Treść opublikowana przez kred
-
[B6 BFB] Czy vagiem odczytam typ licznika produceta i wersje ?? bez jego wyjmowania ??
jak w temacie można to zrobic vagiem??
-
[ALL B8] Trzaski - Słupek boczny
wydaje mi sie że to nie słupek. miałem podobnie w b5 i okazało się że trzaska tapicerka od drzwi (str pasażera) najlepiej jak ktoś z tylnego siedzenia po chamsku przytrzymuje ci wszystkie możliwe opcje hałasu. druga opcja to zima i wpływ temperatur nic na to nie poradzisz. sprawdz łączenie podsufitki ze słupkiem może coś tam piska albo zdejmij plastikowy słupek i pojezdzij bez niego. może zlokalizujesz ten dzwięk
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
kup nowy ewentualnie jakąs dobrą uzywke. nie kombinuj z zamiennikami mozesz sie rozczarowac. sprzedajac swój stary zawsze ci sie troche zwróci kasy. jak masz zamiar jeszcze troche autem pojezdzic to warto zainwestować
-
[B6 BFB] Czujki cofania i sciszające się radio da radę coś takiego zobić vagiem ?
a taka prosta rzecz. niestety zostanie mi przyciszanie radia. troche wstyd niby taka pierdoła a jednak !!
-
[B6 BFB] Czujki cofania i sciszające się radio da radę coś takiego zobić vagiem ?
ostatnio przyuwazyłem fajny patent u znajomka w mesiu. podczas wbijania wstecznego wyciszyło mu sie radio do okolo 20 % i dobrze było słychać pikanie czujek. temat mnie zaciekawił. wnerwia mnie to że za każdym razem musze sciszać radio zeby usłyszec pikanie. czy da sie cos takiego zrobić w b6 ??
-
[B6 BFB] Czy za pomocą tego ustrojstwa zdejme kod pin z immo ??
koles nie bardzo chce odpisac. tak jak pisze KK7PL z tym pierwszym to loteria. interface za 200 euro i owszem bardziej pewny ale raczej skłonił bym sie do niego jedynie wtedy aby za jego pomoca zarobić. perspektywa kilku zczytan w ciągu roku to mały zysk i raczej sie nie zwruci. KK7PL czy masz możliwość przetestowania swojego sprzetu na b6 ?? z tego co sie orientyje to b6 ma immo 3 czyli zmienny pin i wydaje mi sie że tu jest pies pogrzebany. jak sie myle poprawcie mnie. wiec wielka prosba do KK7PL jak mozesz podbij do jakiejs b6 i przetestuj bede wdzieczny
-
[B6 BFB] Czy za pomocą tego ustrojstwa zdejme kod pin z immo ??
zadałem mu pytanie i czekam na info. napisze co i jak. sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie
-
[B6 BFB] Czy za pomocą tego ustrojstwa zdejme kod pin z immo ??
jak w temacie znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item860042750_vag_tacho_2_5_new_audi_a2_a3_a4_a6_tt_licznik_immo.html oraz http://www.codecard.lt/immo/audi-vw/audi-vw-immobiliser-login-code-secret-key-code-reader-and-key-learning-by-diagnostic/prod_20.html co o tym sadzicie
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewów i klimy
pierwsza podstawowa sprawa to adaptacja klapek nawiewu i problem z ciepłem przy ustawieniu 18 st zginie. zbyt małe napięcie na aku przy rozruchu przy włączonym nawiewie i masz klapki rozprogramowane. u mnie w 100% pomogło bo też miałem ukrop w aucie przy 18 st.
-
[B6 BFB] Poburkiwanie tłumika - rura kolektora z harmonijką gdzie kupić nową
ciagne dalej temat bo sprawa wydaje sie dosc dziwna. oczywiscie nie obejdzie sie bez wjechania na podnosnik i sprawdzenia powodu takiego burczenia. z zawodu jestem mechanikiem i nie obce sa mi takie tematy ale dziwi mnie to za po zwyzce temperatury do około -2/+2 burczenie ucichło i jest prawie niesłyszalne. opadło o jakieś 60 % dziwne koszt w serwisie kompletnej rury z harmonijką około 350 zł, koszt samej harmonijki 30-40 zł. naprawde jestem bardzo ciekawy co jest pod autem. przyznam sie że pierwszy raz się z czymś takim spodkałem. temat zamkniety - powodem poburkiwania był nieszczelny łącznik rur
-
[B6 BFB] Poburkiwanie tłumika - rura kolektora z harmonijką gdzie kupić nową
łudze sie ale chyba czeka mnie wymianka. jeszcze tylko nie wiem w którym miejscu. zdecydowanie burczy na wysokosci tunelu w przedniej cześci. okazuje sie ze to harmonijka gdzie oprucz serwisu cos takiego nowego dastać zdjecie poglądowe
-
[B6 BFB] Poburkiwanie tłumika - rura kolektora z harmonijką gdzie kupić nową
od pewnego czesu przyuważyłem ze podczas dodawanie oraz odejmowania gazu z zakresie obr 2000-2300 słysze burczenie w okoliczch środkowego tłumika. zdecydowanie typ burczenia wydechu jest inny niż w pozostałeym zakresie obrotów. moze jestem wyczulony ale czy u was jest podobny objaw. dodam że słucze to tylko podczas obciążenia autka czyli jazdy. na biegu jałowym jest cisza. podczas rozłączenia napędu w czasie jazdy też jest cisza ?? raczej wątpie że jest to wpływ ujemnych temperatur czekam na sugestie
-
[B6 BFB] Podświetlane kursory wskaźników po włączeniu zapłonu - czy można to zakodować
i o to właśnie chodzi dzięki Madbar podrzuce dla przypomnienia Control Module Adaptation Select 17 (Instrument Cluster) Adaptation -> Function 10 -> Channel 19 (Misc) xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active xxx?x: Ambient Temperature 0 - no Display, Illumination inactive 1 - Display and Illumination active xx?xx: Driver Information System (DIS) 0 - DIS 1 1 - Highline without DIS 2 - DIS 2 x?xxx: Board Computer 0 - only Level 2 (long time memory) 1 - Level 1 and 2 ?xxxx: Illumination Option 0 - Needle and Scala only active at 'Light on" 1 - Needle already active at 'Ignition on' 2 - Scale already active at 'Ignition on' 3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active
-
[B6 BFB] Podświetlane kursory wskaźników po włączeniu zapłonu - czy można to zakodować
naprować mnie pod jaką frazą mam szukać bo wertuje forum i nic nie moge znaleść.
-
[B6 BFB] Podświetlane kursory wskaźników po włączeniu zapłonu - czy można to zakodować
temat banalny ale zdziwiło mnie to że u znajomka zaraz po przekreceniu stacyjki podświetliły sie wskażniki od zegarów ?? wygłądało to całkiem dobrze zwłaszcza że u mnie podświetlają sie jedynie po włączeniu świateł. jak to przekodować ??
-
[B6 AVF] MS design dedykowany do b6 ma ktoś fotki?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t102175.0.html;highlight=ms+design mój furak kpl.pakiet jeszcze przed wymiana grila na ms design
-
[ALL] Odpryski na masce + rdza na nadkolu - co z tym zrobić?
przeanalizuj ile chcesz tym autkiem jeszcze jezdzić czy je robić. nie maluje sie zaprawek tak że nie bedzie nic widać. ewentualnie można sprawe przemyśleć z dachem tam można porzeźbić i każdy lakiernik ci tak powie. reszta do gruntowego malowania - ostra polerka miejsc zerdzewiałych do gołej blachy. wydaje mi sie tak jak wspomnieli koledzy że autko było już pryskane i z tąd ta rdza odwalone było pod sprzedaż. dodam że jak zrobisz zaprawki wyjdzie z innej strony i tak w koło nie zdązysz tego robić. pomaluj i zakonserwuj raz wydana wieksza kasa i świety spokuj nawet jak bedziesz musiał malować pól auta czego nie zycze
-
[B6 BFB] Fabryczne webasto potrzebna pomoc - szukam posiadaczy tego urządzenia
wyskoczył mi błąd Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number na kanale 18 - ogrzewanie pomocnicze znalazłem coś takiego http://wiki.ross-tech.com/index.php/VW_Golf_%281K%29_Auxiliary_Heating#Adaptation doradzcie czy sie nada
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
na ułamanej rurce masz nr spisz go i po problemie - kup taką samą
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
są różne rurki do różnych silników. ja za swoją płacilem w serwisie 47 zł. z praktyki wiem ze lepiej sie opłaca kupno oryginalnej
-
[B6 BFB] Pilnie poszukiwana lotka tylnej klapy "ms design"
dzieki wielkie
-
[B6 BFB] Pilnie poszukiwana lotka tylnej klapy "ms design"
jak w temacie poszukuje fotek lub nr fabryczny tego ustrojstwa. mam zamiar podczepić lotke pod swoje autko. przeszukałem neta i nic nie moge znaleść. pomożcie
-
[B6 BFB] dvd no name player do oceny
właśnie dostałem meila od kolesia który nie udziela na sprzęcik gwarancji wiec temat chyba oczywisty. lepiej dopłacic kilka stówek i mieć firmówke z gwarancją marecki.b daj mi jakiś namiar na ten adapter
-
[B6 BFB] dvd no name player do oceny
no wlasnie sa różne zdania. jest to połowa ceny firmówki (więc kusząca) sam nie wiem jak z jakością tego urządzenia. musze podpytać jak wygląda temat z gwarancją ?? marecki.b masz to podpięte bezpośrednio pod navi ?? czy przez adapter ?? dodam że mam tylko cd oraz radio i chce podpiąc go pod tv żeby mieć sterowanie z navi.
-
[B6 BFB] dvd no name player do oceny
przymierzam sie wlasnie do takiego ustrojstwa. plany na zakup: - phonocar VM015 - lub phantom na allegro znalazłem taki wynalazek http://www.allegro.pl/item801610235_radiootwarzacz_dvd_slim_1_2_din_dvd_divx_mp3_hit.html mozecie sie wypowiedzieć na jego temat. podróbka phonocara ???? raczej nie kupie no name ale czekam na sugestie