Treść opublikowana przez musti
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
Dżo-dżo Gratulejszyn no stary prezent na święta jak tralala
-
[ALL B5] Parówa
Dla dobrego Wujka cena musiała być przystępna chociaż pomyślałem o tej Twojej parówie bo już tak marnie wyglądała
-
[B6 AWX] Czas nagrzewania się silnika
U mnie przy 180 tys czas nagrzewania autka 4-6 min uważam że raczej dobrze wszystko jest
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Jeśli oszczędniejsze to tylko 1,9 TQ
-
[ALL B5] Parówa
Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Sprzedaj i kup B6 1.8T
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu lampki tylne gdzie kupowałeś ? Ładna gablotka
-
[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
Ledy mają inną polaryzację więc wiesz plus do plusa minus do minusa.Nie wiem czy jej sens kupować żarówkę jak możesz tanio wyrwać lampki LED
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj się sam parówą spotujesz na to wygląda
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
Moje postojówki są na wcisk włożyłem ledowe to wyskoczył mi błąd i nic nie świeciło dałem sobie spokój i zostawiłem tak jak jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te a Ty co znów działasz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
Wyjmij żarówkę z tylnej lampy i poszukaj takiej samej tylko LED to jest najprostrze rozwiązanie jak dla mnie w tej sprawie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hello- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot mega dzięki chłopaki za Vaga aaa co do numeru to wszyscy go mają- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopczęta będzie miał ktoś dziś Vaga na spocie potrzebowałbym podłączyć pod swoją ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słono będzie Piaskowanie i później polerowanie ? Polerka to zależy od wzoru i rozmiaru.. 17 to ok 100 zł / szt Właśnie..ja mam w chooj polerowania a zabrałem się za remont nowego pędzidła na wiosne Ragga a masz jakiś namiar na coś dobrego i taniego w ok w-wy ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopy wiecie gdzie w Wawie lub okolicach dobrze i tanio wypiaskują mi felgi wyprostują i wypolerują ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aloha- [WARSZAWA] Pranie tapicerki ?
Zadzwoniłam. Umówiłam się, kolega przyjechał na umówione miejsce. Autko super wyprane - teraz schnie, aż żałuje, że nie zrobiłam fotek "przed" i "po". Ja zdecydowanie polecam. Gratki :oklaski: oby tylko wyschło autko bo pogoda jest nie za specjalna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Załóż sobie pokrowiec na kierownicę taki w panterkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee tam ja w swojej B5 miałem 8000K w seryjnej lampie i nikogo nie oślepiało Przetwornice jeśli już- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Blondynki Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy mysli ?- [ALL B6] Problem z zestawem HID
Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy ? ponad 300 postów na forum i błednie nazwany temat ..... wstyd!!! :gwizdanie: - [ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?