Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Dobra chwalić się wygrał ktoś coś w totka bo ja mam szóstkę
  2. No co złapała okres Jak wygram w totka to kupie Moskalowi porządne felgi
  3. Według mnie to są dobre oponki i cena przyzwoita
  4. Poziek gdzieś Ty się stary podziewał
  5. w południe
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html tutaj masz wszystko wystarczy poszukać
  7. Niektórzy mają obsesję na punkcie chromu więc kupują go na metry z allegro i szpecą ładny wygląd auta .Zostaw tak jak jest lub zmień na klubowe.
  8. Ten avatar tyczy się do Moskala tylko powinien inaczej brzmieć mianowicie tak : Pierd*** Już Robię
  9. W Promce i Arkadii same się spotują
  10. Srebna A4 w pruszkowie przy MC z naklejką klubową blaszki WPR 0*961 we wtorek przyznac sie kto to taki
  11. Moskal chłopie Ty wracaj do WGM a nie tam sie przenosisz
  12. Cześć Dziewczyny
  13. Chociaż nie będziesz się nudził siedząc w domu przed TV z piwskiem obok ale wiesz stuknij syna będzie parka RAGGA GRATKI
  14. Ja mam regulację w środku auta więc nie ma jeszcze takiej lipy.Teraz mogą oślepiać ale jak będę miał soczewkę FK BLACK to będzie gites malines
  15. Spoko spoko ja lampki za miesiąc a Ty xenon też ps.do mnie xenon h7 już w drodze 8000K
  16. czego ??? lamp ?? wkleiłem gdzieś 3 strony wcześniej , mustiego zdjęć niestety nie posiadam ale nie masz czego żałować To nie fair Moskal oddawaj FK BLACK
  17. Witajcie Mr.Moskal oddawaj lampki :>
  18. Tylko nie wiem czemu nie mogę wrzucić fotki w dużym rozmiarze * da się bez problemu - Łukasz
  19. Hugo dobrze powiedziane
  20. Dokładnie tylko do każdego musi się uśmiechnąć może dostanie zdjęcie zanim go ustrzeli wstawać lenie niedziela ładna pogoda a wy śpicie nie no
  21. Ja jak jechałem w sierpniu do Władka to spotkałem po drodze kilku kolesi co zamalowywali spreyami fotoradary hehe mają ludzie patenty postęp technologiczny pnie sie w górę
  22. Ten śledź to jeden wielki bezsens i nie wypał zresztą jak wszystko
  23. Siemanko.Temat zamierał coś ostatnio wypadałoby go ruszyć odkurzyć
  24. Szczerze to mi się podobają felgi Kahn RSX tak mają coś w sobie i napewno za***iście wyglądały by na TT
  25. Są gusta i guściki mi szczerze się to nie podoba a co z tym idzie nie wnikam w temat sprzedaży auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.