Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    Niech wrzuci foto bo na razie nie mam jak oblukać hmm...co do propozycji to pomyślę
  2. Witamy na forum A4 Klub Polska
  3. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję Ja od dzisiaj jestem ofoliowany całkowity koszt - 510 509 zeta - wszystkie szyby (bez czołowej ) Wykonanie i wygląd Jak jestes zainteresowany to dzwoń do Pixi'ego i powołaj się na Paraf'a Maciek ... teraz to trzeba by krzyknąć 559 zyla bo protekcja kosztuje ( 50 dla Ciebie ) Musti będziesz Pan zadowolony :gwizdanie: Adaśko jakąś zniżkę dla mnie poproszę i jak coś to podeślij namiar
  4. Srebrne B6 sedan na klubowych rameczkach spotkane na Kleszczowej w Wawie godz 14:45 blaszki WPR 006*1 stałeś w koreczku leciałem z przeciwka i trąbiłem
  5. będzie git jak będzie zawiecha s line'a jeszcze no i jakas pożądna felga - pracowite lato przedemną a ideałem byłoby połączenie caractere przód + s4 tył + 19" RS4 mmm ideał widzę prace idą pełną parą i dobrze czekamy na efekty kurczę i mnie też kusi taki zderzaczek ajć
  6. musti opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Koledzy podrzućcie numer sprzęgiełka klimatyzacji bo u mnie et-ka padła
  7. Witamy i zapraszamy do udziału w życiu forum
  8. Witamy na forum
  9. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    Nie śpieszno mi było jakoś do tego ale jeśli masz coś na oku do swojej to rozpatrzę propozycję
  10. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Spokojnie nadrobi się a jak nie to na Ogólnopolskim Ta pierwsza spoko druga taka niczemu sobie :>
  11. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w niedzielę mamy spoty na izbie wytrzeźwień haha a w wtorek zaczynacie tańce
  12. musti odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemanko.Szkoda że w niedzielę się nie spotujecie bo akurat będę w KTC i pomyślałem że mógłbym zagościć ale nadrobi się innym razem co najwyżej
  13. Siemanko
  14. wszystkim
  15. Witaj na forum
  16. To co 19:00 na parkingu pod Skarpą 12.05.2010
  17. Ludzi full i drogo aaa i zapomniałem wspomnieć że jeśli będziesz chciał wejść na molo to wstań o 9 i idź zajmij dwugodzinną kolejkę
  18. :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.