Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra chwalić się wygrał ktoś coś w totka bo ja mam szóstkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co złapała okres Jak wygram w totka to kupie Moskalowi porządne felgi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Według mnie to są dobre oponki i cena przyzwoita
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek gdzieś Ty się stary podziewał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w południe
-
[ALL B5] Lampy przednie czy pasują?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html tutaj masz wszystko wystarczy poszukać
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Niektórzy mają obsesję na punkcie chromu więc kupują go na metry z allegro i szpecą ładny wygląd auta .Zostaw tak jak jest lub zmień na klubowe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten avatar tyczy się do Moskala tylko powinien inaczej brzmieć mianowicie tak : Pierd*** Już Robię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Promce i Arkadii same się spotują
-
Spotkania na drodze
Srebna A4 w pruszkowie przy MC z naklejką klubową blaszki WPR 0*961 we wtorek przyznac sie kto to taki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal chłopie Ty wracaj do WGM a nie tam sie przenosisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Dziewczyny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chociaż nie będziesz się nudził siedząc w domu przed TV z piwskiem obok ale wiesz stuknij syna będzie parka RAGGA GRATKI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam regulację w środku auta więc nie ma jeszcze takiej lipy.Teraz mogą oślepiać ale jak będę miał soczewkę FK BLACK to będzie gites malines
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko spoko ja lampki za miesiąc a Ty xenon też ps.do mnie xenon h7 już w drodze 8000K
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czego ??? lamp ?? wkleiłem gdzieś 3 strony wcześniej , mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować To nie fair Moskal oddawaj FK BLACK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witajcie Mr.Moskal oddawaj lampki :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie wiem czemu nie mogę wrzucić fotki w dużym rozmiarze * da się bez problemu - Łukasz
-
Śledzik na NK
Hugo dobrze powiedziane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie tylko do każdego musi się uśmiechnąć może dostanie zdjęcie zanim go ustrzeli wstawać lenie niedziela ładna pogoda a wy śpicie nie no
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jak jechałem w sierpniu do Władka to spotkałem po drodze kilku kolesi co zamalowywali spreyami fotoradary hehe mają ludzie patenty postęp technologiczny pnie sie w górę
-
Śledzik na NK
Ten śledź to jeden wielki bezsens i nie wypał zresztą jak wszystko
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siemanko.Temat zamierał coś ostatnio wypadałoby go ruszyć odkurzyć
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Szczerze to mi się podobają felgi Kahn RSX tak mają coś w sobie i napewno za***iście wyglądały by na TT
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Są gusta i guściki mi szczerze się to nie podoba a co z tym idzie nie wnikam w temat sprzedaży auta.