Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. musti opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam.Od jakiegoś czasu stałem się posiadaczem pięknej niuni a4 z nieco małym silnikiem,ale szczerze powiem że mimo tego jestem z samochodu mega zadowolony i ważne,że daje radę. Samochód sprowadziłem dla siebie z Belgii od starszej kobiety w Listopadzie 2oo8r.Pierwsza rejestracja była pod koniec grudnia gdyż musiałem się uporać ze wszystkimi formalnościami i innymi problemami.Według mnie A4 jest bardzo zadbana ponieważ w środku czyściutko nie palone silnik w 100% sprawny nic nie stuka nie puka,pozatym serwisowany w ASO Belgia co pokazuje książka serwisowa i faktura VAT..Samochód trafiłem naprawdę przypadkowo ponieważ podczas zatrzymania się przed prywatnym domem w celu przymuszonym ujrzałem niunię bez tablic i odrazu wiedziałęm,że stanę się jej posiadaczem po oględzinach jeździe próbnej i negocjacjach tak się stało.Przebieg samochodu 116tys km stan lakieru oceniam na bardzo dobry mimo małych przytarć. Plany na przyszłość jakieś mody? Hmm...ciężko mi powiedzieć co będzie niebawem,ale napewno wrzucę : -ALU 17"+Opony 225/45/R17 ContiSport3 -Lampy przód FK BLACK + xenon 6000K -Ściemnie lekko szyby Starczy tego pisania czas na ujawnienie kilku fotek A4 1,6 ADP by musti Miłego ogłądania i komentowania / Pozdrawiam Link do Gallerii zdjęć : http://mustis.fotosik.pl/ Kilka przykładowych fotek : Edit kilka new fotek : Rameczki są i naklejka także
  2. hehe no to dobrze auto w każdym razie namierzone zostało
  3. Dziś w Grodzisku o 12:40 widziane autko Moskala ale co ciekawe kierowcą była kobieta oj Moskal pochwal się komu odsprzedałeś niunie
  4. mam pytanko mianowicie jakie moge zakupić spężyny do 1.6 ADP ? poleci ktoś coś ?
  5. musti odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Nie ma to jak FK konkret firma wzorowe wykonanie produktów
  6. Felga na poziomie Nic nie pozostało tylko brać
  7. Witamy i nie śpimy :>
  8. Civic , Ford Mondeo
  9. Ja także wpadne kiedy na spot ale nie teraz bo autka nie mam na obecną chwilę
  10. Moskal takie lampki kupowałeś http://www.allegro.pl/item567817164_lampy_depo_fk_audi_a4_95_angel_eyes_ringi_black.html ??? Rezałeś błonik zapewne ?
  11. Dołączam się do życzeń oczywiście Wszystkiego Najlepszego
  12. Wrzucajcie ciekawe tytuły piosenek godnych polecenia oraz linki do bezprośredniego zassania
  13. musti odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    hehe a nie mówiłem,że moskal ma lampki FK po konkrecie niebawem i u mnie się takie zjawią FK + xenon 6000K cacy
  14. Moje zdanie jest takie mianowicie przyciemnij sobie szybki wrzuć jakąś felgę i zakup tego Pioneera napewno to Ci wystarczy i się spodoba
  15. Mogłbyć to poprostu zwykły przypadek,że tak się stało z żarnikiem.Kolego scrat uszy do góry będzie git nic na marne
  16. Piecowo przyciemniają szybki tylko bez przedniej.Koszt piecowego przyciemnienia szyb w samochodach osobowych to wydatek około 1000 zł czas trwania ok 7h.
  17. Nie lepiej jest przyciemnić sobie szyby piecowo ?
  18. http://moto.allegro.pl/item571376880_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_black_led_diody.html
  19. Odpuść sobie cena zbyt niska jak na takie nowe opony i to jeszcze firmy krzak .
  20. Fele 17" na standardowym zawieszeniu nie będą o nic tarły?
  21. Z początkiem kwietnia będę zmieniał na letnie
  22. musti odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Tak se przeglądam ten wątek i mam pytanko do tych którzy mają lampy halogenowe, soczewkowe zespolone lub nie, bez sprysków reflektora i zamontowane HID-y, zdarzyły się komuś problemy z policją z tego powodu? wystarczy że przeczytają głupią regółkę typu "Zgodnie z Regulaminem 48 EKG ONZ, światła mijania posiadające źródło światła o strumieniu świetlnym większym niż 2000 Lumenów powinny być wyposażone w urządzenia czyszczące szybę reflektora czyli dokładnie określając w spryskiwacze reflektorów." zdarzyło się wam natknąc na jakiegoś służbistę i jakie były tego konsekwencję? mogą zabrać dowód? Teraz dość często się czepiają tego i biorą się za stare samochody z zamontowanymi ksenonami oślepiających kierowcę z przeciwka.Jeśli uznają,że coś jest nie tak to dowód poleci,a z nimi nie wygrasz
  23. Do 1,6 nie ma sprężyn ?
  24. BRC lepiej dać więcej i mieć jak należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.