Treść opublikowana przez kred
-
[B5 AEB] Spaliny czyste oprócz ruszania na wstecznym - chmurka niebieska
ja stawiam na uszczelniacze zaworowe. nie sugeruj sie wbitym biegiem bo to nic do kopcenia nie ma. popci ci tak samo jak wrzucisz pierwszy bieg tylko nie widzisz.
-
[B6 BFB] Problemy z doładowaniem
podepnij vaga i sprawdz błędy. wszystko zaczynasz od d*py strony. devastation dobrze ci radzi sprawdz ciśnienie vagiem a i napewno sznureczek błędów ci sie wyświetli.
-
[B5 AGB] Dziurawa plecionka przyczyną braku doładowania?
dv albo nieszczelność
-
[B5 AGB] Dziurawa plecionka przyczyną braku doładowania?
co ma wspólnego plecionka do doładowania ???? przyczyn moga byc wiele. podepnij vag moze cos wykaze
-
[ALL] Darmowa domowa hamownia DIESEL
mam pod mosem lotnisko jak sie tylko zrobi cieplej idziemy testowac bryczki :>
-
[ALL] Darmowa domowa hamownia DIESEL
jakie grupy trzeba zaznaczyc w pb ??
-
[ALL] Darmowa domowa hamownia DIESEL
sformułujcie jak to zrobic z benzyniakiem az sam jestem ciekawy
-
[B5 ADR] Przekroczenie temp. cieczy chłodzącej
tak jak opisują koledzy pompa albo termostat. przysłuchaj czy nic dziwnie nie szumi blisko pompy wady
-
[ALL B5] Ukręciłem korek oleju w misce. Co dalej??
zgadza sie . mig do reki nakrętka i pojdzie nie ma bata. jak ukręcisz jeszcze raz znowu naspawaj nakrętke. nie baw sie w żadne wykrętaki. dobre kosztują majątek a taniocha szybko pęka nie takie śruby sie w ten sposób odkręcało. :>
-
[B6 BFB] Klocki na przód problem z identyfikacją
coś tak czułem że za tanie pytanie przez ciekawość .ile jest okładziny od czujnika 3-4mm ??
-
[B6 BFB] Klocki na przód problem z identyfikacją
- [B6 BFB] Klocki na przód problem z identyfikacją
fabrycznie mam założone klocki o nr 4B0698151n czy to te z aukcji http://allegro.pl/klocki-przod-bosch-audi-a6-1-8t-1-9tdi-2-8-4-2-i1350562582.html w opisie brakuje mi literki N ???- Spryskiwacze mgiełkowe
mógłby ktos zrobić zdjęcie pogladowe juz po montażu. gdzie podłozony adapter jak to wyglada od spodu itp- Spryskiwacze mgiełkowe
wytłumaczcie mi. nie pasje dysza do otworu bo są łapki za krótkie czy cała obudowa dyszy od vw jest mniejsza- [ALL B5] Długie kręcenie silnikiem
spróbuj dopalić auto przy odłączonej przepływce ... moze cos sie tam chrzani- [ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
w spinki z góry podłuz wkretak i nacisnij spinke dognie sie i odejdzie- [ALL B5] Długie kręcenie silnikiem
też mi sie tak wydaje że to czujnik. dziwi mnie że vag nic nie pokazał- [B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
wiem ze tak moze być - przynajmniej uspokoje szię że wszystko ok. nie chciał bym tej wymianki powtarzać jeszcze raz z moich obserwacji 1 etap 40 mn 2 etap 60-70 nm 3 etap jak podpowiadają koledzy 100-120 nm dodam tylko że kiedys wymienialismy uszczelke w innej furmance i po przekreceniu o kat wszystkich śrub na kilku wyszła inna siła- [B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
chce dociągnąc głowice na rozgrzanym silniku. wrzuce 100nm i przelece po wszystkich śrubach powinno być ok- [B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
wreszcie jakiś konkret. kąt kątowi nie równy czemu nie piszą nigdzie etapów w nm niebyło by prościej i dokładniej.- [B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
w rozpisce sa kąty bardziej satysfakcjonowało by mnie rozpiska w nm. 3 etap ile max nm ??- [B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
jak w temacie. śruby nowe uszczelka ori. głowica dokręcone w/g schematu 1 etap 40 mn 2 etap 90st 3 etap 90st mam pytanie z jakim maxymalnym momentem można dokręcić śruby głowicy ???? chce ją jeszcze dociągnąć i nie wiem ile dowalić. gdzieś czytałem ze mozna dokręcić siłą 110 nm ale chce to jeszcze potwierdzić- [ALL B6] Uszczelka pod głowicę oryginał czy elring?
zwłaszcza że nie wiadomo jaka firma robi uszczelki dla audi tez powoli sie przekonuje do elringa- [ALL B6] Uszczelka pod głowicę oryginał czy elring?
jak w temacie. szykuje mi wymianka uszczelki - niewielki wyciek koszt w aso 170 zł erling 140 zł co polecacie ?? róznica w kasie właściwie żadna - jednak nie chciał bym powtarzać tej naprawy 2 razy- Regeneracja włącznika świateł
jestem właśnie po regeneracji i powiem że wyszło bardzo ładnie. 5 warstw farby to przesada jest potem problem z oderwaniem naklejek bo mozna uszkodzić napryskaną farbe i brzydko to wygląda. efekt naprawde powalający - polecam wszystkim rezaczom - [B6 BFB] Klocki na przód problem z identyfikacją