Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witajcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niektórzy mają ostro nasrane w bani :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co doładowałeś komuś fona ?
-
[B5 ADP] Płyn do wspomagania - wymienić całkowicie czy tylko dolać?
Pewnie że lepiej jest wymienić cały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Wam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mr.Moskal odwołany na czas nieokreślony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe ej to nie fair ja chciałem go wygrać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do pracy rodacy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wszyscy śpicie ?
-
Muzyka w naszych autkach
A to ode mnie w samo południe kilka nowości 1.R.I.O. - After The Love (Fee Dee Botleg Mix) 2.Scooter - Posse I Need You On The Floor (V1r00z rmx) 3.Kalwi & Remi - Stop Falling Down 4.Geo Da Silva - Do It Like A Truck (The Real Booty Babes Remix) 5.Sunquest Feat. Josie - A Little Bit Special (Sundriver Remix)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gówno prawda Suli żyje , pracuje w telewizji O kutfa, Moskal, Ty masz 30 lat :polew: Stara d*pa z niego już jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popaczta , pijany ale myśli Te pracuj a nie się opierdzielasz kiedy w wgm bedziesz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był pierwszy , łapał samochody na stopa była wręcz tragedią [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 10:32_________________________________________________ jak wczoraj w szkole ?? bania bolała ??? Elegancja francja nic nie bolało tak z umiarem się wychyliło więc spoko było a Ty jak zdychałeś ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czołem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Spotkania na drodze
Moskalowy przecinak namierzony o 18:40 w Otrębusach- [ALL] Pęknięta szyba
Ja także u siebie miałem szybkę do wymiany a to wszystko przed jazdę za ciężarówką ze żwirem- Spotkania na drodze
Pozdro dla Moskala wylukanego wczoraj na BP w Grodzisku- [ALL] Wydech Lorbi ala RS6
Ładnie to wygląda szczerze mówiąc ale jak wiadomo są gusta i guściki- [ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
Żyletką dobrze schodzi bynajmniej ja u siebie tak ściągałem- Spotkania na drodze
Ja Cię kolego nie widziałem a to przez to że na siłowni byłem pozatym zaraz obok mieszkam można się kiedy ze spotować jakoś- Spotkania na drodze
Moskal a gdzieś Ty się tam podziewał ? Wszystkie okoliczności się zgadzają byłem niedaleko Tesco- Muzyka w naszych autkach
Dodam cosik od siebie skoro temat został ruszony : http://www.youtube.com/watch?v=9ygXaVT4BrA http://www.youtube.com/watch?v=5OhaQ2ej63Q- Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
Max ilość za prędkość to 10 punktów,ale wiesz zawsze możesz sprzedać na allegro np - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.