Treść opublikowana przez musti
-
[B5 ADP] Dylemat LPG
A ja bym nigdy nie zagazował niuni Powstrzymaj sie na przyszłość z takimi komentarzami i nabijaniem postów
-
[ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
Nie zakładaj tego tylko na marne kaske wydasz
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Do kolorku grafitowego jaki kolor pasuje?Białe czy dymione kierunkowskazy boczne?
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na LPG po wymianie filtrów
A parownik masz dobry kolego ?
-
[B7 BKE] Które z tych dwóch ?
Te fele to plastiki oraz repliki.Jeśli miałbym brać to pierwszy wzór,ale felgi ORI.
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Zrób ankietę tak będzie najlepiej a co do decyzji która to felga number 2
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
46/50
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Moskal przegapiłem tego posta bo moglibyśmy się ustawić,ale jeszcze będzie okazja.Wrazie co zgadamy się . FK są dla mnie ok gdybym miał brać to FK niż Ori Valeo.
-
BRA-co o tym myślicie?
Według mnie to nie pasuje wogóle do Audi,szpeci tylko piękny wygląd autka.Wolałbym zainwestować w coś konkretniejszego.
-
Czy ktorys z KLUBOWICZOW jest w posiadaniu takich felg.....
Popatrz jeszcze dobrze na allegro lub popytaj może ktoś z forum ma na sprzedaż ładne fele a napewno coś trafisz
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
Pasują i będą ładnie się prezentować na B6
-
Sklep z Felgami
Najlepsze oferty są na allegro.Sklepy wystawiają na swoje aukcje fele które mają w sklepie i to nawet czasami z dobrymi rabatami więc opłaca się troszkę poszperać
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Foliowe i piecowe przyciemnianie szyb Car-Solar Bielsko-Biała lub Kraków : LINK : http://www.carsolar.com.pl/?link=ofirmie
-
[ all b5 ] chrom grill'a oraz chrom ram okien
Ja nie bawiłbym się w takie rzeczy tylko zainwestował np w lampki przednie FK i xenon lub alu 17" , ale to tylko moje zdanie
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Mi się podobają FK tylko tak myśle które jak coś wsadzać do swojej black czy clear hmm...
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ładnie Ci to wyszło Bede działał u siebie z tymi żarówkami po bokach jak coś to bede pytał Moskal
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Dobra spróbuje coś zdziałać a ta wtyczka to ta którą wpinasz do lampki?Wrzuć foto jak to u Ciebie w pełni wygląda
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Mam pytanko które kable mam przemienić,żeby działały mi boczne żarówki w podświetleniu podsufitki?Tutaj foto
-
[ALL] Na wyjezdzie służbowym w pewnej galerii
hehe ładnie odpicowana ciekawe co pod maską leży
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe sami raperzy się znaleźli normalnie cool
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Popie...ło mi się . Moskal wrzucaj fotki z modułami
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Już zamówiłem sobie te pierwsze co pokazałem.Pozostało mi czekanie na paczkę i demontaż . Kowi87 jak podłączyłeś te moduły ?
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
Mi się podobała by ona na felach nr 2 oczywiście 18'
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jakie proponujecie żarówki takiego rozmiaru tylko w led to na tył oświetlenie boczków ta będzie pasowała ?http://moto.allegro.pl/item545664702_postojowki_led_ba9s_hp_muli_led_6w1_boczna.html http://moto.allegro.pl/item560472104_zarowka_led_smd_3156_3157_w21w_w21_5w_typ_usa.html z deka drogo już działa pierwszy link poprawiłem
-
[B5 ADP] Czy to jest prawidłowe działanie termostatu ?
Temperaturka jest ok i dlatego tak spada z szybszą prędkością.Termostat widze nie jest nowy,ale niech służy jak najdłużej