Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. http://www.smog.pl/wideo/24963/kot_kontra_mucha_smieszne/
  2. nowa laska Adamooo a myślałem że Adasia to jest ta jak widać bardzo się pomyliłem [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 11:59_________________________________________________Malik dzięki za dobre wyjaśnienie w sprawie zrywek
  3. moskal masz bez makijażu http://urod.ru/uploads/032009/002pe5pc.jpg ps. wchodzicie na własną odpowiedzialność
  4. franek wziąłeś autograf :polew:
  5. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    u nas to głupota ale gdzie indziej to samo życie http://www.youtube.com/watch?v=--bOZ8vAWvM
  6. a mój raz mnie zawiódł - jak mu aku rozładowałem słuchając bardzo długo radia w garażu, ale podejrzewam że to przypadek bo aku miał prawo paść po 9 latach;) a tak poza tym to jest ok nawet po samodzielnej wymianie rozrządu i wszystkich pasków i rolek autko nie odmówiło posłuszeństwa
  7. dzięks Adaho tylko ona jest niekompletna ale już znalazłem kompletną a szukałem wcześniej na alledrogo i nie było żadnej zrywki
  8. Zrywka. Montowana najczęściej w sprzętach pływających. Łodziach motorowych, skuterach, itd. obstawiałem właśnie takie zastosowanie dzięki za potwierdzenie. Malik a nie wiesz gdzie coś takiego można nabyć ?
  9. jak nazywa się fachowo ten wyłącznik ze zdjęcia??
  10. hellrider po danych z profilu widzę że jesteś z Rzeszowa zajrzyj tam do ekipy rzeszowskiej na spoty a dowiesz się więcej i oblukasz sobie auta osobiście
  11. mam podobne ino bardziej intymne i to kolega od nas z klubu
  12. jak było to sorrka http://onua.com.ua/1336-nu-net-slov.html
  13. Ale osochozi? Calkiem przyjemne. Chetnei zapuscilbym tam motorówkę A taki se znalazla powod, ze jej nie wyszlo... zenujace no o to chodzi że jest :drool: a ta szuka dziury w całym [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:19_________________________________________________ mega kox
  14. http://film.onet.pl/zwiastuny/0,65101,,,322,fotonews.html i komentarze
  15. pamiętacie to ? no to teraz już wszystko jasne co się stało
  16. <abstynent> Mam 32 lata i jeszcze nigdy nie byłem pijany.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie ma odczucia osoba nietrzeźwa. Wolę się tego dowiedzieć od Was, bo sam bym się tak nie zeszmacił. <bucik> My, szmaty, także mamy swój honor. Nie dowiesz się. <aileen> chcesz jagodziankę? > <bini> a z czym? > <aileen> ... > <aileen> z truskawkami, k**wa. [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________pany jak tam gość przy kasie w KFC może to ten <ja> kupuje cos w kfc <ja> i typowi się kasa coś ro***bała <ja> naprawia naprawia i do mnie z tekstem 'proszę się nie stresować ja jestem po politechnice zaraz sobie z tym poradzę'
  17. > <kaczortrex> bzz: kumpel ostatnio jechał w gdyni busem do domu > <kaczortrex> i siedział murzyn > <kaczortrex> weszła kobieta w ciąży no to ten coś tam po polska-afryka > "pani siada; miejsca dla pani tip" > <kaczortrex> jak wstał to tak szybko go podsiadła babcia ok 60 lat > <kaczortrex> ten się na nią spojrzał i mówi że miejsca dla pani i > pokzauje na ciężarną > <kaczortrex> babcia do niego "pan nie wie że w Polsce mamy taki zwyczaj > że ustępujemy starszym" > <kaczortrex> no to murzyn się wkurzył nie wiedział co zrobić > <kaczortrex> w końcu zebrał polskie zgłoski i pierdolnął na cały > autobus: "a my taka stara k**wa w afryka zjadać" > <kaczortrex> autobus w brech > <kaczortrex> a babcia czerwona jak burak wstała > <bzz> kaczortrex, ej, ale autentyk? > <kaczortrex> niom > <kaczortrex> w Gdyni miejskim jechał > <kaczortrex> kumpel w pracy opowiadał aż kierownik z krzesła się > spierdzielił[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:50_________________________________________________<Wloczek> Poszedlem dzisiaj na zdjecie szwow, a oni kazali mi sie > rejestrowac. > <Wloczek> no to polazlem do rejestracji i mowie, ze chce sie > zarejestrowac, a ona tam w okienku mowi mi, ze tylko telefonicznie... > <Rany> LOL ja bym do niej zadzwonil stojac przed nia ;] > <Wloczek> zadzwonilem... > <Rany> i? > <Wloczek> powiedziala, ze rejestracja od 8 do 9
  18. http://gala.onet.pl/0,1547884,1,1,wlodzimierz_zientarski,tematy.html i komentarze do tego
  19. ja też widziałem ten film... to chyba "Młode Wilki"? :polew:
  20. siorka mi mówiła że to oglądali w TV i jeszcze jak się niemiec z polakiem dogaduje i ten mu auto kradnie a tamten bierze odszkodowanie i kupuje nówkę i nie ma się co dziwić później że niemcy mówią ze polacy to złodzieje, a te 10 autek z łódzkiego to dziś zawitają czy następnym razem???
  21. się nie śmiej bo tak może być u mnie łapie antenkę zawsze a ostatnio jak odłączyłem aq to złapał po jakiś 10 min
  22. Tom77 masz może coś dla mnie a i chodzi mi tu o te zużyte rolki
  23. mamy dużą ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić
  24. napęd CD - pusty ctrl+alt+del - nie działa [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del
  25. Skonczyl Ci sie system. i jaka rada? a czy da się odzyskać dane z tego laptopa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.