Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kred

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kred

  1. przepływka albo czujnik temp.
  2. kolego łańcuch ci wali. obejrzyj także napinacz czy przypadkiem już nie zdechł
  3. oh ludziska ale macie problemy. napalacie sie na jakies zabawki. zeby to jeszcze moc podnosilo !!!! 150 ps i pssssykanie czy to nie brzmi smiesznie !!! sami sobie odpowiedzcie :polew:
  4. przerabiałem ten problem już kilkoma autami bez kata. wszystkie z tulejką redukcyjną i we wszystkich był identyczny problem. byc może tulejka jest zrobiona ze złego materiału i za mocno nagrzewa sonde to są tylko domysły. wrzuć sonde bez tulejki i pojezdzij. checka nie powinno wywalić.
  5. masz katalizator ??
  6. powinien stać jak żołnierz na przysiędze - wymianka
  7. szybkie pytanie. w avj wariuje ten czujnik. nie znam numeru i musze zamowiać w ciemno czy to ten zaraz przy chłodnicy 2 pinowy o nr 06a 919 501 ??
  8. kred odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    pierwsza po 100 tys druga po 80 tyś. łańcuch spokojnie wymieniaj razem z 2 wymianą po 180 tyś nie żałuj na to. sypią się po około 200 tyś. i tak będzie rozrząd rozpięty warto skorzystać z okazji
  9. wszystko pieknie masz napisane powyżej po co gdybasz !!!!!!!!!!!!! nie wypinamy rozrządu jedynie przy wymianie samego napinacza BEZ ŁANCUCHA :angry: wtedy zwalamy jedynie wałek ssących
  10. vag do reki i na lotnisko :> zób logi przepływki i bedziesz wszystko wiedzial czy nie działa. narazie wiecej w tym gdybania niż dobrych pomysłów. wiązke raczej bym darowal sobie chyba ze masz w garazu szczury bład dotyczy braku przejscia przez urządzenie. piszesz ze niewiele sie zmienia po odpieciu przepływki a powinno przejrzyj z ciekawosci cała wiazke czy nie ma peknięc zrób test na przejscie
  11. uzywany ale sprawny :gwizdanie: . odłącz przepływke i zobacz czy bedzie różnica. te elementy sie zuzywają tak samo jak inne. jak po odłaczeniu bedzie ok kup nową przepływke
  12. trasa 9l miasto 12-13l
  13. to nie wlączaj klimy :> a tak powaznie to skąd wiesz ze kat zapchany przecież to 1.6 nie wymagaj od niego za duzo
  14. kred odpowiedział(a) na bonzo86 temat w Audi A4 B5
    a wyregolowales ta druga turbine czy wsadziles tak jak dostaleś??
  15. wymieni czujnik i jak sie powtorzy to bierz sie za termostat
  16. tak ogólnie opisałes temat ze nikt ci nie odpisze co moze byc przyczyna wycieku.podstawowa zasada na zlokalizowanie wycieku to mycie calego silnika a potem obserwowanie gdzie leci !!!!
  17. dobre opisy są w elsie
  18. wymienic łancuch i napinacz :polew: i zmienic olej na full syntetyk. ludziska mają nakrecone po 400 tys i jezdza na full syntetyku
  19. dokładnie tak jak napisał devastation kiedy łancuch wymieniany i napinacz prawdopodobnie powoli zdychają
  20. ciekawi mnie tylko jedno dlaczego przed tymianą termo gdy temp dochodziła do 70 st auto rwało asfalt i sonda nic do tego nie miała ??
  21. logi dopiero w wekend. około 2 tygodni temu wywaliło mi błąd 2 sondy (stanie w korku około 1 godz)- za duża rezystancja grzałki i silnik wszedł w tryb awaryjny do tego czasu błąd nie powrócił. dodam że lambda wymieniana na nową 4 miechy temu. może tu szukac przyczyny
  22. jak w temacie. jestem po wymiance termostatu w mojej a4. zauwazyłem pewen mankament który mnie zmartwił. otóz silnik pracuje wzorowo do około 80 st. turbinka ładnie dobija i czuje sie moc pod butem. problem zaczyna sie jak temp osiągnie 90 st. autko traci na mocy odczuwalne jest dosc spore zamólenie samochód nie reaguje już tak żywo na pedał gazu. troche mnie to martwi ?? vag zero błędów turbo dobija słychac jak odpuszcza dv. macie jakieś pomysły
  23. w ciemno stawiam przepływke nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj ori nową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.