tak, żeby mi auto zgasło to będziesz miszcz Czukundurowi się udało :gwizdanie: spoko - wrzucasz 1-ke bez sprzęgła.... odrazu zgasnie :gwizdanie: mam być jutro na czczo ? rozumiem że test drive robimy tylko siwka nie rozwal bo ja też chce a jutro chyba nie będę na spocie
  10. jak gęś z prosięciem
  11. Nosfer nie obrażam...
  12. witamy na a4 klub.pl
  13. boberek przy moim bucie ta ryba wyglądała by jak karaś :polew: no ale jak się ma nr buta 23 to spoko poziek sprawdziłeś pocztę, doszedł mail
  14. adaho a wracając do tematu spotu 11lis to jeśli go nie będzie z jakiegoś tam powodu to może następny tj 18lis zrobimy wspólny z a3
  15. cześć :> zapraszamy na spoty warszawskie
  16. no właśnie na co ??? przyznać się kto siedział w wodzie i wam te rybki na haczyk zaczepiał [z tego co wiem to Malik ma kurs nurkowania, może on ]ps. prądem łowiliście czy jak? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.