Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Dżo-dżo Gratulejszyn no stary prezent na święta jak tralala
  2. Dla dobrego Wujka cena musiała być przystępna chociaż pomyślałem o tej Twojej parówie bo już tak marnie wyglądała
  3. U mnie przy 180 tys czas nagrzewania autka 4-6 min uważam że raczej dobrze wszystko jest
  4. Jeśli oszczędniejsze to tylko 1,9 TQ
  5. Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy
  6. Trzeniu lampki tylne gdzie kupowałeś ? Ładna gablotka
  7. Ledy mają inną polaryzację więc wiesz plus do plusa minus do minusa.Nie wiem czy jej sens kupować żarówkę jak możesz tanio wyrwać lampki LED
  8. Dzisiaj się sam parówą spotujesz na to wygląda
  9. Moje postojówki są na wcisk włożyłem ledowe to wyskoczył mi błąd i nic nie świeciło dałem sobie spokój i zostawiłem tak jak jest
  10. Te a Ty co znów działasz ?
  11. Wyjmij żarówkę z tylnej lampy i poszukaj takiej samej tylko LED to jest najprostrze rozwiązanie jak dla mnie w tej sprawie
  12. Spot mega dzięki chłopaki za Vaga aaa co do numeru to wszyscy go mają
  13. Chłopczęta będzie miał ktoś dziś Vaga na spocie potrzebowałbym podłączyć pod swoją ?
  14. Słono będzie Piaskowanie i później polerowanie ? Polerka to zależy od wzoru i rozmiaru.. 17 to ok 100 zł / szt Właśnie..ja mam w chooj polerowania a zabrałem się za remont nowego pędzidła na wiosne Ragga a masz jakiś namiar na coś dobrego i taniego w ok w-wy ?
  15. Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ?
  16. Zadzwoniłam. Umówiłam się, kolega przyjechał na umówione miejsce. Autko super wyprane - teraz schnie, aż żałuje, że nie zrobiłam fotek "przed" i "po". Ja zdecydowanie polecam. Gratki :oklaski: oby tylko wyschło autko bo pogoda jest nie za specjalna
  17. Załóż sobie pokrowiec na kierownicę taki w panterkę
  18. Eee tam ja w swojej B5 miałem 8000K w seryjnej lampie i nikogo nie oślepiało Przetwornice jeśli już
  19. Cześć Blondynki Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił
  20. Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy mysli ?
  21. Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy ? ponad 300 postów na forum i błednie nazwany temat ..... wstyd!!! :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.