Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to lipa skoro bierze tyle oleju bawisz się dalej czy gonisz ją ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wszystkich fanatyków Audi zapraszamy na spoty w Grodzisku . Spotykamy się w czwartki pod MC'Donaldem godzina 20. ..2019 - godz: 20 Parking pod Mc.Kto będzie? 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oddaje padaczke na złom a Tobie co znów dolega :gwizdanie: ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
święta i po cisza na forum chyba wszyscy zalani trzeźwieją
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Ładna B6 widać zadbana tylko przedni grill i dół zderzaka mi jakoś się nie widzi ale to już kolej gustu
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Autko ładnie się prezentuje bynajmniej mi się podoba im chodzi że felgi za małe i dlatego tak mówią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale urwoł już nad morzem
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Dzięki za spota było mega grubo ale urwoł :polew:
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Wszyscy mało tankują więc nie będzie problemu z powrotem a jak nie to można się przytulić do jakiegoś tira Pozdro z Bukowiny
-
[B6 AWX] Silnik gaśnie i kopci po umyciu
Nie podpinałem vaga jeszcze ale jak wrócę z Ogólnopolskiego to podepnę i zdam relację
-
[B6 AWX] Silnik gaśnie i kopci po umyciu
Dokładnie po umyciu całego autka a jak otworzyłem machę to pierwsza chłodnica cała mokra nie wiem co to za akcja
-
[B6 AWX] Silnik gaśnie i kopci po umyciu
Witam.Mam mały problem ponieważ po umyciu auto gaśnie i lekko kopci a podczas jazdy ewidencyjny brak turbiny co może być tego przyczyną spotkał się ktoś z czymś takim ?
-
Spotkania na drodze
Czarne B6 Avant blaszki WZY 60S* widziane obok stacji PKP grodzisk maz godz 13:10 stałem pod siłownią i machnąłem kierownikowi
-
Spotkania na drodze
Jeśli w sedanie to Cordi
-
Spotkania na drodze
hehe było lekko przy kurzone już a Twoją wlepę było śmiało widać Czarna BMKa pewnie Norbiak tylko nie chce się przyznać i siedzi teraz cicho sorka za ot.
-
Spotkania na drodze
Czarne BMW w kombi spotkane w Otrębusach o 18:05 blaszki WPR 0184* ramki i naklejka hmm a któż to ?
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika czarnej B7 w kombi spotkanego na Al.Jerozolimskich w kierunku Piastowa godz: 16 WX 5455*
-
Muzyka w naszych autkach
Nawet fajny ten Merc ale ta panna mega
-
[ALL] H7 STROBO w światłach drogowych ???
Ha ha domyślam się kto to mógł być Paraf czyżby Pixi i Moskal ? montuj takie stroby
-
[ALL] H7 STROBO w światłach drogowych ???
Ala stobo Paraf ciekawe czy poznasz za jakość sorry http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Takie szybkie foto tak jakby świeżo po myciu wygląda tak : PARAF a tutaj coś dla Ciebie takie ala stroboskopy za słabą jakość sorka najwyżej zrobię jeszcze raz http://www.fotosik.pl/video/79153b8e9b389904.html
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika srebrnej B5 na blaszkach WOT 3W8* poznanego po ramkach klubowych Grodzisk Mazowiecki pod stacją PKP a potem na światłach obok parku godzina 17
-
[ALL B5] Parówa
Oj wujek nie będziesz miał wyjścia dzwoń jak coś
-
[ALL B5] Parówa
Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu
- Obudowa głośnika tył