Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Ja mam 195/65/15 i bardzo dobrze się sprawują.Polecam opony na zimę
  2. Pc - Counter-Strike , Max Payne
  3. Ja tam w domku w tym roku przesiaduję
  4. Dziekóweczka wszystkim za dobre słowo / Alutec niebawem w my a4
  5. Wiem Hugo.Chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym felunku na lato do mojej a4 przy oponce 225/45/17 ?
  6. Nowak_zg a nie cyknąłbyś i dla mnie VT jednych felunków ?
  7. http://moto.allegro.pl/item484520489_alutec_cult_mirror_czarne_lustro_super.html - - - > Wypowiadać się
  8. No dokładnie.Niebawem wskoczą na allegro itd niby OSRAM I PHILIPS żaróweczki podróbeczki Made in China
  9. Konkurencja się zaczyna , a co podróbek to napewno już idą pełną parą
  10. Dokładnie cena za 1 sztukę.Drogo i to bardzo jak za jedną żarówkę.Poczekamy,aż zejdą z ceny
  11. krzysiek23 wrzuć jak możesz fotkę swojego autka na tych felach Aluteca bo chcę zobaczyć jak wygląda to u Ciebie.Mam w planach kupno,ale wcześniej chciałbym looknąć na foto.
  12. Jak odpalisz klime to spalanie może trochę wzrosnąć ale nie dużo
  13. Mam śnieżynkę na FIS i właśnie się nie załącza ona.Nawiew chodzi,a klima nie więc nie wiedziałem o tym,że zależy to od temperatury na dworzu.
  14. Sprawdzę jak nie będzie mrozu.U ciebie taki sam problem wyskakuje ?
  15. Jakto czyli to zależy od temp na dworzu ?
  16. Witam.Sprawa przedstawia się tak iż wyjąłem akumulator żeby go podładować.Wrzuciłem spowrotem go odpalam auto nawiewy chodzą a klima się nie załącza . Wiecie koledzy co może być nie tak,że nie odpala się klima?
  17. Czyli 225/45/17 takie są najlepsze do 1,6 ?
  18. Yelo ee to spoko moge śmiało zamawiać fele i oponki .Oponki chcę kupić Continentala 225/45/17 i przy tej opcji zostaję.Dzięki w każdym razie za pomoc Yelo and Fafał1 [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 23:57_________________________________________________a jeszcze mam pytanko czy zamiast 225/45/17 mogę zakupić te opony http://moto.allegro.pl/item509646685_235_40r17_conti_sport_contact_235_40_17.html ? będą pasowały do felgi o tym rozmiarze 8 X 17 5x112 35 ?
  19. Dziękówka za foto.Kurna bo fele które mi się podobają są 8 X 17 5x112 35 i moim zdaniem 8 powinny pasować do 225
  20. FAFAŁ1 to spoko wrzuć jakiegoś fotosa to lookne sobie jakto mniej więcej wygląda.Yelo auta nie mam zamiaru obniżać ponieważ wole jak wyżej stoi i chociaz pod wszystkie krawężniki podjade
  21. "Yelo" czyli w takim razie 8 X 17 5x112 35 i opony 225/45/17 odpadają ?
  22. a jak bedzie na 205 ? bedzie dobrze?
  23. 8 X 17 5x112 35 felgi o takim znaczeniu będą pasowały do oponki 225/45/17 ? nie będzie nic tarło ?
  24. musti odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    A przy tych lampkach FK dzielonych nic nie trzeba dłubać typu cięcia błotników?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.