Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Koledzy ja polecam Pioneera np 700BT.Ja mam Pionka i jestem zadowolony.Gdybym miał zmieniać radio to tylko na firmę Pioneer.
  2. Dobre repliki za przyzwoite pieniądze nie muszą być wcale lipton bynajmniej mi się tak wydaje Fastest
  3. Ten kto ma ułożone pod sufitem to może jeździć pierwszym motorem nawet na litrówce lecz bujna wyobraźnia psuje wszystko
  4. Yamaha R6 lub R1 patrz przeważnie na spawy owiewki także na pracę silnika i czy z biegami nie ma problemu ani kiera nie jest krzywa razem z przednimi teleskopami.
  5. Dokładnie nie ma to jak zrobić coś samemu i mieć satysfakcję
  6. Polerka lub malowanko na czarno wyglądało by kox
  7. a jak będzie ze spalaniem z felgą 17" przy silniku 1.6 ?
  8. Dołączę się do tematu mianowicie chodzi mi czy na felgę o takich wymiarach 8 x 17 5x112 35 mogę założyć oponę 215/45/17?Chodzi mi żeby nic nie tarło na skręconych kołach itd.
  9. Golf IV R32 chłopak odrazu zacznie szaleć
  10. Jeśli dobrze kojarze to : Armin van Buuren - Morgan Page
  11. Troszke cena nie tak,zreszta wszystkie plasteliny sa tanie :gwizdanie:
  12. Paść może pompa i wtedy będzie gorszy ból niż zalewać autko PB
  13. Wszystko zależy od swoich upodobań,tylko nie za dużo tego bo wtedy będzie festyn :gwizdanie:
  14. Jarko ładnie dłubiesz .Dziś przystąpiłem do końcowego etapu zmiany na led i niestety nie skończyło się sukcesem.Mianowicie uciąłem wtyczkę od środkowej lampki i zacząłem przemieniać wszystkie kabelki ze sobą na zmianę . . . efekt ? niestety brak.Środkowa żarówka led działa tak jak powinna,ale boczne nie wallbash.Co by tu jeszcze zrobić żeby wszystko grało tak jak należy mysli ? Ktoś ma propozycje ?
  15. Ciemny Avant widziany w Skierniewicach na parkingu obok WORDA o 13:20 na blachach ELW . Pozdrawiam kolegę
  16. Felga ładnie będzie wyglądać na B5.Raczej 18" wsadzaj bo 19" kozak tylko nie na nasze drogi.
  17. Niektórzy dbają o silnik i kręcą motor normalnie,ale zdarzą się i tacy co ciągle do 7tys kręcą i twierdzą,że to jest dobre i odmuli auto :> . Morał z tego odmulenia auta wychodzi taki iż prędzej silnik się skończy niż się odmuli
  18. Ja posiadam Pioneera DEH i naprawdę jestem mega zadowolony polecam
  19. 1,8 T raczej jeden z lepszych motorów więc chyba słuszny i trafny wybór
  20. musti odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ramki i naklejka już leżą na aucie niebawem dorzucę felgę 17" z oponką 225/45/R17
  21. Mi także nie podchodzi ta czerń wolałbym coś innego polerowanego.
  22. Przyłączę się do tematu mianowicie orientuje się ktoś ile taka wymiana filtra kosztuje?
  23. musti odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.