Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item767736626_audi_a4_2001_r_skory_xenony_lodowka.html oceńcie tak na szybko jak możecie
- Musti A4 1,6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sobie w mordke nie pluje , chce tylko żeby nowy właściciel sobie nie pluł :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:51_________________________________________________ ej stary , jedno dwa zdania możesz napisać Moskal on nie będzie pluł bo wiadomo co w aucie piszczy Uważam że cena dobra była jak za autko haha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki ale wiecie Moskal pałka sobie w mordkę pluje że za tyle kaski sprzedałem autko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dobrze bo ja swoją sprzedałem i bede szukał B6 w dislu raczej wiec pytam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kokos jak Ci się sprawuje diselek ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i ja opyliłem autko za dobrą cenę . Na wiosne rozglądam się za moto Kawa Z750 a co do autka to a4 B6 tylko hmm... 1.9TDI & 1.8T . . .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali zboczuchu . Jak tam moto szykujesz na wiosne streetfighter ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hey Hej Hello
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się troche różnimy w poglądach. Ja jedynymi jednośladami jakie preferuje to ścigacze, ich wariacje czyli stunt psy no crossiki do lasu Ale naked do normalnej jazdy po mieście fajna sprawa Obecnie mam GSX-Ra 750 SRADa i bardzo sobie chwale to moto. Przez zime chce go przerobić do stuntu i treningi, treningi i jeszcze raz treningi No ładnie widzę że guma to podstawa jak kupie coś to napewno się jakoś złapiemy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gejowskie czy nie to i tak mają tą tendencję w sobie jak na te lata- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ładny klasyk ale to też dopiero zabytek http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10068304- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie kupie jednak Neakeda tak mi przypadł do gustu.Na moto śmigam tak od 2oo5 tylko z przerwami ostatnio przerwe miałem właśnie i chcę zakupić coś na sezon , a Ty czym latasz Kali ? Ładnie odjeb maździora wcześniej już stała na allegro ze 3 miechy temu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty se najpierw te węże w adeli poskładaj do kupy Moskalisko już wszystko poskładałem Kiedy coś rezamy drinkujemy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Poziek szybka wymieniona ?- PREZESA URODZINY !!!!!!!
Hugo Najlepszego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie Arkadia to na spoty wpadać będzie kilka osób bo nikomu nie będzie sie chciało jechać na spota typu - stanie 1h w korkach żeby wogóle dojechać Fort Wola najlepsze rozwiązanie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek załatwiłeś szybkę że nie dzwoniłeś do mnie ?- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=fSaVnHTnyi4- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POZIEK odezwij się na gadu lub PW to dam Ci namiar na szyby.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?
Nie obniżaj auta na zime no chyba że chcesz spychać śnieg.Autko obniżone ładnie wygląda wiosną latem przy feldze 17" i wyżej bo w zime do stalówek to trochę nie halo.Ja bym nie obniżył auta na zimę i tyle.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej słuchajcie Sensej Moskal był już w kilku programach ale teraz czekamy na udział w nowym wydaniu Tańca z Gwiazdami Moskal nie tylko buduje i psuje ale i śpiewa - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.