Treść opublikowana przez kred
-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
przepływka na tapete
-
[B5 ANB] Zniszczenie silnika czy możliwe?
wszystko jest mozliwe jak ci rozwaliło klin na wale to mozesz miesc uwaloną głowice i pogiete zawory. obym sie mylił. zaczynaja sie koszty
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
nieraz 4 mm to bardzo dużo :polew:. zakup zrobiony na 235 niedługo wrzucam na felgi.
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
no własnie tez tak mysle. 225 mialem załozone do 8J i była mniej wiecej na prosto. w 8.5J bedzie lekki stożek
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
jak w temacie jaka optymalna opona do felg 18" 8,5J et 42 225/40 czy 235/40 ??
-
[B5 AGA] Problem z rozrządem
jak by ci lancuch przeskoczyl o 1 zabek to silnik by i tak odpalil. niech dokladnie sprawdzi pasek moze cos zle poskladał
-
[ALL B6] dobór felg
robie przymiarke do takich felg: moje pytanko. chce dobrac optymalne et i szerokośc felgi. fela 18".prawie wszystkie mają et 42 i szerokośc 8j na gumie 245. obecnie mam et 35 i szerokoś 7,5j guma 225. jakie szukac czy podane parametry et42 i 8j podejda i nic nie bedzie trzec. ma ktos fotki jak wygladaja załozone. i jak wygladaja z krawedzią nadkola??
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływki
no tak mówimy o 1.6. a kto ci powiedział że ma pokazywac 80%???? sprawdz od kiedy ta przepływka jest w aucie jak od nowości to wiesz co masz z nią zrobic...... grzes1150 nie masz sie co chwalic u mnie na max obciązeniu tez jest ponad 160mg/s :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływki
na nowej jest ponad 130 mg/s. metoda dobra ale na chwile. jak mocno zajechana to juz nic nie pomoże. polecam regenerowane bosha koszt około 400 zł minus kaucja za zdanie 100 zł. wymienilem już kilka i latają aż miło.
-
[ALL] Problem z parktronikiem
wrzuc wsteczny i ucho do czujnika. jak nie cyka czujnik albo wiazka walnięta. zwalaj zderzak przemien czujki i sprawdzisz. jak bedzie cykac w tym gniezdzie to czujka do wymiany. ciesz sie ze ci w przód nie wiechała tam jest duzo wiecej roboty zajrzyj pod spód podejrzewam ze pozaginala ci belke która przydało by sie przy okazji wymienic. moze ona rozwalila ci czujke lub wiazke
-
[B5 ADR] Spadek mocy, drgawki i rozne takie przy zimnym silniku
kolego audi to nie polonez. radze wymienic wszystko na nowe to napewno uzdrowi twój silnik. a tak na powaznie. jesli po wymianie filtra paliwa dzieja sie takie cyrki to kup porzadnej firmy drugi i go wymien. byc moze ze cos zle jest złożone i ci sie zapowietrza. dodatkowo zrób logi poszczególnych kanałów. obowiazkowo przepływke i wklej do forum. bedziemy wiedziec na czym stoimy. moim zdaniem elementy które wymieniłes sa sprawne i tylko wywaliles kase
-
[ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
- [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
mozesz podac numer zeby skuchy nie było??- [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem
robie przymiarke do bluetooth. oczywiscie ori. powiedzcie mi czy pod siedzeniem modem siedzi w piance czy puszce jak modul komfortu.- [B6 AVJ] Drgania nadwozia,nierówna praca silnika...i głośny start silnika
przeplywka do obydwyu tych silnikow ma identyczny numer wiec mozesz zakładac bez problemu.- [B6 AMB] Utrata mocy? Auto nie ciągnie.
logowałeś przepływke. ile pokazuje na wolnych i na max obciążeniu ??- [B6 AVJ] Drgania nadwozia,nierówna praca silnika...i głośny start silnika
nie wiem czy to przypadek ale po wymianie na mobil 1 5w40 tez zdarza mi sie usłyszec to terkotanie rano. napinacz i lancuch 15 tyś przebiegu. robie przymiarke do castrola :>- [B6 BFB] Nierówna praca silnika
gdzieś po drodze gubi cisnienie. do sprawdzenia zawór dv oraz przewody, opaski łączące. zloguj przepływke coś może tam nie hula. termostat do wymiany lub czujnik temp w głowicy na pierwszy ogień. wymien czujnik bedzie taniej i zobaczysz co dalej. dodatkowo mozesz przeniezyc doladowanie na vagu. obstawiam jednak nieszczelnośc dlatego silnik ci wariuje.- [B5 AWT] Rzęzi, czy to łańcuszek?[filmik]
oj ludziska nie straszcie chłopaka. delikatnie rzezi łancuch. nie ma sie czym martwic. silnik pracuje ci cichutko. przerabiałem juz kilkanascie ray ten problem. łancuch nawet przy zmianie na nowy ma cykliczne delikatne stukniecie. dla świetego spokoju wymien łancuch i bedzie gitara. choć dla mnie polata jeszcze długo i nic nie musisz robic poza tym ze zmienic olej na syntetyk- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
wszystko fabryczne nic nie dokładane. moze sprzeda ktos jakiś patent jak to mozna zgrac ze sobą :gwizdanie:- [B6 BFB] Szarpie przy mocniejszym wcisnieciu gazu...
sprawdz przepływke. odepnij pojezdzij i zobacz czy bedzie różnica.- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Lukaszxxx cały dzien sie zastanawiam nad zasada dzialania sterowania z kierownicy mf b7. przeciez smigaja b6 z kierownica mf (sterowanie w poduszce) i obsługuja bez problemu navi czy concerta. sterowanie w kierownicy z b7 jest po can-ie jak dobrze kombinuje w nawi tez jest podłączenie can. bardzo mnie to nurtuje dlaczego sterownik nie widzi radia ???? moze jest ktos madrzejszy kto mi to wyjasni :gwizdanie:- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
mam navi plus tą z dwoma pokrętłami. na vagu błąd - brak komunikacji z radiem. Lukaszxxx czas na zmiane na rns-a- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
koledzy podpowiedzcie w temacie. jestem po ins. kiery mf z b7. wszystko pieknie poadoptowane ale w kierownicy działa mi tylko rolka głośności ?? instalacja bez telefonu i bt. o co biega. czy bład jest w kodowaniu modułu ??- [B5 AQD] Wymiana paska wielorowkowego bez zdjęcia przodu?
trzeba demontować caly przód - [ALL B6/B7] bluetooth instalacja pod siedzeniem