Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Bardzo ładna furka nie ma się do czego przyczepić git
  2. Bardzo ładna i zadbana a4-ka , a także ciekawe plany modów / Pozdroo Reikeb
  3. Troche bawienia się z tym jest,zastanowie się jeszcze.Nie chce nic popieprzyć żeby potem lipy nie było.Czas przemyśleń,ale w każdym razie Dibo dzięki browar się należy.
  4. Czyli montując np Valeo trzeba wyciąć tą blache przy błotniku i nic pozatym?Czy coś jeszcze trzeba ucinać czy jak ?
  5. Czyli montując obojętnie jaki zestaw trzeba ciąć błotnik?Niby te lampy są w miejsce seryjnych to po wuja ciąć błotnik >?
  6. Nie ma się czym martwić.Widać chociarz,że sprawnie ABS Ci działa
  7. Tak myślę hmm... a parownik patrzyłaś koleżanko ? Może czas go wymienić i dlatego takie objawy się dzieją ?
  8. Uszczelka Ci poszła wstaw auto gdzieś w warsztat niech Ci to zrobią zanim silnik sie zatrze
  9. Dibo te lampki Depo wejdą do mojego auta z 97r?Chyba jednak będą Ori Valeo dziękówka za dobrą rade
  10. Jednym się podoba drugim nie.Wybór należy do ciebie więc wybieraj . . .
  11. Te drzwi nie będą pasowały.Musisz poszukać innych z listwą na dole i muszą być przetłoczenia takie same.Inaczej nie spasujesz drzwi.
  12. Dzięki koledzy za radę.Rytel zrób fotkę jak założysz lampy i wrzuć jak się prezentuje oraz jak wieczorem świecą.
  13. Wtrącę się w temat.Czyli nie opłaca się kupować Angel Ayes ?Mam zamiar właśnie kupić z czasem takie lampki tylko się jeszcze zastanawiam.
  14. Miła A4 jest na czym zawiesić oko.Śmieszny drogo dałeś za te fele + opony?
  15. Wawka i okolice ON od 3,99zł do 4.11zł a PB od 4.00zł do 4.21 zł.
  16. Jak odbierzesz autko to wrzuć fotki
  17. Takie pytanko jaki rozmiar jest tych głośników przód i tył ?
  18. Moim zdaniem 1.8 T jest bardzo dobrym i chyba najlepszym rozwiązaniem.Nie gazuj auta a jeśli masz taki zamiar to zakup disla :)
  19. Panowie czyli podsumowując : A4 zalewamy olejem półsyntetycznym Mobil 1 lub Lotosem ?
  20. Moja a4 stoi już także na zimowych laczkach.
  21. Orientuje się ktoś jak wymienić żarówke w schowku w A4 B5 97r?
  22. Dobra dziekóweczka.Co do tego układu to jak go odpowietrzyć mam,żeby wszystko było ok?
  23. Dobra dziekówka ale jak go jeszcze wymienić ?
  24. Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak wymienić płyn chłodniczy w Audi A4 97r?Jaki płyn zakupić żeby nie było lipy?
  25. Masz ciemny kolor samochodu więc lampka w chromie będzie w sam raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.