Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Bieniek no gratki gratki za te osiągi.Jak się sprawuje autko po wirusie motor daje radę nie za dużo dostaje po d*p ? Zastanawiam się u siebie nad programem więc stąd te pytanko
  2. Mimo tego wybrał bym xenon na Twoim miejscu
  3. Chcesz tyle kaski wydać na jedną żarówkę ? Według mnie to wogóle się nie opłaca.Myślałeś może nad xenonami ? W cenie dwóch żarówek masz zestaw Hidów które świecą sto razy lepiej niż każda z wymienionych przez Ciebie wyżej żarówek
  4. musti odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Kombinuj wyjąć żarnik on musi wyjść z fajki
  5. U mnie jest to samo pewnie przegub siada i dlatego słychać taki odgłos.Poczekamy może wypowie sie ktoś kto już to przerabiał
  6. ha ha czyżbyś myślał tutaj coś o mojej B6 ?
  7. Kolego wymień sobie całość i będziesz miał święty spokój na długi czas.Co do części i ich cen to pytaj tego oto fachowca http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html
  8. Jeśli zamawiasz to dla mnie 2 szt możesz wziąć podskocze takto do Skierek po odbiór ramek i na spota
  9. Moje spalanko wynosi 5 l w trasie a w mieście 7 l kapcie 205 wynik chyba nie jest najgorszy
  10. No to w takim razie rób zakup D Moskal się nie chwalił jaki wujek mu te felgi załatwił i założył na przymiarkę do Parówki
  11. Kali , Pixi , Nosfer , Mr.Moskalisko ma któryś z Was Etkę na cd ? Użyczy ? Coś mi padł komp i nie moge nic zasyssać ?
  12. Ja bym brał wzór E taki inny od wszystkich a w 17" i wyżej fajnie by się prezentował sam bym sobie takie sprawił np 18" lub 19"
  13. Cristoforo jak dla mnie to tylko E bez konkurencyjnie
  14. Kropka jest taki mały prezent od Mikołaja pod choinke
  15. Ragga a może Ty byś sobie takie coś sprawił
  16. Ja przyłączę się do tematu i podpytam czy da radę w halogeny wstawić xenon ?
  17. Śpita dziewuchy ?
  18. Pany za robote byście się wzieli a nie pierniczycie trzy po trzy najbardziej dotyczy to dwóch Pań Moskal i Poziek ja tam do końca tyg leże do góry wackiem
  19. Cześć bydlaki Moskalisko i jak zdychasz chorowitku ? Ja tam z wyra przez tydz nie wychodze
  20. http://moto.wp.pl/gid,11730075,title,ASC1-23d,galeriazdjecie.html
  21. Tak Ci dogrzało wczoraj na spocie to teraz zdychasz ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie miło było chłopaki was poznać 1.11 każdego roku wychylę za was kieliszeczek a my za Ciebie z mikołajem na święta też wychylimy
  22. Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę mnie już rozłożyło
  23. Każdy ma swoje gusta więc wiesz dużo by tu gadać ale to ma się Tobie podobać a reszta to lotto
  24. Według mnie zakup lamp już LEDowych jest na miejscu a np takie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.