Treść opublikowana przez musti
-
fotosik? imageshack ? a moze cos innego
http://www.upek.pl/ http://www.imagic.pl/ http://zapodaj.net/ http://fotoo.pl/ Nowak_zg trzymaj kilka linków do darmowego uploadu foto.[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 16:25_________________________________________________
-
[ALL B5] Kluczyki
Ja mam jeden orginalny i pasuje on do wszystkiego,więc się nie martw że masz trzy.Poprostu ktoś zadbał o zapasowe kluczyki,bo może miał obsesje na gubienie kluczyków
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Kurcze tylko tyle,że ja mam zwykłą taką wsuwaną żarówkę małą a nie rurkową tam z tyłu z boczku i nie wiem co dać.Podeślijcie linka z allegro na PW,żeby nie robić OT w temacie.Z góry dziękówka
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja zamówiłem ledy zobaczymy co z tego będzie jak przyjdą tylko nie wiem jakie żarówki dać z tyłu w boczkach tam gdzie są te wkręcane żarówki
-
[B5 ABC] Mokry dywanik za kierowcą
Jeśli można wiedzieć gdzie znajduje się filtr pyłkowy,bo kanaliki to wiem gdzie są?Tyskiefan masz może foto tego?Thanke
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/10747/Wielcy_mistrzowie_amatorskiego_transportu coś dla fanów motoryzacji tamtci dopiero mają pomysły
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Lej FEBI Zielony i po problemie kolego
-
[ALL B5] Felgi 17 S4 - proszę o opinię
Wygląd felg nie za ciekawy,a cena za nie szokująca.Według mnie poszukaj sobie czegoś innego
-
[ALL B5] Różnica w wysokości zawieszenia B5 - ciekawostka
17" na seryjnym zawiasie nie będzie o nic obcierać?Nie chcę obniżać auta,żeby każdy krawężnik był mój.Chciałbym wrzucić 17",ale na zwykłym zawieszeniu.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-clearglass-black-ciemne-inpro-p-2381.html to właśnie te cena 629zł.Może ktoś zrobić wizualke na a4 jakby się prezentowały tylko najlepiej na kolorze grafitowym thanke
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
wgrxxx było sporo o tym temacie.Następnym razem użyj opcji . http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19688.0.html;highlight=jaki+p%B3yn+do+wspomagania Odpowiedź na pytanie
-
[ALL B5] Różnica w wysokości zawieszenia B5 - ciekawostka
Można na seryjny zawias w B5 wrzucić 17" felgę czy trzeba zmieniać zawieszenie?
-
[ALL] Felgi 17' S-Line - czy one są wogóle w dobrym stanie ?
Ja odpuściłbym sobie te fele.Dorzucił bym troszkę i kupił coś konkretniejszego i w miare za przyzwoitą cenę
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Lampki konkret tylko cena pewnie będzie dość wysoka i zapewne niebawem znajdą się na allegro itp podróbki made in china za nieco mniejszą cenę
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Tak myślałem,ale nie byłem do końca pewny No dokładnie mam sedana,ale dobrze wiedzieć
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Jaki rozmiar jest żarówki rurkowej do oświetlenia wnętrza 42mm ?
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
Dobry smar powinien pomóc,ale mogą piszczesz sworzenie lub końcówki drążków.W każdym razie lepsza wcześniejsza obserwacja lub wymiana niż potem większy wydatek.
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
Mi również się nie podobają te lampy,ale to kwestia gustu oczywiście
-
[ALL B5] Felgi 16"
Te 16" co pokazałeś to drogie są.Poszukaj sobie 17" i będziesz zadowolony napewno,tylko czy do 17" trzeba zmieniać zawieszkę
-
Powrót zimy
Pada troszkę ale to nic z porównaniem jaka jest i się robi szklaneczka na drogach
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Zimą powinno się jeździć na stalówkach,bo felgi się niszczą zimą a kołpaki mogą być,ale nie muszą.
-
Co myślicie o tych felach?
Felunek po konkrecie i powinien pasować,a co do oponek to pomyśl nad Toyo Proxes T1R
-
[B5 AAH] Jaki wlać olej ?
Lotosa półsyntetyka sobie zakup,a co do wycieku to może być kilka przyczyn.
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
Niech sobie zerknie na tą tabelę oraz na znaczenie ET felgi.Moim zdaniem będzie tarło bo strasznie małe te ET felgi i będziesz tylko mógł jeździć na wprost zero skrętu :>
-
[ALL B5] Mam problem z kluczykiem do auta
Wihajster mi dorabiał dobry znajomy i dlatego taka cena za klucz