Treść opublikowana przez kred
-
[ALL B6] Zaślepka śruby tylnej lampy sedan - sukces znalazła sie !!
tez korzystalem z tego foto ale to avant i zaslepki sa mniejsze. to zagadka były tam zaslepki plastikowe bardzo podobne do zaslepek np podwozia. raczej watpie ze byly adoptowane w to miejsce z podspodu auta. jak znajde i ogarne temat wrzuce fotke niech sprawdzi ktos u siebie w sedanie moze dojdziemy co to i skąd
-
[ALL B6] Zaślepka śruby tylnej lampy sedan - sukces znalazła sie !!
właśnie jest problem w serwisie nie moga sie doszukac tez proponowali mi do avanta.
-
[B5 AHL] Wyjeździłem benzynę do końca, przerywa silnik
raczej watpie ze zaciągnełeś syf ze zbiornika. pompa wystaje sporo ponad dolną krawedz zbiornika. moze pomyliłeś wache
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
tez stawiam na panewki pompa oleju tak nie stuka.
-
[ALL B6] Zaślepka śruby tylnej lampy sedan - sukces znalazła sie !!
w serwisie tez maja z tym problem Uploaded with ImageShack.us dawalem ponad miesiac temu do lakiernika na odnowienie lakieru auto - wczesniej mialem w pokazanych miejscach zaslepki. niestety po wizycie u fachowca temat zaginął. chyba nie obejdzie sie bez pomocy kogos kto ma sedana
-
[ALL B6] Zaślepka śruby tylnej lampy sedan - sukces znalazła sie !!
potrzebuje nr katalogowy zaslepki śruby tylnej lampy - prawa - lewa. jest w środku bagaznika pod zaslepkami z wyladziny
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
zrób logi - potem bedziemy debatować
-
[ALL B6] Kostka wtyk ksenonu - czy pasuje od zwykłych lamp?
- [ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
ksenon łatwo poznać bo ma małą soczewke oraz 2 klapki z tyłu-przetwornica jest pod spodem. występuje w wersji z czernym wkładem oraz srebrną ramką. same czerne raczej nie do kupienia-ciężki temat. biksenon wystepuje jedynie z czarnym wkładem przetwornica z tyłu lampy zdejmowany z klapką. przetwornice mozna przełożyć z ksenonu do bixenonu jeśli mamy autko z 2004 roku- [ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
zamienilem na bi xenon zwykla ciemne xenony praktycznie nieosiągalne- [ALL B6] Kostka wtyk ksenonu - czy pasuje od zwykłych lamp?
pytanie jak w temacie potrzebuje przerobic instalacje prawej lampy bixenonowej i potrzebuje nowej kostki. czy ta od zwykłych lamp podejdzie czy trzeba cos przerabiać ??- Regeneracja włącznika świateł
chyba coś zle doczytałeś storm37 mamy już jeden komplecik grzej drukować i dawaj namiar to ci kase powysyłamy- Regeneracja włącznika świateł
ja sie pisze na 2 szt. dobieramy reszte i mozesz robić dopisywać sie ludziska wezmiemy hurtem :>- Regeneracja włącznika świateł
no stary robota na 6. zrób pare sztuk i zacznij sprzedawać ja sie na to pisze. wezme ze 3 szt- [ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
1.8 turbo nie bedziesz narzekał - polecam. silniczek bezawaryjny i w miare żwawy. spalanie trasa około 9l alt odradzam- [ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami
mam zamiar wymienic przednie lampy ksenonowe na takie same tylko z czarnymi wkładami, jaki jest numer fabryczny ??- [B6 BFB] bezpiecznik/kostka zasilania do czujek tylnego zderzaka- można odpiąć
- [B6 BFB] bezpiecznik/kostka zasilania do czujek tylnego zderzaka- można odpiąć
witam. miałem niewielką stłuczke. zajechał mi gosciu w tył auta. potrzebuje na krótko rozpiąć tylne czujki cofania żeby doliczyli mi je do odszkodowania. jest opcja je wypiąć może vagiem ???- [B6 BFB] Mały pożar pod maską spalony srerownik 8e0 907 133
sybka sporadycznie raczej opieralem sie na webasto. teraz mocno sie zastanawiam czy wogóle zamontuje ten sterownik szczeście w nieszczęściu ze stalo sie to w mojej obecności. montaż tego modułu jest bardzo nieprzemyślany konstruktorzy audi wielki "-" posiadaczy tego modułu radze uszczelnić ustrojstwo i sprawdzać stan odpływów- [B6 BFB] Mały pożar pod maską spalony srerownik 8e0 907 133
teraz aż w nich błyszczy były ostro zawalone . dobrze że spieło sie to pod domem i właśnie miałem myć auto uuuuuuuuuuuuuuuffffff. za info było troche strachu- [B6 BFB] Mały pożar pod maską spalony srerownik 8e0 907 133
też znalazłem juz to ustrojstwo. co za gówno. czy można go nie montować ?? i wszystko będzie działać oczywiście oprócz szyby- [B6 BFB] Mały pożar pod maską spalony srerownik 8e0 907 133
do chwili obecnej jestem w szoku po małym pożarze pod maską. podjarał sie sterownik 8e0 907 133 pod aku. powód nieznany. mam pare teorii. demontowany wczesniej był katalizator i zostal wymieniony na inny. autko zostalo porządnie przegonione po montażu. po powrocie zaczął sie dymić. druga opcja. pozapychane były otwory odwadniające i być może dostała sie tam woda. pytanie mam takie za co odpowiedzialny jest ten sterownik ???? cięzko na necie znaleść jakąś używke czy trzeba szukać właśnie z tym nr. czy można zastosować jakąś z innym numerem- [B6 BFB] Potrzebny numer kostki oraz wtyku pod siedzeniem do podgrzewanych mat siedzenia
jak w temacie poszukuje kostke ora wtyk do podgrzewanych mat siedzenia mam nr wtyku 1j0937713 jakie oznaczenie ma kostka ???? pod siedzeniem w korytku- [B6 BFB] błędy po ulewie 01336 oraz 01311 mryga fis !!!
zastanawie mnie dlaczego tylko fis poleciał ?? z resztą wszystko ok ???? sprawdzome moduł czały brak oznak zalania - fis mryga podczas jazdy lekko jarzą sie tabliczki od km oraz zegara- [B6 BFB] błędy po ulewie 01336 oraz 01311 mryga fis !!!
jak w temacie. po 2 dniowej nawałnicy wywaliło błędy 01336 01311 niedziała fis brak połączenia z modułem komfortu. wywaliło także błąd nawigacjiale ale zniknął. gdzie szkuac - czy jest opcja że moduł zalało ???? - [ALL B6] Jaki jest numer fabryczny ksenonów z czarnymi wkładami