Treść opublikowana przez kred
-
tylne siedzenie
jutro dorzuce fotki tej blachy -moze da rade ja wymienić
-
tylne siedzenie
za podlokietnikiem faktycznie jest dziura przykryta materialem z poarcia ale jest. cos musze z tym zrobic bo wyglada to okropnie - czekam na sugestie
-
tylne siedzenie
potrzebuje fotek (najlepiej w duzej rodzdielczosci) tylnej kanapy a4 sedan bez oparcia sama blacha z perspektywy wnetrza i bagaznnika. mam wywalona jakas dziure na samym sierodku wyglada to nie sympatycznie(pocieta powyginana blacha jakby ktos cos wyciagał) i na dodatek to wszystko piszczy!!!!
-
amortyzatory
zdeniu daj adres nr lub cokolowiek do zakladu w koszalinie ktory regeneruje amory pilnie potrzebuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
amortyzatory - regeneracja
moze ma ktos do sprzedania gwintowane zawieszenie (amorki do tylu) dokładnie takiego typu, oszczedzilo by mi to czasu i zmartwien [ Dodano: 24-02-2007, 19:36 ] podobno jest jakis zakladzik w koszalinie ktory regeneruje ?? jak ktos zna adres i telefon z gory dzieki
-
amortyzatory - regeneracja
mam problem nie wiem jak to sie stalo ale jeden z amorow -tył puscil "sok" (prawdopodobnie przez niskie temp.) wali i tłucze na wszystkich nierównosciach. zawiecha jest nowa autko utwardzane i obnizane w polowie 2006 r. zawieszenie jest regulowane ze zmienna wysokoscia i kosztowalo majatek. moze orientuje siie ktos gdzie regeneruja amory!!!!! wiem ze sa firmy ktore sie tym zajmuja. jaka jest wytrzymalosc tych elementow???? czy warto regenerować???? czy lepiej zainwestowac w nowe amorki - z ktorymi dostaniem w polsce bedzie duzy problem!!!!!!!!!!!!
-
Standardowe radio + zmienniarka czy mp3 ???
czy do fabycznego odtwarzacza kasetowego mozna dorzucic zmieniarke?? jak sprawdzic bez wyciagania czy ma wejscie na zmieniare??
-
PODWYŻSZENIE A4rki - sprężynki
jest na to sposob.... zdejmij kolo i zobacz czy nie masz amorow regolowanych(gwintowanych) jak nie masz zainwestuj w nie ustawisz sobie wysokosc jaka tylko bedziesz chcial i problem znika. mialem taki sam problem i myslalem ze poplyne z kasa na nowa zawieche uratowaly mnie regolowane amory. samochod nie stracil na wlasciwosci jezdnych poza tym jest duzo wiekszy przeswit. pozdrawiam wszystkich majacy ten sam problem
-
problem z zawieszeniem - powazny temat ....
wgramolilem sie pod zawieche. wrzucone sa tam pomaranczowe sprezyny czyli napewno nie fabryczne. pytanie. czy ktos utwardzal zawieszenie?? jaka firma oferuje dobry osprzet chodzi mi o sprezyny i amory zeby autko bylo obnizone ale do rozsadnego rozmiaru powiedzmy o 2-3 cm(majac na uwadze ze tyl jest takze opuszczony o okolo 2cm) bo nie chcial bym wyladowac z glowa w chmurach... odpowiadam benemu: za a4 wyszlo mnie okolo 15 tyś [ Dodano: 19-02-2007, 13:07 ] czy ktos stosowal kiedys podkladki dystansujace pod spręzyny????? moze to jest alternatywa........... podobno mozna podniesc autko nawet o 30 mm [ Dodano: 19-02-2007, 17:04 ] problem rozwiazany regulacja na amorach i jest wyzej o kilka mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
problem z zawieszeniem - powazny temat ....
przypuszczam ze to wina sprezyn choc nie kladlem sie pod autko. mam je od paru dni i boje sie nim jezdzic zeby czegos na maszych wspanialych drogach nie zostawic. nie chce inwestowac w uzywki co powiecie na firme KAGER !!!!
-
PODWYŻSZENIE A4rki - sprężynki
mam taki sam problem , ludzie doradzcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie sprezyny zeby nie bylo za miekke i nie wygladalo jak sunaca motorowka z dziobem do gory po wzburzonych falach. jedna wystajaca studzienka i po zawodach. [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-02-2007, 22:38 ] kolego raz już Cie prosilem o coś
-
problem z zawieszeniem - powazny temat ....
mam problem. mam obnizone przednie zawieszenie o dobre 4-5 cm wyglada to niezle ale.... szoruje po kraweznikach ze az sie serce kroji. samochodzik przyjechal z niemiec i podejrzewam tam nie mieli z nim takiego problemu!!!!!!!!! konieczna wymiana tylko na jakie bo watpie ze dostane utwardzone wyzsze. jakie sprezyny jakiej firmy. z tego co wyczytalem to sa wyzsze i nizsze i o roznych srednicach. pomozcie !!!! w tym caly problem !!!!!!! czy wymieniajac przód musze takze wymieniac tył????czy wymiana nie spowoduje ze kola beda szorowac nadkola podczas uginania wachacza?? :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-02-2007, 22:31 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane ten temat zostanie odblokowany jak to zrobisz PS. na tym forum wszystkie tematy są poważne :twisted: