Treść opublikowana przez krzyniek
-
Garwolin i okolice spot........
no to nie jedź jak ostatnio przez stoczek tylko skrótem seroczyn->żebraczka-> oleksianka-> iwowe-> laliny->chromin ( i jak pasuje to jak będziesz na rondzie w oleksiance to dzwonisz do mnie i ja się dołączam)
-
Garwolin i okolice spot........
o której będziesz jechał i którędy to polecimy razem
-
Garwolin i okolice spot........
a co jest napisane
-
Garwolin i okolice spot........
Ja tam zawsze byłem chętny... przyjedziesz będziemy pół drogi razem wracać
-
Garwolin i okolice spot........
kowi trochę musisz pomóc w decydowaniu bo nie wiele można zdziałać :gwizdanie:tak jak napisałem niedziela 30.10 godz 14 ps, pierwszy post będzie podwieszony także info będzie widoczne zawsze
-
Garwolin i okolice spot........
a takie buty tylko i wyłącznie "delete"
-
Garwolin i okolice spot........
ile tych browarów ? no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie: Zdzierca.... myślałem o 4-paku... za czteropak to Ty siedzisz na fotelu pasażera i logujesz a ja wciskam gaz w Twoim autku nie ma to jak pałowanie czyjegoś auta :gwizdanie:
-
[ALL B5] zepsuty przerywacz kierunkowskazu audi a4 1.8
próbowałeś go zregenerować ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99193.0
-
Garwolin i okolice spot........
ile tych browarów ? no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tam Ojciec ? no to Pixi już wiesz
-
Garwolin i okolice spot........
np 14-sta, będzie dobrze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś ? i kogo wspomniałeś tym wpisem
-
Garwolin i okolice spot........
proszę bardzo, jeszcze godzina tylko ?
-
Garwolin i okolice spot........
ja jak już to niedziela i reszta myślę że też woli niedzielę
-
Garwolin i okolice spot........
po tym maku w garwolcu to tylko same śmieci na starej 17stce możemy robić spota w Mińsku dawno kebaba tam nie jadłem [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:12_________________________________________________Kowi nie bałagan tylko każdy kombinował coś i żadnych konkretów nie było, piszemy termin komu pasuje to będzie i tyle bo każdemu nie dogodzisz no chyba że
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę ze już wkleiłeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: widzę już jest chętny do tej pomocy :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
to sobie jeszcze poczekacie [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 16:47_________________________________________________jak widać zero konkretów tylko pierdółki ... ja jak będzie spot to jadę
-
Montaż tempomatu A4 B5
vag... skąd jesteś dokładnie ? na spota się podjeżdża i się aktywuje
-
Garwolin i okolice spot........
jak pisałem nic nie zrobisz na siłę ....
-
Garwolin i okolice spot........
zdaje się że to samo
-
Garwolin i okolice spot........
że spot jest w Zamościu, macie rzut beretem albo dobry rzut albo dobrym beretem :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
to na czym się ostało ?
-
Garwolin i okolice spot........
Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak A co nie mogę? ale od razu foch .. fachowe... [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:48_________________________________________________ Kowi ok, tylko widzisz na siłę nikogo nie zgarniesz, zrobiliśmy przecież spot, kiedyś ze dwa chyba .... chyba nie mają ochoty albo nie wiem czy chłopacy nie czytają tego wątku czy nie mają czasu
-
Garwolin i okolice spot........
Ty i Foch,,, no no :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Kowi to może jak będziesz leciał do mińska to zajedziesz po mnie i pojedziemy na dwa wiele drogi nie dołożysz