Treść opublikowana przez musti
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
Koledzy ja polecam Pioneera np 700BT.Ja mam Pionka i jestem zadowolony.Gdybym miał zmieniać radio to tylko na firmę Pioneer.
-
Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?
Dobre repliki za przyzwoite pieniądze nie muszą być wcale lipton bynajmniej mi się tak wydaje Fastest
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Ten kto ma ułożone pod sufitem to może jeździć pierwszym motorem nawet na litrówce lecz bujna wyobraźnia psuje wszystko
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Yamaha R6 lub R1 patrz przeważnie na spawy owiewki także na pracę silnika i czy z biegami nie ma problemu ani kiera nie jest krzywa razem z przednimi teleskopami.
-
[ALL] Polerowanie wydechu
Dokładnie nie ma to jak zrobić coś samemu i mieć satysfakcję
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Polerka lub malowanko na czarno wyglądało by kox
-
[ALL] Różnica w spalaniu po zamianie na większe koła
a jak będzie ze spalaniem z felgą 17" przy silniku 1.6 ?
-
[B5 ADP] Mam 16" ale myślę nad wiekszymi tylko co z osiągami auta ?
Dołączę się do tematu mianowicie chodzi mi czy na felgę o takich wymiarach 8 x 17 5x112 35 mogę założyć oponę 215/45/17?Chodzi mi żeby nic nie tarło na skręconych kołach itd.
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
Golf IV R32 chłopak odrazu zacznie szaleć
-
Co to za nutka?
Jeśli dobrze kojarze to : Armin van Buuren - Morgan Page
-
Czy te osiemnastki są coś warte ?
Troszke cena nie tak,zreszta wszystkie plasteliny sa tanie :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
Paść może pompa i wtedy będzie gorszy ból niż zalewać autko PB
-
[B5 AEB] Tuning czy "festyn" ?
Wszystko zależy od swoich upodobań,tylko nie za dużo tego bo wtedy będzie festyn :gwizdanie:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Jarko ładnie dłubiesz .Dziś przystąpiłem do końcowego etapu zmiany na led i niestety nie skończyło się sukcesem.Mianowicie uciąłem wtyczkę od środkowej lampki i zacząłem przemieniać wszystkie kabelki ze sobą na zmianę . . . efekt ? niestety brak.Środkowa żarówka led działa tak jak powinna,ale boczne nie wallbash.Co by tu jeszcze zrobić żeby wszystko grało tak jak należy mysli ? Ktoś ma propozycje ?
-
Spotkania na drodze
Ciemny Avant widziany w Skierniewicach na parkingu obok WORDA o 13:20 na blachach ELW . Pozdrawiam kolegę
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Felga ładnie będzie wyglądać na B5.Raczej 18" wsadzaj bo 19" kozak tylko nie na nasze drogi.
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach zmiana biegu vs. przy jakich prędkościach zmiana biegu ?
Niektórzy dbają o silnik i kręcą motor normalnie,ale zdarzą się i tacy co ciągle do 7tys kręcą i twierdzą,że to jest dobre i odmuli auto :> . Morał z tego odmulenia auta wychodzi taki iż prędzej silnik się skończy niż się odmuli
-
[ALL B5] Pioneer vs Kenwood vs Sony
Ja posiadam Pioneera DEH i naprawdę jestem mega zadowolony polecam
-
[ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?
1,8 T raczej jeden z lepszych motorów więc chyba słuszny i trafny wybór
-
Musti A4 1,6
Ramki i naklejka już leżą na aucie niebawem dorzucę felgę 17" z oponką 225/45/R17
-
[ALL] Felgi Binno - proszę o opinie
Mi także nie podchodzi ta czerń wolałbym coś innego polerowanego.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry
-
[B5 ADP] Słaby nawiew - problem rozwiązany
Przyłączę się do tematu mianowicie orientuje się ktoś ile taka wymiana filtra kosztuje?
-
[ALL B6] Spoiler
Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bry