Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Dużo jest dobrych firm np: Alutec,OZ,MOMO,BBS.
  2. No to zabieram się do roboty dam znać jak coś.Moskal wrzuć foto swojego oświetlenia
  3. czyli co lutowanie kabli na odwrót i to wystarczy ?
  4. Ledy świecą sprawdzałem kurcze dziwna sprawa szczerze powiem
  5. qwa nie działają mi te ledy.Tak jakby styk żarówki z blaszką był za duży coś mi się wydaje lub ledy do d*py
  6. zakupiłem takie żarówki i nie świecą w miejscu starych żarówek,a stare działają ktos pomoze?
  7. zakupione żarówki led do oświetlenia podsufitlki nie działają w miejsce starych
  8. Te felgi co podałeś link do nich to plastelina .Rozejrzyj się na allegro,ale nie za takimi jak pokazałeś,a jak nie będzie efektu to popytaj kolegów z forum napewno ktoś felunek na sprzedaż ma lepiej na tym wyjdziesz
  9. Według mnie rozejrzyj się powinieneś coś wykukać za tą kaske lepszego http://moto.allegro.pl/item558925409_orginalne_felgi_16_5sztuk_audi_a4_a6_passat.html
  10. musti odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Ja myślałem nad FK tylko nie wiem czy CLEAR VS BLACK do grafitowej niuni
  11. U mnie działa wyświetliło mi 1 na ekranie klimatronika czyli pokazuje temperature.Takie pytanko jeszcze mam nie da rady,żeby pokazywało to na liczniku?
  12. Wkońcu nie wiadomo czy to bezpiecznik czy trzeba wpisywać kod
  13. Dla mnie Continental mam przekonanie co do tej firmy opon i naprawdę świetne opony mają
  14. Orientujesz się który to może być bezpiecznik?Tam ich jest milion dwieście :> i nie wiadomo co i jak
  15. mcm00 tzn co bezpiecznik padł ?
  16. Czyli wtyczkę i czujnik mam tylko problem jest taki sam jak u kolegi wyżej temperatura mi nie wyskakuje po środku zegarów
  17. Oto moja fotka i niestety nie mam chyba tej czujki temp
  18. Zrób większe foto tak ogólnie silnika gdzie to jest bo nie moge u siebie tego zlokalizować
  19. Ja także wybrałbym z tego co pokazałeś w linkach opcję 3 tylko 18"
  20. 17" i wzwyż ponieważ 16" za tak dużą kase się nie opłaca,ale popieram jak najlepiej kolegów poszukaj sobie np 17 lub 18 ORI używek nawet i będziesz zadowolony niż te podróbki 16" za tą cenę
  21. Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia życzę Wam
  22. Tak innych kratek w zderzaku nie ma.
  23. Wawa i okolice 3.89-3.99
  24. to jest W5W czyli typowa postojówka proponuje taka http://allegro.pl/item553711702_postojowki_led_w5w_hp_multi_led_6w1_boczna.html >Pomyślę jeszcze nad tą żarówką,ale chyba ją zakupie bo jest ok.
  25. taką wsuwaną żarówkę mam i nie wiem czym ją zastąpić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.