Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. http://www.youtube.com/watch?v=fSaVnHTnyi4 Moskal też potrafi zaśpiewać
  2. Sensej Moskal malowałeś te swoje lustra na czarno ? :> Przenieśmy spoty do Fort-Woli bo tam nie ma lipy z dojazdem chociaż a przebić się przez centrum w godzinach wieczornych do Arkadii to porażka
  3. do roboty lenie PIERWSZY
  4. A-rek fajne te twoje koleżanki
  5. no to i ja się pochwalę w sobotę dostałem 10pkt i 500zł mandaciku - podwójna ciągla i niezastosowanie się do nakazu jazdy Moskal weź się za robotę wkońcu a nie ciągle na A4 siedzisz
  6. witajcie w niedzielne deszczowe popołudnie
  7. Po co ..pomnóż razy dwa i dodaj 133 tysiące :naughty: Poważnie sprawdziłby mi ktoś orginalność przebiegu ?
  8. Mam prośbę sprawdzi mi ktoś orginalność przebiegu w wolnym czasie A4 B5 ?
  9. Moskal woli parówke niż Rs-a
  10. Moskal on lubi tylko sam pracować
  11. Moskal zarządził że jest przerwa na kit-keta przy okazji w tysiąca zagrają
  12. [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:21_________________________________________________http://www.lubelska.policja.gov.pl/index.php?action=news&action_id=8277 Dobre hehe tylko nie mają co robić i pilnują kto się chce dobrze wyspać Ogólnie strzałka wszystkim
  13. Zboczuchy śpicie już ?
  14. co tu taka cisza z rana ? wszyscy kaca leczą czy do kościoła się wybrali
  15. no co "Ocalmy Wieloryby" wszystkim śpicie czy zamulacie ?
  16. Możliwe jest ale nie opłacalne lepiej zakupić 1.8T.
  17. Proponuję Fort-Wola
  18. :polew: :polew: :polew: :polew: siema kondonie cześć pędzlu ej młodzi podobno nie są witani gdy na spota wpadają pierwszy raz jakto jest?
  19. Może Kokosa gdzieś na zakupach namierzyłeś
  20. naprawdę dobry opis Wydaje mi się że kolo chce się pozbyć prędzej żony niż moto
  21. 44,14,45,6,48,28

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.