Treść opublikowana przez musti
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Foto z wnętrza auta zrobione tak na szybko
-
[ALL B5] Parówa
Parówa już chyba w drodze albo i nie
-
[B6 AWX] - Sprzedane
16 16 82 36 pisz
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Niebawem więcej fotek wnętrza żarówki już są oby dwie różnica wielka a najlepsze jest to że jeździ się prawie za darmo
-
[ALL B6] Maskownica głosnika tył
Gdzie dostanę maskownicę głosnika tylnych drzwi pasażera bo mam tam popękaną ?
-
[ALL B6] Zestaw głośnomówiący - adapter
Hmm...a gdzie kupię telefon ? Miałem chyba zestaw kiedyś w tym aucie i chciałbym go sprawdzić czy działa to jeszcze
-
Spociki w Skierniewicach
Te rameczki doszły już ?
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Sprowadzone z Holandii z początkiem listopada 2009r. Wyposażenie -klimatyzacja dwu strefowa -FIS (pełny) -czujniki parkowania -4x el szyby -abs / esp -8x airbag -2x podłokietnik -immobilaiser -regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach -centralny zamek z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota -halogeny -felgi ori 17" z oponą 215/45/17 -zawias 1BE Graty które doszły - gałka zmiany biegów s-line - podświetlane kratki nawiewów - moduł blutka do telefonu - lusterko fotochrom wewnętrzne - felgi 18" s-line - lampki tylne led dymione - rns-e - listwy drzwiowe s-line A póki co oglądajcie i wyżywajcie się Przykładowe fotostory: ...niebawem więcej zdjęć...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja swoją wystartuję Siema :> a Ty co wyjechałeś gdzieś że się nie odzywałeś czy tyle piłeś wyjechałem i chlałem z wujkiem Moskalem dopiero co na kawadrat wróciłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczyny ja swoją wystartuję
-
[ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie
Ja planuję dopiero wymienić rozrząd i mam pytanko podpowie mi ktoś ile wałków jest w B6 2001r 96kw 1,9TDI ?
-
[B6 AWX] Wykaz błędów na fisie
Podziękował
-
[B6 AWX] Wykaz błędów na fisie
Wiem o tym tylko wyskakuje mi taki błąd jakby dwie fontanny leciały do jednego dzbanka i nie wiem co to
-
[B6 AWX] Wykaz błędów na fisie
Podrzuci ktoś link do opisu błędów wyskakujących na Fisie w B6 bo nie mogę znaleźć mysli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podrzuci ktoś link do opisu błędów wyskakujących na Fisie w B6 bo nie mogę znaleźć
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
Lampy numer 6 są idealnie pasowały by do białego akurat lekko przyciemnione
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno wszystko ok nic sie nikomu nie stało ale auto ucierpiało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taki mały prezencik na Święta dostałeś . Państwo dużo wydało w tym roku wpłacisz stówkę to im się zwróci z czasem- Jakie plany Sylwestrowe?
Sylwester - In Da House- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano Zboczuchy- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Właśnie ja mam takie kapcie sprzedam chyba je i zakupie coś większego innego na lato :gwizdanie:- [B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Same fele wrzuciłeś na seryjny zawias ?- Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Coś mi przybyło więc się podzielę : 1.J Libe and Angel C - The Sun (Anguilla Project Remix) 2.Lens Flare - From The North (Vast Vision Remix) 3.Giuseppe Ottaviani and John OCallaghan - Our Dimension (Original) 4.Thomas Coastline - Trashbin (Original Mix) 5.Evol Waves and Jonas Stenberg - Frantic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinieneś pomasować a nie siedzisz i harrego pottera oglądasz - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.