Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Zderzaki lecą na pierwszej lepszej dziurawej nawierzchni jeszcze przy obniżonym zawieszeniu to bankowo.Zgodze się z przed mówcami wyżej lepiej zainwestuj w org zderzaki od S4,a co do tych wycięć na które widze,że się uparłeś to zawsze sam możesz je wyciąć
  2. Te drzwi to wogóle nie pasują do A4 tylko szpecą piękny wygląd autka .Co do tego samochodu to koleś na allegro sprzedawał ją widziałem ogłoszenie.
  3. Ja obecnie mam Pioneera DEH - 700BT oto fotka posiadam jedną sztukę na sprzedaż jakby coś
  4. Odłóż troszkę kaski i kupuj ode mnie Pioneera DEH - 700BT / co do radia to ja polecam Pioneera naprawde dobra firma i nie będziesz narzekał
  5. Czyli które lampki mam wsadzić te http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html ? Błotnik tnieba ściągać żeby go uciąć czy da rade bez zdejmowania ?
  6. Wzialbym je ale obawiam sie ze zle utne blotnik i bedzie po jabłkach . Są jakieś lampy które da rade wsadzić bez cięca niczego ?
  7. http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html Co sądzicie o tych lampach i czy wejdą one w stare lampy bez zadnych przeróbek >>>?
  8. Ładna ta a4-ka w kombiaku.Wrzuć wiecej fotek udanych modów życzę
  9. nie lepiej coś takiego ? Taniej wyjdzie nawet
  10. Oto i moje zdanie na ten temat:"Czasy spojlerów na tylną klape już dawno minęły tak jak razem z nimi 2Fast The Fourios".Pomyśl nad czymś innym niż nad tym to tylko szpeci autko.
  11. Masz źle ustawione ramki , a pozatym masz fachowców jak mata Ci zginęła nie mieli na czym szyb postawić więc zdemontowali Ci mate
  12. Jeśli masz zamiar zakładać te diody to w zderzaku najlepiej będzie to wyglądało bo ledy w lampach troche szpecą.
  13. Właśnie tak myślałem,że tamte lampy to wiocha troche.Dzieki za dobre słowo
  14. Dziekóweczka decyzja podjęta . Wszystkie lampy będą BLACK . Mam jeszcze pytanko co do tylnich lampek jak myślicie czy te nie są wiocha? oto link:http://moto.allegro.pl/item492006848_lampy_ledowe_led_audi_a4_black_piekary_slaskie.html
  15. Ja wolałbym mieć te standardowe niż wkładać jakieś Ledy które wogóle nie mają wyglądu.
  16. a jakie boczne kierunki do takiego koloru autka ? Clear VS Dymione ?
  17. musti odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tak tylko straszą z tym zrywaniem.Nikt nie zrywa tej folii przy nich,a jedyne co to mogą Ci kazać w garażu zerwać i zgłosić się do stacji diagnostycznej na przegląd.Jedziesz na stacje z przyciemnionymi szybami,a owód i tak Ci oddadzą
  18. Kred a na co te ledy zamontowałeś w zderzak?Są jakieś zaczepy czy na klej ?
  19. Dibo o Tomasony chodzi
  20. Topor dziekówka za foto.Kozak się prezentują
  21. Ma ktoś te fele Tomasona lub Aluteca w srebrnej a4 >? Chciałbym zobaczyć dla porównania jak się prezentują.Jeśli ktoś ma to niech wrzuci foto.
  22. musti odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jest coś takiego jak google wpisz tam i napewno coś znajdziesz ale zobacz tu : http://www.ciemneszyby.pl/
  23. Poszukaj na forum tematu odnośnie tych lamp było już kilka tematów co do tych lamp np ten: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_lampy_przod_led_optik-t53341.0.html
  24. Koleś będzie odgarniał śnieg najwyraźniej porażka totalna
  25. A co koledzy powiecie na temat tych felg : 1.http://moto.allegro.pl/item484520489_alutec_cult_mirror_czarne_lustro_super.html 2.http://moto.allegro.pl/item480820482_tomason_polerka_audi_vw_mercedes_seat_skoda_5x112.html Które lepsze według WaS ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.