Treść opublikowana przez musti
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Zderzaki lecą na pierwszej lepszej dziurawej nawierzchni jeszcze przy obniżonym zawieszeniu to bankowo.Zgodze się z przed mówcami wyżej lepiej zainwestuj w org zderzaki od S4,a co do tych wycięć na które widze,że się uparłeś to zawsze sam możesz je wyciąć
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Te drzwi to wogóle nie pasują do A4 tylko szpecą piękny wygląd autka .Co do tego samochodu to koleś na allegro sprzedawał ją widziałem ogłoszenie.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Ja obecnie mam Pioneera DEH - 700BT oto fotka posiadam jedną sztukę na sprzedaż jakby coś
-
[ALL B5] Jakie radio samochodowe?
Odłóż troszkę kaski i kupuj ode mnie Pioneera DEH - 700BT / co do radia to ja polecam Pioneera naprawde dobra firma i nie będziesz narzekał
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Czyli które lampki mam wsadzić te http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html ? Błotnik tnieba ściągać żeby go uciąć czy da rade bez zdejmowania ?
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Wzialbym je ale obawiam sie ze zle utne blotnik i bedzie po jabłkach . Są jakieś lampy które da rade wsadzić bez cięca niczego ?
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
http://moto.allegro.pl/item499419077_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektory_lampy_94_00_depo.html Co sądzicie o tych lampach i czy wejdą one w stare lampy bez zadnych przeróbek >>>?
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Ładna ta a4-ka w kombiaku.Wrzuć wiecej fotek udanych modów życzę
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
nie lepiej coś takiego ? Taniej wyjdzie nawet
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Oto i moje zdanie na ten temat:"Czasy spojlerów na tylną klape już dawno minęły tak jak razem z nimi 2Fast The Fourios".Pomyśl nad czymś innym niż nad tym to tylko szpeci autko.
-
[ALL B5] Przyciemnione szyby - efekty
Masz źle ustawione ramki , a pozatym masz fachowców jak mata Ci zginęła nie mieli na czym szyb postawić więc zdemontowali Ci mate
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Jeśli masz zamiar zakładać te diody to w zderzaku najlepiej będzie to wyglądało bo ledy w lampach troche szpecą.
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Właśnie tak myślałem,że tamte lampy to wiocha troche.Dzieki za dobre słowo
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Dziekóweczka decyzja podjęta . Wszystkie lampy będą BLACK . Mam jeszcze pytanko co do tylnich lampek jak myślicie czy te nie są wiocha? oto link:http://moto.allegro.pl/item492006848_lampy_ledowe_led_audi_a4_black_piekary_slaskie.html
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Ja wolałbym mieć te standardowe niż wkładać jakieś Ledy które wogóle nie mają wyglądu.
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
a jakie boczne kierunki do takiego koloru autka ? Clear VS Dymione ?
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
Tak tylko straszą z tym zrywaniem.Nikt nie zrywa tej folii przy nich,a jedyne co to mogą Ci kazać w garażu zerwać i zgłosić się do stacji diagnostycznej na przegląd.Jedziesz na stacje z przyciemnionymi szybami,a owód i tak Ci oddadzą
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Kred a na co te ledy zamontowałeś w zderzak?Są jakieś zaczepy czy na klej ?
-
[ALL] Jakie felgi
Dibo o Tomasony chodzi
-
[ALL] Jakie felgi
Topor dziekówka za foto.Kozak się prezentują
-
[ALL] Jakie felgi
Ma ktoś te fele Tomasona lub Aluteca w srebrnej a4 >? Chciałbym zobaczyć dla porównania jak się prezentują.Jeśli ktoś ma to niech wrzuci foto.
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
Jest coś takiego jak google wpisz tam i napewno coś znajdziesz ale zobacz tu : http://www.ciemneszyby.pl/
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
Poszukaj na forum tematu odnośnie tych lamp było już kilka tematów co do tych lamp np ten: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_lampy_przod_led_optik-t53341.0.html
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Koleś będzie odgarniał śnieg najwyraźniej porażka totalna
-
[ALL] Jakie felgi
A co koledzy powiecie na temat tych felg : 1.http://moto.allegro.pl/item484520489_alutec_cult_mirror_czarne_lustro_super.html 2.http://moto.allegro.pl/item480820482_tomason_polerka_audi_vw_mercedes_seat_skoda_5x112.html Które lepsze według WaS ?